Спазъм...

  • 16 818
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Прочети какво пише по книгите, за да знаеш как да реагираш.
Това няма да се случи повече. Не искам да чета нищо.

ОК! Ти си знаеш!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 941
Ню, когато Мони беше на 3г. правеше астматични бронхити. Вследствие много боледуване и пиене на антибиотици пада имунната системи и се отключва някаква алергия и води до бронхиални спазми, алергични ринити и др. Не се шашкай от диагнозата и ние се водим с астма в пулмологията, защото при повече от три прекарани астматични бронхита лепват диагноза астма. Трябваше да купувам инхалатор или да я водя в Детската пулмология на инхалации, но аз отидох при алерголог и на хомеопат и с комбинирано 3 месечно лечение всичко отшумя и не се повтори.

# 17
  • Мнения: 5 468
Вследствие много боледуване и пиене на антибиотици пада имунната системи и се отключва някаква алергия и води до бронхиални спазми, алергични ринити и др.
Точно това е причината и ние да стигнем до там. Изпи 3 антибиотика за 1 месец някъде. От един на друг минаваше. Повтори я пневмония, уж я излекувахме и я потрети... Оттам и този проблем.
но аз отидох при алерголог и на хомеопат и с комбинирано 3 месечно лечение всичко отшумя и не се повтори.
И аз така ще направя. Ще почета 2-3 дена тука из форума за хомеопатията и завличам Гергана при някой хомеопат. Виждам, че има доста доволни родители от такова лечение... Дано и аз остана доволна и намерим някакъв изход от този омагьосан кръг, че ми писна, параноясах от болежките й.

Общи условия

Активация на акаунт