Хайде на театър 4

  • 96 261
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 051
Не мога да се доредя за билети на "Чамкория". Не мога и не мога! Triumph

# 646
  • Мнения: 3 439
Не мога да се доредя за билети на "Чамкория". Не мога и не мога! Triumph
Гледах в олх по 100 лв някви се продаваха, което за мен е безумно. Не бих дала тези пари нито за забраненото на Рачков, нито за Камен Донев, нито за Чамкория, ако ще и гениални да са и да имам възможност. Приемам го по друг начин и името не е изкуство ЗА МЕН, а бизнес.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
За мен "Чамкория" е много, много прехвалено...

# 648
  • Мнения: 3 051
Мен книгата ме впечатли много, искам да видя Бахара като бае Славе просто Blush
Повече от ясно е, че няма да дам 100 лева за билет на черно.

# 649
  • Мнения: 12 379
Не мога да се доредя за билети на "Чамкория". Не мога и не мога! Triumph
Това е егати тайнственото представление. Пускат го в програмата и час по-късно няма билети. Бойкотирала съм го. И да ми предлагат, няма да взема Joy

# 650
  • Мнения: 452
Взех билети за "Името", дано не се разочаровам. Все не мога да попадна на пиеса с добър хумор в Сатирата...Имам и за "Любовникът" този месец, нямам търпение.

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 15:49 от Овна

# 651
  • София
  • Мнения: 9 556
Взех си билети за "Любовникът" през Април Simple Smile. Има останали още няколко места.
Обичам Д. Донков, а лудия Донков направо обожавам Simple Smile

И отново да помоля за отзиви за "За какво ви е Дон Кихот?" в Сатиричния.

# 652
  • Мнения: 8 889
Бях купила билети за Вишнева градина, но се разболях и ги дадох на сестра ми и една приятелка. Тръгнали са си преди антракта, нищо не се случвало.
За Чамкория миналата седмица имаше билети, една приятелка ми звънна, когато беше на касата на 199 да ме пита дали искам, но аз бях зле и отказах.

# 653
  • София
  • Мнения: 9 556
За мен Вишнева градина е страхотно представление. Гледах го декември и продължавам да смятам така. Всички актьори играят много добре. А Деян Донков отново превзема цялата сцена 😀

# 654
  • Мнения: 30 964
За мен Вишнева градина е страхотно представление. Гледах го декември и продължавам да смятам така. Всички актьори играят много добре. А Деян Донков отново превзема цялата сцена 😀
Невероятна постановка, актьори и декори.

# 655
  • Мнения: 24
Някой с мнение за "Да господин премиер"?

# 656
  • София
  • Мнения: 5 170
Изневиделица гледах "Оркестър Титаник" в Сатиричен театър.
Публиката беше съ объркАлъ, дошли право от молъ, с газираното и шумкащи хранички, само пуканки не извадиха... Псъъъъът, айде, кока-колата.... Цуни-гуни на пети ред! Селфита в прегръдка докато некви мънкат на екрана,
пардон, на сцената ...
Прочели -недочели, нещо за Титаник шъ се разпрайа... ОбъркАха народа...

А спектакълът е фин, не мога да се разсейвам,  не искам... Мислех, че е на някой извън времето английски класик, мислех, че са направили леко побългаряване с български имена. Започва с метафори, изтъкано е от метафори... Обаче ако бях отишла уморена, замислена, болнава... нямаше да вляза на вълните на разбирането и нямаше толкова вътрешно развълнувана да изляза.
Спектакълът категорично е от запомнящите се! Аз го гледах на 24.01, а го усещам в детайли.





# 657
  • Мнения: 530
Бях купила билети за Вишнева градина, но се разболях и ги дадох на сестра ми и една приятелка. Тръгнали са си преди антракта, нищо не се случвало.
За Чамкория миналата седмица имаше билети, една приятелка ми звънна, когато беше на касата на 199 да ме пита дали искам, но аз бях зле и отказах.
Е, то пък какво очаквате да се случи във Вишнева градина? Това е една от основните теми в руската класика въобще - героите вървят към своята неизбежна съдба поради нерешителност или пропиляват живота си в очакване. Иначе и аз очаквах повече от постановката, но не се и разочаровах - беше си класа.
За Чамкория да беше постнала миналата седмица, можеше и ние да се разходим до касата на 199.

# 658
  • Мнения: 2 460
Някой с мнение за "Да господин премиер"?

Препоръчвам. Много ми хареса. Обичам британския хумор. Сериалът е отпреди повече от 30 години, но пиесата звучеше особено актуално.

# 659
  • Мнения: 35 069
"Вишнева градина" си е странен текст, не е за всеки. Така , че вкусовете са различни

Общи условия

Активация на акаунт