Хайде на театър 4

  • 96 651
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 8 939
Не знаех, за номинацията само пише в сайта на театъра. Браво, заслужава.

# 616
  • Мнения: 551
Ще си взема билет тогава за "Зимата на нашето недоволство", но първо искам да гледам много "Бел Ами".
Утре ще ходя да гледам "Недоразбраната цивилизация" отново в Малък градски театър, после ще напиша мнението ако някой се интересува.
В петък гледах "Да, господин премиер". Беше забавно, но наистина е за 16+ или 18+.

# 617
  • София
  • Мнения: 5 190
Гледах "Кой изяде кашкавала" на моя бивш любимец Теди Москов - загубено време, излагация... Уж по филмите на Еторе Скола, а то нещо като лош прочит на лоша пародия. Москов се е объркал тотално, напълнил е с цинизми... Отделно, че съпругата му "играе" по нейния "неповторим" начин с блещене, хълцане, клатене по сцената, запяване на канцонет, народна песен и някой елвиспресли... Смешно е само първите десет години,  вторите носи само досада.
Публиката беше без реакция, само две групички се смееха на смешки като "забърза се като разгонен заек" и на скеч със старец в старчески дом, който бил девствен, та за последно му удари една ч__ия под чаршафа една млада набожна католичка,  гордо натъртвайки, че "държи" х_й.
Пълна чалга!

# 618
  • София
  • Мнения: 650
Аз гледах „Фантомът от операта” в Музикалния театър. Амии доста се размина с очакванията ми. Хубава сценография, с впечатляващи ефекти, но откъм режисура доста слабо, на моменти бутафорно дори. Отсъстваше изцяло готиката на оригиналната творба. На моменти цареше хаос на сцената, слаба актьорска игра на някои от актьорите. Само фантомът всъщност ми хареса в ролята си.
Ще се радвам ако още някой даде отзиви, да не би наистина очакванията ми да са били твърде големи.

# 619
  • Мнения: 8 939
Снощи гледах Тя, той и още двама трима в Сълза и смях. Слаба игра, слаб текст, на Аня Пенчева нищо не й се чуваше, по едно време щях да заспя. Добре, че бяха Сашо Кадиев и Ненчо Илчев, че да се посмеем.
Не препоръчвам.

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 15:16 от alina_si

# 620
  • Мнения: 35 110
Кадиев прави супер игра в това представление. И до там! От там нататък представлението умира! Илчев леко съживява нещата.

# 621
  • Мнения: 10 210
Много благодаря за отзива за "Фантомът от операта"! 🌼 Чудя му се от самото начало дали да го гледам, понеже съм го гледала на Бродуей (незабравимо!) и дори и да не искам, ще сравнявам. Ако разликата е чак фрапантна, не бих искала да го гледам.

# 622
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Sad толкова ли е зле "Фантомът"? бях го замислила за РД на детето.
ще трябва да търся нещо друго.

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Току що се връщам от "Секси пране" Горещо препоръчвам . Час и половина смях .

# 624
  • София
  • Мнения: 650
Sad толкова ли е зле "Фантомът"? бях го замислила за РД на детето.
ще трябва да търся нещо друго.

На детето най-вероятно ще му хареса. Аз водих дете с мен и му беше интересно.

# 625
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
мерси

# 626
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 559
Някой гледал ли е "Бихте ли слезли от жена ми" (реж.Андрей Калудов, Участват: МАЯ БЕЖАНСКА, ВАСИЛ ДРАГАНОВ, ПЬОТР КШЕМИНСКИ и ВЕСЕЛИН ЦАНЕВ)?

А "ВЕЧЕРЯ С ПРИЯТЕЛИ" (Мария Сапунджиева, Асен Блатечки, Ненчо Илчев, Кристина Янева)?

Скрит текст:
Извинявам се ако вече е коментирано, но с търсачката не открих нищо.

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 15:14 от jovigirl

# 627
  • Мнения: 88
Току що се връщам от "Секси пране" Горещо препоръчвам . Час и половина смях .

Може ли да споделите в кой театър го дават

# 628
  • София
  • Мнения: 1 374
Току що се връщам от "Секси пране" Горещо препоръчвам . Час и половина смях .

Може ли да споделите в кой театър го дават
Аз го гледах в Театро преди Нова година. Наистина много приятна комедия.

# 629
  • София
  • Мнения: 9 920
Препоръчайте ми драматична, екзистенциална постановка?

ПП: И нещо с хумор, но не тип Комиците или Слави. Мерси

Общи условия

Активация на акаунт