Хайде на театър 4

  • 96 622
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Да , на Театро е постановката.

# 631
  • София
  • Мнения: 9 558
Някой успял ли е вече да гледа "За какво ви е Дон Кихот" в Сатиричния? Ако има, моля за мнение. Харесвам работата на Бина Харалампиева, но напоследък не се спогаждам с постановките на Сатирата и затова се чудя дали да се "боря" за билети.

# 632
  • София
  • Мнения: 6 675
Препоръчайте ми драматична, екзистенциална постановка?

ПП: И нещо с хумор, но не тип Комиците или Слави. Мерси
Драматична - Лисичета.

# 633
  • Мнения: 1 855
Препоръчайте ми драматична, екзистенциална постановка?

ПП: И нещо с хумор, но не тип Комиците или Слави. Мерси

 "Жана"

 През почивните дни гледахме "Защото на мама така й харесва"...доволни сме  Grinning...

# 634
  • Мнения: 1 622
Синът ми (14г.) гледа снощи в Театър "София", "Скачай".
Много им е харесало. Нещо подобно с млади актьори?

# 635
  • софия
  • Мнения: 386
„Островът“в Сатирата по текст на Иво Сиромахов-горещо препоръчвам.Страхотна игра на Краси Рядков;много смях.На детето -12г.много допадна.

# 636
  • Мнения: 306
„Островът“в Сатирата по текст на Иво Сиромахов-горещо препоръчвам.Страхотна игра на Краси Рядков;много смях.На детето -12г.много допадна.

Благодаря много! Чаках отзиви за него.

# 637
  • София
  • Мнения: 9 920
Тц тц, и този ли вече го поставят на сцена... Какво доживяхме...

# 638
  • софия
  • Мнения: 386
И аз отидох с подобна нагласа;но останах изненадана в положителния смисъл. Да вметна,авторът стоеше добре и на сцена.Повече няма да издавам:smiles:

# 639
  • Мнения: 3 439
Аз съм ходила на Операцията от любопитство и повече няма да повторя. Ако позволите поправка - Красимир Радков и Стефан Рядков сте ги обединили в един актьор Simple Smile

# 640
  • София
  • Мнения: 22 945
И преди съм казвала, че " Оперяцията" ми хареса на мен. Попадала съм на книги на Сиромахов и мога да кажа, че за мен са голяма глупост - нито ми беше смешно, нито интересно, но постановката ми допадна.

# 641
  • Мнения: 3 070
Отидох с големи очаквания на „Всяка година по същото време“, но Христо Шопов ми досади жестоко. Като робот беше. Никаква емоция.

# 642
  • Мнения: 35 110
Мудничко представление е това...

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Отзиви за "Откачена фамилия"? А за "Нашата голяма френска сватба"?
Благодаря предварително.
Че тук в нашия Драматичен театър се играе едно и също до втръсване и изборът е органичен до гостуващите постановки.

# 644
  • Мнения: X
На "Нашата голяма френска сватба" заспах.

Общи условия

Активация на акаунт