Бебешката количка - цяла наука за второ висше №39

  • 93 916
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Здравейте, знаете ли онлайн магазини изън България, които правят намаления на колички?

babymarkt.de

# 31
  • Мнения: 4 785
Във Вито ди Симоне има отстъпки на Пег Перего до 25 % - като за Book Elite Modular за два от цветовете са -25% (повечето са на -15% - 20%), но някой може да се възползва, ние нашата я взехме на -25%, т.е. с 515 лв. намаление, което е добра отстъпка.

# 32
  • София
  • Мнения: 681
Не, ние сме с друга , просто си дискутирам, че е неприятно. Simple Smile

Това е широкоразпространена практика в българските магазини за колички. Почти навсякъде при закупуване ти пращат/дават мострената като цената й си е редовна. Чак ако специална поръчка на цвят или модел правиш може да е новичка. И доста често когато са на промоция, приомоцията е само за наличните модели и цветове, ако искаш друго промоцията пада Simple Smile
Абе като цяло цакането е кой както може, от където и с каквото може Grinning

# 33
  • Мнения: 30
Здравейте, знаете ли онлайн магазини изън България, които правят намаления на колички?

babymarkt.de



А имат ли доставка до България, че аз гледах нещо сайта и не видях да имат.. и съответно с кой куриер и колко излиза?

# 34
  • Мнения: 40
Здравейте, маминца! А относно кошара?? Каква?? Не мога да намеря тема относно избора на кошарки.
Количката я реших, но с тези кошари така се лутам...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Здравейте, знаете ли онлайн магазини изън България, които правят намаления на колички?

babymarkt.de



А имат ли доставка до България, че аз гледах нещо сайта и не видях да имат.. и съответно с кой куриер и колко излиза?
Не, с Габко до България поръчах 2 колички по различно време. 2 лв на кг е доставката.

# 36
  • Мнения: 440
Здравейте, маминца! А относно кошара?? Каква?? Не мога да намеря тема относно избора на кошарки.
Количката я реших, но с тези кошари така се лутам...

Аз също издирвам кошара ... вие към какви сте се насочили?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 554
Здравейте, маминца! А относно кошара?? Каква?? Не мога да намеря тема относно избора на кошарки.
Количката я реших, но с тези кошари така се лутам...

Аз също издирвам кошара ... вие към какви сте се насочили?
Момичета, в тази тема се обсъждат различните модели кошари. Ако ви се чете има достатъчно мнения:
http://old.bg-mamma.com/?topic=1025917.360;topicrefid=20

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 455
Здравейте, знаете ли онлайн магазини изън България, които правят намаления на колички?

babymarkt.de



А имат ли доставка до България, че аз гледах нещо сайта и не видях да имат.. и съответно с кой куриер и колко излиза?
Не, с Габко до България поръчах 2 колички по различно време. 2 лв на кг е доставката.
Но имайте в предвид, че Габко доставят детски колички само до София, не помня да имаше друг град. След това пращат с Еконт. От София до Пловдив (примерно) за 1 кашон от 16 кг. Еконт ми струва допълнително 10 лв.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Здравейте, маминца! А относно кошара?? Каква?? Не мога да намеря тема относно избора на кошарки.
Количката я реших, но с тези кошари така се лутам...

Аз също издирвам кошара ... вие към какви сте се насочили?
Ако мога да се върна назад бих взела кошара за игра с хубав матрак. Сега е някакъв ужас с тази дървената, само се чудя къде да я  преместя, той постоянно си удря главата на нея... пф

# 40
  • Мнения: 440
Здравейте, маминца! А относно кошара?? Каква?? Не мога да намеря тема относно избора на кошарки.
Количката я реших, но с тези кошари така се лутам...

Аз също издирвам кошара ... вие към какви сте се насочили?
Ако мога да се върна назад бих взела кошара за игра с хубав матрак. Сега е някакъв ужас с тази дървената, само се чудя къде да я  преместя, той постоянно си удря главата на нея... пф

Какво значи кошара за игра?

# 41
  • Мнения: 2 288
Предполагам става въпрос за сгъваемите кошари.
Според мен са най-удобния, икономически изгоден и функционален вариант за бебешко легло. Купих за нероден Петко на промоция за 67лв, сега дебна промоция на матрачета, че каката още си спи в кошарата и ни трябва втора.

# 42
  • Мнения: 727
Предполагам става въпрос за сгъваемите кошари.
Според мен са най-удобния, икономически изгоден и функционален вариант за бебешко легло. Купих за нероден Петко на промоция за 67лв, сега дебна промоция на матрачета, че каката още си спи в кошарата и ни трябва втора.

А каква си купи? Аз съм харесала тази: https://www.baby.bg/lorelli-bebeshka-koshara-sleep-n-dream-rocke … eige-buddies.html

# 43
  • Мнения: 2 288
Малко спам, извинете.
Предполагам става въпрос за сгъваемите кошари.
Според мен са най-удобния, икономически изгоден и функционален вариант за бебешко легло. Купих за нероден Петко на промоция за 67лв, сега дебна промоция на матрачета, че каката още си спи в кошарата и ни трябва втора.

А каква си купи? Аз съм харесала тази: https://www.baby.bg/lorelli-bebeshka-koshara-sleep-n-dream-rocke … eige-buddies.html
Такава, подобна, пак на Лорели, но няма балдихин отгоре. На каката е Хаук. Съвсем обикновени са.

# 44
  • Anywhere
  • Мнения: 1 085
Предполагам става въпрос за сгъваемите кошари.
Според мен са най-удобния, икономически изгоден и функционален вариант за бебешко легло. Купих за нероден Петко на промоция за 67лв, сега дебна промоция на матрачета, че каката още си спи в кошарата и ни трябва втора.
В Хиполенд има промоция на матрак с кокос за 37лв, и др. видове доста, погледнете ги!

Общи условия

Активация на акаунт