Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 3

  • 62 016
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 590
Най-сетне напусна Еркиназ! Надявам се следващите да са Мариела и  Нина, както и Божидар и Мартин.

Дано не изгонят Иван, Ангелов толкова го хвали последните пъти, просто ще е ужасно нелогично, пък дори и по сценарий.

# 46
  • Мнения: 11 535
Според мен шеф Ангелов вече е избрал кой ще работи в ресторанта му. Смятам, че ще е мъж и дори е възможно да го видим с оранжева престилка повече от един път.  Wink
Гинчето и Ангелов са страхотен тандем.  Party

Благодаря за чудесната тема!  bouquet  Hug

# 47
  • Мнения: 9 617
То пък и никъде не е казано, че Ангелов ще вземе някой за главен готвач.
Може да си вземе някой за общак... да бели картофи, да мие тигани... Grin

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503
То пък и никъде не е казано, че Ангелов ще вземе някой за главен готвач.
Може да си вземе някой за общак... да бели картофи, да мие тигани... Grin

Абсолютно вярно.

Цитат
Победителят в  Hell’s Kitchen ще получи 100 000 лева и договор в ресторанта на шеф Ангелов.

# 49
  • Мнения: 2 708
В големите/добрите ресторанти, поне аз това знам, си има хора, които мият тиганите и белят картофите и те изобщо не са готвачи Simple Smile. Няма опасност да ги вземе за такива.

# 50
  • Мнения: 20 144
Иван ми е симпатичен, надявам се това с изгонването, да е някакъв монтаж.

# 51
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Промото винаги заблуждава и трябва да провокира зрителския интерес.

# 52
  • Мнения: 466
В големите/добрите ресторанти, поне аз това знам, си има хора, които мият тиганите и белят картофите и те изобщо не са готвачи Simple Smile. Няма опасност да ги вземе за такива.
   Във всички ресторанти , тук във Франция / поне аз незнам такъв , в който няма /, си има длъжност мияч -plongeurs

# 53
  • Мнения: 9 617
Сериозно ли не схванахте иронията?
Естествено, че и в България в над 90% от местата си има миячи.
Бъзикнах се с това, че наградата в договор в ресторанта, а не договор за готвач. Значи спокойно може да си вземе и Гичка, Мариела или Божо, които да белят картофите.

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
И аз го чух това за Иван. Силно се надявам да е заблуждаващо инфото. Ще има пак коколене на Нина и естествено, недоволство и мрънкане от нейна страна. А Дани с неговото "братле" направо вече ми идва ту мач. Stop

# 55
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Писах коментар за Нина, ама вече го няма. Еха. Ще се пробвам пак Grinning

 Когато отиде в отбора на мъжете    гадното, злобното и надменното и  държание за секунди се трансформира в другарство, професионализъм и сервилничене.



 

# 56
  • Мнения: 78
Между другото, малкото Светле, което говори леко като от Шопско, работи на доста добро място - La Casa, бившият Uno зад кино “Одеон“. Този ресторант е не по-малко добър от “Шефс“-а на Ангелов, а бих казала, че дори е и по-скъпичък. Женският персонал, също както и при Виктор, се брои на пръсти, тоест трябва да си доста добра, за да те вземат.

# 57
  • Мнения: 133
Кога ли ще видим нещо от Силвия? Аз помня, че веднъж се оплете с кабелите и бутна един сос и толкова, друго не съм забелязал от нея

# 58
  • Испания
  • Мнения: 37 503


# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Знае ли някой къде работи Иван?

Общи условия

Активация на акаунт