Хайде на театър 4

  • 96 645
  • 735
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 38
Здравейте. Възможно е въпросът, който ще задам да е коментиран и преди, но не открих коментари. Обмисляме да гледаме "Хъшове"  (предполагам ви се струва странно, че не съм го гледала но е така Grinning) Какво ще ми кажете за постановката?

# 196
  • София
  • Мнения: 22 947
И аз я изгледах сравнително скоро. Страхотна е.

# 197
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз утре ще ходя и ще дам отзиви.

# 198
  • Мнения: X
Здравейте. Възможно е въпросът, който ще задам да е коментиран и преди, но не открих коментари. Обмисляме да гледаме "Хъшове"  (предполагам ви се струва странно, че не съм го гледала но е така Grinning) Какво ще ми кажете за постановката?

Изобщо не обмисляй Wink Отиди, жестока е

# 199
  • Мнения: 38
Здравейте. Възможно е въпросът, който ще задам да е коментиран и преди, но не открих коментари. Обмисляме да гледаме "Хъшове"  (предполагам ви се струва странно, че не съм го гледала но е така Grinning) Какво ще ми кажете за постановката?

Изобщо не обмисляй Wink Отиди, жестока е

Изключително съм впечатлена. Това е една от най-хубавите постановки, които някога съм гледала. Актьорски състав, декори, сцена - всичко беше на световно ниво. Бих я гледала отново!

# 200
  • Мнения: 1 855
През почивните дни бях на премиерата на "Семеен съвет" в театър 199. Самата постановка не ми допадна много, но играта на актьорите беше много добра, дори и на младите . Вероятно с тази постановка приключвам и аз сезона, макар че ми се ще да видя още нещо, но много летни ангажименти....През есента ще се боря и аз за " Чамкория"...

# 201
  • София
  • Мнения: 17 775
На мен не ми допадна. Нямаше нужда от крилата на Бръчков, а Македонски не беше особено автентичен. Малко повече маниернечене имаше от негова страна.

За мен не успяха да предадат духа, сякаш гледах "Чичовци".

# 202
  • Мнения: 836
Снощи и аз бях на последното за сезона представление за мен - "Симулатор за чифтосване".
Без да претендира, че е шедьовър, това е добър вариант човек да разпусне. Цинична, но пък някак умерено за моя вкус. В залата имаше една компания бабки, за които по едно време се чудех дали се чувстват комфортно, а на излизане ги чух, че им е харесало. Аз отидох с очакване за такъв тип представление и останах доволна.

Този сезон гледах страхотни заглавия, надявам се и през следващия да попадам все на такива. Темата ми бе полезна и благодаря на всеки, отделил време да разкаже какво и къде е гледал. Хубаво лято на всички Nature Sunny

# 203
  • Мнения: 668
На мен не ми допадна. Нямаше нужда от крилата на Бръчков, а Македонски не беше особено автентичен. Малко повече маниернечене имаше от негова страна.

Деян Донков ли го игра снощи?
Чочо Попйорданов беше много добър като Македонски.
Гледала съм я и със самият Морфов в тази роля, но и той не беше убедителен.

# 204
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, Деян. С Чочо не съм я гледала и няма как вече Laughing

# 205
  • Мнения: 668
Да, за жалост.
Постановката я има в Тубата като телевизионна версия. Но там пък май Деян вече беше заменил Захари Бахаров като Попчето.

# 206
  • Мнения: 38
Да, за жалост.
Постановката я има в Тубата като телевизионна версия. Но там пък май Деян вече беше заменил Захари Бахаров като Попчето.

Да, Деян Донков играе Попчето.

# 207
  • Мнения: 5 234
- На ръба
- Почивен ден
- Черна комедия
- Да разлаем кучетата
- Вражалец
- Стая 1313

Кое бихте ми препоръчали /ако изобщо има билети/?

# 208
  • София
  • Мнения: 22 947
http://nationaltheatre.bg/4534/v-parviya-den-na-lyatoto-8-bezpla … tar-pred-teatara/

"Почивен ден" не ми хареса на мен, "Вражалец" - ми допадна, другите не съм ги гледала.

# 209
  • София
  • Мнения: 1 487
За Дон Жуан в края на месеца залата е почти празна. На какво се дължи това според вас? Чудя се дали да купувам билети.

Общи условия

Активация на акаунт