ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 493

  • 53 924
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Някаква от сета на Ичерде, която май не сме виждали.



Бел, ти го каза- изцяло положителни герои в АФК нямаше. Mr. Green
Зехра с претенции за изключително грижовна майка всъщност не проявяваше разбирането, което на Фера й бе нужно. А тя, че Санем бе набедена за нейна майка в действителност вина нямаше. Онази се провикна в момента, когато Емко събираше кураж да подари букетчето, с което беше дошъл.... Излезе, че Санем й е майка, нашата си премълча, а мълчанието Емко се научи да го тълкува като знак за съгласие Mr. Green и недоразумения колкото щеш..... Mr. Green
Чрез годежа с Халил, тръгнали бяха да й опропастяват живота, толкова нещастна беше Фера Rolling Eyes Не ми се гледаше. Както и сцената с шамара. А маргаритената сватба със завършека съм си причинявала 2-3 пъти, разваля ми се настроението Mr. Green, затова по-добре в орязан вариант Laughing

ПП а лудите по-добре да са жени, че на тях не им преписват суперсили като на наш Халил, дето боцкаше Емко tooth

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 23:23 от Маргарита Н.

# 107
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Хазал горе на снимката на Надето е по-висока от останалите девойки Laughing

А в Протектора влиза някакъв който е играл в Марал Laughing




Айча, макар че едва си личи че е тя, много неудачен ракурс Rolling Eyes
Снимка от репетицията за благотворителна вечер, която ще се състои на 1.04. Ще присъстват и други лица от шоубизнеса. Ча дали няма да отиде, все пак сега са колеги newsm78

На снимката с пистолетите е като малко момче с любимите си играчки навън из махалата Laughing Голям кеф му достави тази роля Laughing

Марги като каза за маргаритената се опитвам да се сетя дали нямаше един кървав фрагмент newsm78 Бялата рокля и стичаща се по нея кръв newsm78 Аз навремето рядко ги гледах че не си падам по объркващи подсказки, после като разбрах че има разлика в едни и същи сцени във фрагментите и в сериите ги бях попрехвърлила и сякаш имам такъв спомен за един от последните newsm78
То на кой му пукаше за щастието на Фера? Майка и беше загрижена само домашните съкровища да не научат нещо нередно и да почнат скандали, дъртия чепик  мислеше само какво ще кажат хората и дъщеря му беше като горещия картоф в ръцете му, който се чудеше на кого да подхвърли че да не я мисли той, а младия много рядко мислеше...

# 108
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Точну  Peace

Добро утро  Hug

Ети  Hug, видях те на балкона.  Grinning
Ела на лични  Praynig

# 109
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тоя пък режисьор на всички снимки досега(без една, тогава все едно не бе той) е все кривундел.
Наистина Наде Mr. Green Ей го пак


# 110
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Добро утро Heart

Тук съм ама бавно чета, че тези дни чета един англ.   Форум и не ми остава време. Много сте писали та не знам от къде да подхвана Heart Eyes

Гледам по напред ”сравнявате” Филка и Сашо с АФК,ама те повече кривнаха към Ичердето откак смениха сценаристите. Все едно нов филм направо. Сега Сашо и на детектив ще се прави Close Кога спиш,чоджум? Аааа да, когато Гицка те накваси LaughingLaughing

В тоз аспект — Двете ”изневери” не мога да ги сравня. Сашо се беше отказал от Филизка, прие решението й и я остави. Реално, ако мамаша не се беше нарязала, Филка нямаше да го хване в болницата. Беше си напуснал и дома,после се принуди да се върне заради баша си , иначе нямаше намерение. А и децата го разледиха всъщност.
А Емковото си беше чиста проба яд — искаше да ”смаже” Фера и тогава да си тръгне , но криви му излязоха сметките.

Ох, пиша от таблет в новата версия и се изнервям. По — късно ще намина пак.

Профи, на лични ли ти трябвам? Пиши за какво

# 111
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Видях една интересна съпоставка между Ча и Арас.
И двамата са родени през 1990г. и двамата Деви, макар че единия е малко спорен но да речем че официално е....  Crazy Още с първите си роли и двамата правят голяма изненада при все че се е очаквало звездите да са други- при Ча Вахиде и Метин Чекмез, при Арас- Айча Бингьол и Еркан Петеккая. И АФК и Времето стават големи хитове. И Арас и Ча са играли с Вахиде Перчин- на единия в сериал му е била майка, на другия тъща. И двамата са играли с Хазал Кая, и двамата в сериали са се казвали Сарп, име което не било от най-често срещаните - Арас като Сарп в Марал и Ча като Сарп в Ичерде Laughing Накрая, но сигурно няма да е последно че гледам има попадения в сравненията, късмета ги направил братя на една и съща снимачна площадка Laughing И май пропуснах нещо, но сега не го намирам къде го четох....

# 112
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Интересна съпоставка. Според мен Чачун си е везничка, ама ади да предположим, че е дева щом са казали Laughing
Освен общото Сарп имат и още едно почти еднакво име на героите си - Ча беше Яман, а Арас пък в Чукур е Ямач newsm47
За Вахиде и Арас не знаех.

Аз често ползвам таблет при влизането във форума, но в началото доста ме изнервяше Laughing

# 113
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Маги Вахиде играе възрастната Хюрем, жената на султана във ВВ, а Арас един от синовете и, мисля че в третия сезон Peace 
От това което съм чела, знам че когато зодията е гранична, често надделяват чертите от следващата, та вероятно Чачун го е огряло слънцето и от двете зодии Laughing Но дано да е повече Везни че казват за мъж дева по добре без мъж tooth
Вярно, Яман и Ямач Laughing

# 114
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А, ново по-кратко име Laughing
Наистина ВВ, Laughing не се сетих. И като споменахме историческо дизи, гледам сериала с Кенан миналата вечер с доста добра цифра е тръгнал, заел е позицията на кака Дуда нейния.

# 115
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Веднъж ми попадна сцена от Ертугрула, масовка изразяваща се в битка с кръстоносци, много впечатлряваща ми се видя, но турски исторически не мога да гледам. А тоя Мехмет ли Фатих там нещо си нещо ми дрънка на много шум с неочакван резултат рейтинг Може и да греша де, ама примерно на Карадениз озетът му е над 11% а онова с големи претенции беше и наполовина на въпросния озет....  Rolling Eyes Ще видим.  По въпроса за грандиозните планове и не до там грандиозни резултати, продуцента на Ертугрула нали прави Обсадата на Ел-Кут, премиерата му беше в султанския дворец, лично султана се просълзи докато гледа, първа серия с бюджет над 10 млн. ТЛ а резултата 5% рейтинг 33uu
Между другото на тая тема Мехмет Фатих и т.н. е филма която гледаха Емко и Фера в киното, производство на Фатих Аксой и брат му, който до 2015 г. беше с най-големия бокс офис правен някога в Турция, по-нататък не съм гледала дали някой го е подобрил. През есента на 2013 г. Фатих Аксой реши да подобрява рекорда си като направи сериал от тази история за същия владетел. Думкаха се тъпаните какъв велик проект ще е, костюми пари бла бла, а накрая изкара само 4 серии 33uu
По принцип Кенан Им. има нюх и играе в проекти които дълго са на екран, но вече няма гаранции за нищо, въпреки името което участва в някой проект.

# 116
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Конкуренцията е голяма и дори сериали с любимци на публиката не оправдават винаги големите очаквания. Този с Кенан пак добре, а може и още да вдигне, не е примерно с 2-3 % и да го отпише човек в самото начало Mr. Green

# 117
  • Мнения: 21 201
Хазал горе на снимката на Надето е по-висока от останалите девойки Laughing

А в Протектора влиза някакъв който е играл в Марал Laughing



Скрит текст:
Айча, макар че едва си личи че е тя, много неудачен ракурс Rolling Eyes
Снимка от репетицията за благотворителна вечер, която ще се състои на 1.04. Ще присъстват и други лица от шоубизнеса. Ча дали няма да отиде, все пак сега са колеги newsm78

Скрит текст:
На снимката с пистолетите е като малко момче с любимите си играчки навън из махалата Laughing Голям кеф му достави тази роля Laughing

Марги като каза за маргаритената се опитвам да се сетя дали нямаше един кървав фрагмент newsm78 Бялата рокля и стичаща се по нея кръв newsm78 Аз навремето рядко ги гледах че не си падам по объркващи подсказки, после като разбрах че има разлика в едни и същи сцени във фрагментите и в сериите ги бях попрехвърлила и сякаш имам такъв спомен за един от последните newsm78
То на кой му пукаше за щастието на Фера? Майка и беше загрижена само домашните съкровища да не научат нещо нередно и да почнат скандали, дъртия чепик  мислеше само какво ще кажат хората и дъщеря му беше като горещия картоф в ръцете му, който се чудеше на кого да подхвърли че да не я мисли той, а младия много рядко мислеше...



 wavey

Не мисля.
Наскоро четох списъка с актьорите/актрисите, които ще присъстват и наш Ча не бе сред тях.
Скрит текст:
Загледах Забранената Ябълка по Фокса в Понеделник и съм впечатлена от симпатичните млади и и по-възрастни актьори/актриси, засега не виждам гаргамели, а и историята ми допада.

# 118
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Наде, ако не те затруднява дай ми линк и аз да погледна. Започнах първа серия и останах до средата някъде, имах работа и така и не го продължих а и на мен ми стана истересно, пък сега не знам къде да я намеря.

# 119
  • Мнения: 21 201
Наде, ако не те затруднява дай ми линк и аз да погледна. Започнах първа серия и останах до средата някъде, имах работа и така и не го продължих а и на мен ми стана истересно, пък сега не знам къде да я намеря.
Готово Ивче, изпратих ти координати.
Брата Mr. Green на наш Хахилудко. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт