Хайде на театър 4

  • 96 697
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 570
Интересното на " Чамкория" е, че чуваш нещо актуално, което е казано преди много години.


И аз така си мислех в началото на романа, но всъщност всичко е художествена измислица. Романът е вдъхновен от една снимка и всички размисли, разсъждения и изводи вътре са всъщност на автора, който е наш съвременник.

# 331
  • София
  • Мнения: 9 926
Има ли тема за класическа/джаз музика?

пп; Има ли все още постановки с еротика (или елементи на еротика)?

# 332
  • Мнения: 1 809
Има ли тема за класическа/джаз музика?

пп; Има ли все още постановки с еротика (или елементи на еротика)?
Сещам се за Декамерон в ТБА.

# 333
  • София
  • Мнения: 1 202
Влизам да препоръчам  "Защото на мама така ѝ харесва" в театър Възраждане. Интересни режисьорски решения, добър актьорски състав.  Върви ми напоследък на постановки в камерни зали.Smiley

# 334
  • София
  • Мнения: 1 570
Препоръчвам " Приятно ми е, Ива!" в 199.

# 335
  • Мнения: 5 234
Нещо да препоръчате за 12 г. деца?

# 336
  • Мнения: 1 855
Открих сезона с " Кроасан " в театър 199.  Малко фантастиката ми дойде в повече, но пък интересна сценография. ...

# 337
  • Мнения: X
Някой ходил ли е на постановките в учебния театър на НАТФИЗ? Мислех да гледам Papas in motion

# 338
  • София
  • Мнения: 1 639
Здравейте,

Някой гледал ли е Малкия принц на Мелпомена, направен с неоново светлинно шоу?
Може ли отзиви?

# 339
  • София
  • Мнения: 9 926
Някой ходил ли е на постановките в учебния театър на НАТФИЗ? Мислех да гледам Papas in motion
И аз да питам за отзив - в Алма МАтер

# 340
  • Мнения: 765
Здравейте! Някой гледал ли е тази постановка и какви са отзивите Ви за нея?

„ЛЕЙТЕНАНТЪТ ОТ ИНИШМОР“ от Мартин Макдона
Режисьор: Асен Блатечки
С участието на: Явор Бахаров, Александър Сано, Бойко Кръстанов, Роберт Янакиев, Евелин Костова, Йосиф Шамли, Калоян Трифонов

# 341
  • Мнения: 15
Здравейте. Искам да попитам, "Скакалци" подходящ ли е за посещение с 11 годишно дете?

# 342
  • Мнения: 2 714
Искам да споделя за "Хората от Оз" на Театър 199 - хареса ми. Добър текст, добра актьорска игра, поднесено интелигентно, кара те да се замислиш, но не натоварващо. Определено останахме доволни.

# 343
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 562
Здравейте! Пробвах с търсачка в темата, но нещо не ми се получи, затова да питам направо: Някой гледал ли е "Тя, той и още двама, трима"? Мнения?

# 344
  • Мнения: 35 113
Ще го гледам на 18ти и тогава мога да дам мнение

Общи условия

Активация на акаунт