Хайде на театър 4

  • 96 637
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 051
Обещаният отчет Simple SmileПостановката "Neoдачници" за ужас на всеобщото неодобрение,на мен ми хареса.Е,не е върхът ,но и през ум не ми мина да си тръгна.Сюжетът е малко разпилян и хаотичен,но актьорите са така прекрасни и пресъздадоха толкова емоции,че с кеф си ги изгледах три часа.А пък и на рожденият ми ден "се видяхме " с "моя "човек,какъв по-хубав подарък!:grinning:

# 76
  • Мнения: X
Обещаният отчет Simple SmileПостановката "Neoдачници" за ужас на всеобщото неодобрение,на мен ми хареса.Е,не е върхът ,но и през ум не ми мина да си тръгна.Сюжетът е малко разпилян и хаотичен,но актьорите са така прекрасни и пресъздадоха толкова емоции,че с кеф си ги изгледах три часа.А пък и на рожденият ми ден "се видяхме " с "моя "човек,какъв по-хубав подарък!:grinning:

Всъщност се радвам, че ти е харесала. Има и хубави неща в нея де, не е само “о, ужас” Joy И честит рожден ден Birthday

Сега чакам и отчета на sea.sea Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 22 947
Ето ме и мен. Grinning Не съм искала да си тръгвам и аз, но не ми хареса особено. Актьорите бяха много добри-да, но ако трябва да определя постановката с една дума това ще е хаос. И сюжетът наистина е много разпилян.
Иначе г-н " Банков" беше точно пред мен, хахах. Grinning

# 78
  • Мнения: 9 051
Дона Hug
Да монолозите бяха страхотни,за живота такъв какъвто е.Свежата нотка хумор внасяше Ал.Василева.Тази жена постоянно ме разсмиваше и абсолютно и повярвах,че е такава кукувица Joy
Излишен беше малко персонажа на чистача и Стефания.Но пък какво тяло и финес извади тази жена,браво!Много ми хареса и Ив.Юруков,добър актьор е.
И най ме подразни това слизане на актьорите долу,не разбрах замисъла.Постоянно разтягах врат (от 9 ред)и завиждах на тази щастливка ,която е седяла зад Вергов..пък то било наш човек :)sea.sea Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 22 947
Вергов и Василева са номинирани за Аскер. Самото представление също.

# 80
  • Мнения: X
Дона Hug
Да монолозите бяха страхотни,за живота такъв какъвто е.Свежата нотка хумор внасяше Ал.Василева.Тази жена постоянно ме разсмиваше и абсолютно и повярвах,че е такава кукувица Joy
Излишен беше малко персонажа на чистача и Стефания.Но пък какво тяло и финес извади тази жена,браво!Много ми хареса и Ив.Юруков,добър актьор е.
И най ме подразни това слизане на актьорите долу,не разбрах замисъла.Постоянно разтягах врат (от 9 ред)и завиждах на тази щастливка ,която е седяла зад Вергов..пък то било наш човек :)sea.sea Hug

Хахах, и аз искрено завиждах на тези отпред долу Grinning Макар че бих се шашнала някой да ме гледа втренчено

Оо, супер! И двамата си го заслужават. Василева я открих в “С любовта шега не бива” - страшна е тази жена!

“Пияните” имат ли номинации Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 22 947
https://lifestyle.bg/art/nominatsii-askeer-2018.html

Не, нито една.  newsm44

Чак втренчване не бих казала, че е имало, ама докато събираше столовете се загледахме с Деян Ангелов и ми беше много смешно, едвам се сдържах.  Laughing

Вергов е почнал да побелява, отдалеч не си личи.  Laughing

# 82
  • Мнения: X
https://lifestyle.bg/art/nominatsii-askeer-2018.html

Не, нито една.  newsm44

Чак втренчване не бих казала, че е имало, ама докато събираше столовете се загледахме с Деян Ангелов и ми беше много смешно, едвам се сдържах.  Laughing

Вергов е почнал да побелява, отдалеч не си личи.  Laughing

Сега разгледах номинациите  - тотално надмощие на Народния театър има тук. Много се радвам за номинацията на  "12те гневни" - жестока постановка е.

А можете ли да ми разясните защо имаме две театрални награди - винаги съм се чудела? Едната е на САБ, ясно, ама тази Фондация Аскеер каква е?

# 83
  • Мнения: 9 051
Eee слепоочията са му прошарени от доста време.Но пък като застанаха с Владо,ами не виждам тази разлика от 10 г.във възрастта им Simple SmileРазкошен беше Юли с костюм.Наблюдавах го на колко пъти се разсмя,на репликите на колегите си, а пък  го ожалих  как му свети прожектора в очите Grinning
Допълвам се:Този актьор, Урумов не мога да го приема сериозно,само като го видя и не напушва смях,страхотен е.

# 84
  • София
  • Мнения: 22 947
Да, Урумов прави страшни физиономии.  Laughing  Василева и Дарин пък си размениха някаква реплика като ставаха от столовете.

Не са само слепоочията и отзад по касата, и брадата. Ама аз пак си го харесвам де.  Laughing

За наградите не съм запозната, също ще ми е интересно, ако някой знае да разкаже.

# 85
  • Мнения: 1 756
Продавам 2 билета за NEOДАЧНИЦИ в Народен театър на 29.04.2018 от 19:00ч. Местата са 272 и 273 на 10ти ред. Продавам ги за 33 лв общо и двата. Телефон за контакт: 0888 70 80 29.

# 86
  • Мнения: 204
Най-предните ли редове казвате за "Неодачници", че са подходящи за близка среща с актьорите? Grinning

# 87
  • Мнения: X
Най-предните ли редове казвате за "Неодачници", че са подходящи за близка среща с актьорите? Grinning

Дамммм, има един момент където те са на сантиметри от публиката Wink

Ако се кефиш на актьорите - в Богът на касапницата също са твърде близо Grinning

# 88
  • Мнения: 204
Гледах "Спанак с картофи" от първи ред и Владо и Юлиан се мотаеха по гащи по едно време, та хубав спомен ми остана.. Grinning Тъкмо се бях засила да купувам билети на "по-добри места", но пак ще заложа на първите редове, благодаря за полезното инфо! После ще споделя и аз впечатления от постановката. Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 22 947
Много го харесвам аз първия ред. Винаги гледам да съм там. Grinning Особено в Сатирата и 199 си е мъка за мен да си назад.

Общи условия

Активация на акаунт