Хайде на театър 4

  • 96 592
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 134
"Много шум за нищо", втори ред ...   и до тук .
Бях със синът ми /10 клас/, не съжалявам, но не бих го гледала отново.
На младежът му хареса "за първи път Шекспир да се гледа" !!!!!
Иван Радоев - чудесен !
Сашо Дойнов, Ненчо  - не могат да излязат от образ и куп простотии,
но явно това е хааресвано, а и 2часа и 10мин. ми се видя прекалено.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 094
"Много шум за нищо", втори ред ...   и до тук .
Бях със синът ми /10 клас/, не съжалявам, но не бих го гледала отново.
На младежът му хареса "за първи път Шекспир да се гледа" !!!!!
Иван Радоев - чудесен !
Сашо Дойнов, Ненчо  - не могат да излязат от образ и куп простотии,
но явно това е хааресвано, а и 2часа и 10мин. ми се видя прекалено.
Аз пък една добра дума не мога да кажа за представлението. Пошла работа, слаба игра на повечето актьори, беден декор и безумни костюми.

# 92
  • София
  • Мнения: 22 944
Вече явно е традиция преди да отида на дадена постановка да чета негативни коментари за нея. Grinning

# 93
  • Мнения: 2 134
Спунк, подсети ме за декора - пет очукани стола и две пердета #2gunfire
 

# 94
  • Мнения: 1 988
Да ви споделя пресни впечатления от "Франкенщайн" в Театър София Simple Smile
Режисьорът Стайко Мурджев получи ИКАР за техническото осъществяване и определено има защо. Сценографията е привидно доста изчистена, но много ефектна и дава поле на въображението да се вихри. Много ми хареса!
Гледах и "Еквус" от същия режисьор - пак впечатляващ психологически театър, определено ме зариби.
Видях, че има още няколко негови постановки и ще се гледат!

# 95
  • Мнения: 2
Продавам 2 билета за Нашата голяма френска сватба за тази вечер - 0888477126

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 15:03 от dan120

# 96
  • Мнения: 2
 извинявам се НАШАТА ГОЛЯМА ФРЕНСКА СВАТБА

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 15:04 от dan120

# 97
  • Мнения: X
От петък - “Разделям двойки по домовете” в Младежки театър. Хареса ми, бих я определила като лека, но интелигентна романтична комедия Joy Ако ви се гледа комедия, но без простотии ала Комиците, идете.
Финалът определено беше неочакван Joy

# 98
  • Мнения: 836
От петък - “Разделям двойки по домовете” в Младежки театър. Хареса ми, бих я определила като лека, но интелигентна романтична комедия Joy Ако ви се гледа комедия, но без простотии ала Комиците, идете.
Финалът определено беше неочакван Joy

И аз я гледах. Свежо представление, за моя вкус малко скучновато. Очаквах повече от Билалов.

# 99
  • София
  • Мнения: 22 944
Някой гледал ли е вече " Зимата на нашето недоволство"?

# 100
  • Мнения: 111
В петък гледах ,,Старицата от калкута" в 199 с Малин Кръстев и Захари Бахаров. Актьорите играха прекрасно, имаше две сцени, на които се смях със сълзи, но до там... Като цяло беше доста скучно, нямах търпение да си тръгна. Просташките смешки не отсътваха и при тази постановка, явно са наистина актуални, но аз не ги разбирам.

# 101
  • Мнения: 15
Mоже ли гледалите "Вишнева градина", "С любовта шега не бива" и "Дон Жуан" да ме ориентира дали са подходящи за посещение с 11 годишно дете? В периода, в който ще сме в София, искаме да да си купим билети за представление в Народния театър /ако е повече от едно, още по-добре/, но няма как да отидем без детето.

# 102
  • Мнения: X
Според мен и трите няма да ги разбере. И трите са драми, с разните им там драматични дълбоки послания. Хубави са постановките, но не съм убедена, че на дете ще са му интересни. Може би “Вишнева градина” е най-подходящо.

Но нека и другите пишещи да си кажат мнението.

# 103
  • Мнения: 31 168
Не въобще, особено Дон Жуан. Изберете друга постановка.

# 104
  • Мнения: 15
Благодаря за мнението! Мен ме интересуваше по-скоро дали има нещо неподходящо за възрастта, някакви провокации? Иначе ми е ясно, че няма как да разбере изцяло спектакъл за възрастни, но все пак сценография, забавни моменти дали биха задържали вниманието на дете на тази възраст или ще умре от скука? Иначе, поне съм сигурна, че не би пречила на околните зрители, но все пак, ако има нещо, което налага възрастово ограничение, по-добре да не й го причиняваме /за момиче става въпрос/.  

Общи условия

Активация на акаунт