♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 68

  • 121 669
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 098
Утре е премиерата на новият сериал на Сечкин, дано е успешен! Blush thumbsup









# 31
  • Мнения: 827
Ех как исках образа на Сечко в Любов под наем да се развие още повече...Памирико много му отиваше.. Heart Накрая като си тръгна, ми беше доста гадно особено когато и онази песен започна ..
Каквото и да говорим за Мерич, че за някой неща не сме съгласни за сценария , просто не съм гледала скоро толкова добър сериал и толкова добре направен и от към детайли,всичко.
Като млад човек само като го сръвня с нашите български сериали и ми става лошо. При нас не само играта им куца на актьорите, особено младите, ами и озвучаването, сценария, режисирането, общо всичко! Трябва да си усиля звука на телевизора или на телефона за да разбера какво мрънкат под носа си.
Мисля си, кога ли ще ги стигнем съседите и не само турците ами всички , като цяло. Кога ние ще имаме световно известни актьори, както са Елчин и Баръш и то само заради един успешен проект?
Изобщо ние сме мноого назад, за жалост.!

Малко се отдалечих от темата, но се извинявам... Интересно ми е и вие какво мислите по въпроса за нашите бг сериали.? Grin Но май тук не е мястото..

Лека на всички! Nature Moon Nature First Quarter Moon With Face

# 32
  • Мнения: 137
Добра вечер на всички в новата тема! Благодаря на Темпи за красивото оформление и за продълженията на приказката! Благодарна съм и на другите дами за поднесеното!
И за мен, както за Адриана, българските сериали са слаби. Гледах донякъде "Столичани в повече" и го зарязах. Мисля, че преди това излезе "Стъклен дом"/ако не бъркам/, но друго си е "Любов под наем" и въобще сериалите на съседите, които съм проследила. Някога "Завръщане" най-много ме впечатли, но от сегашна позиция смятам че Елчин, Баръш  и екип са сътворили висококачествен и неповторим продукт. Шапка им свалям! Хем красиви, хем талантливи, хем влюбени...ЕлБар Вар!!!

# 33
  • Мнения: 8 098




Дженгиз, которого мы все так полюбили....😒 заявил, что его Гюпсе уговорила, снятся в фильме " Время счастья"....И сценарий написала сама, именно для Дженгиза 😨😨😨😨😨



https://vk.com/feed?z=video-141241152_456239384%2F48871044f1782a … _-141241152_81451  

Превод на видеото.




 ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 00:11 от alex_94

# 34
  • Мнения: 827
Хаха айде и кака излезе, че е намесена.!
Joy Joy Joy
Сега ми стана ясно сцената с брата,леглото и подивялото куче на кого е било идея!!!!
Joy Joy Тази навсякъде си вре нослето... Не може без нея!

# 35
  • Мнения: 137
Но според мен сцените между Ада и Мерт са по сценарий на Баръш, а не на Г.

# 36
  • Мнения: 8 098
Рускините са в процес на изясняване на нещата. Naughty

Дали някъде няма грешки в превода  или пък е някаква провокация към феновете на ЕлБар??? newsm78 newsm78

# 37
  • Мнения: 827
Но според мен сцените между Ада и Мерт са по сценарий на Баръш, а не на Г.
И според мен е така, оная се е била заела с комедийната част на братчето Тарък, а Баръш с тази част на Мерт и Ада. Grinning
Ако си спомняте в миналата тема обсъждахме няколко сцени от филма и някоя от нас беше казала, че хумора свързан с братчето много прилича на този който и Гупа използва..
Ее ето, че и това излиза вярно! Joy

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 00:25 от adrianaxx124

# 38
  • Мнения: 137
Някои хора ще си останат само с провокациите...

# 39
  • Мнения: 13 725
 Hug  Hug  Hug

Рускините са в процес на изясняване на нещата. Naughty

Дали някъде няма грешки в превода  или пък е някаква провокация към феновете на ЕлБар??? newsm78 newsm78

Алекс  Hug, за съжаление няма грешка в превода  ooooh! А за провокация  newsm78  Дженгиз ли ги провокира  newsm78
Изглежда, това е анонс към предаване утре сутрин, не разбрах по кой канал  Tired

# 40
  • Мнения: 138
Чак не ми се мисли доколко тази жена Г. може да се окаже замесена, че и да диктува нещата не само за ВЩ, но и за цялата кариера и живота на Баръш. Лошото е, че той, поне до тука играе по нейната свирка. Каквото и да е имало между Б. и Е., то Елка се е отдръпнала вероятно заради всичките тези зависимости.

# 41
  • Мнения: 8 098
Диди,  Hug явно има  и провокативен елемент , защото на въпросите , кои са сценаристите на филма бяха давани толкова двусмислени отговори.

На края видяхме изписано само името на Б. Гюлсой, а се спрягаха и други имена. Crossing Arms

Лошото е, че феновете вече изразяват разочарование от съгласието на Елка да участва във ВЩ при положение , че е знаела, че Гупа е намесена в сценария!  Sad

 На Борко му е простено, той си живее с Кака... Mr. Green

# 42
  • Мнения: 137
Не се връзвайте на Г.! Не мисля, че Б е с нея. Защо Е да не играе във филма  - Б е неин!

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 00:53 от tomidami

# 43
  • Мнения: 8 098
Не се връзвайте на Г.! Не мисля, че Б е с нея.


И аз така си мисля.... само ,че  до всяка  обща следваща поява на Борко и Кака. Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 138
А помните ли, че Елка в Дубай не благодари на никого от екипите, с които е работила? Тогава ми се видя много неучтиво, че и неприемливо. А може да е имала причина? То и в Турция почти не отразиха наградата и.

Общи условия

Активация на акаунт