Кандида?

  • 37 494
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
здравей,
не знам коя си ,но ти благодаря за саветите.последното ми лечение беше с българското лекарство орунгал.вече са минали 10 дни и се чувствам много добре.докторът ми изписа и едни антидепресанти,защото според него на 50 процента причината ми е  в психиката.после си направих пак посявка и резултатите показват развитие на нормална вагинална флора.много се надявам това да ми е последното лечение ,което съм приложила.ако не,здраве да е,ще се борим с гадната напаст кандида. Money

# 16
и ме извинете за грешките при писането.бързам,мисля,че пиша на латиница и става бъркотия

# 17
Момиче, при теб кандидата само вагинална ли беше? аз също трябва да пия Орунгал, но имам кандида и в стомашно чревния тракт и във влагалището и в устата. Притеснявам се, защото Орунгал е много токсичен, а аз трябва да го пия продължително време, повече от 10 дни всеки ден. На теб Орунгал помагна ли ти да се излекуваш напълно?

# 18
Какво представлява това лекарство ДИДА и продава ли се в България?

# 19
zdraveite.na vaprosa dali orungal mi pomogna-ne!ni6to ne mi pomaga.poslednoto ,koeto mi izpisaha be6e sporanox,koeto e ekvivalentno na orungal,samo 4e se pie pove4e dni.no ne6to pak ne e ok.mai imam samo vlagali6tna kandida.no qvno vsi4ki tezi lekarsva trqbva da se piqt nqkolko meseca.mislite li taka.imam v predvid da se napravqt pone 5 posledovatelni terapii?!

# 20
a otnosno toksinite.az si kupih nqkakvi hap4eta na bilkova osnova,t.e.sadarjat 4esan,rigan,greipfrut i drugi 6turotii ,koito pre4istvat toksinite v organizma,no orinata ti prez tozi period dokato se 4istish ima cvqt na limonada.kaka mi e lekar i rq mi kaza,4e kandida se lekuva.trudno i bavno

# 21
  • Мнения: 485
Всяка терапия трябва да комбинира противогъбични медикаменти(от които виждам си пила достатъчно),диета,пробиотици през устата и не забравяй ВЛАГАЛИЩНИ ПРОБИОТИЦИ също...не оставай без тях,слагай всяка вечер и бъди упорита.Още -след душ изплаквай интимните си части с вода,в която е разтворена лъжичка сода бикарбонат или вода с няколко капки цитросепт в нея,може да вариш и смрадлика.  bouquet

# 22
здравейте...
аз вече мога да се объркам от всичко,което чете.
накратко за мен...
живея в америка,в чикаго и от 10 месеца имам кандида,която не могат да ми излекуват лекарите.тъпчат ме сам с дефлукан и нищо,всеки месец всичко се повтаря.започнах да чета много литература,за да се опитам да си помогна сама,след като лекарската намеса е абсолутно напразна.тази вагинална кандида вече я усещам на секундата...нямам парене или сърбеж,поне не се оставям да ми излязат тези симптоми.веднага ми излизат бели парцали и се зачервявам.и никои не ми казва нищо освен,че имам гадната кандида.имате ли някакъв съвет към мен... Cry
Вземи си глобули CANESTENE!Много помагат.В България се продават 3 в кутийката,а от чужбина съм и купувала и по 1,но по-силна.Мен лично само те ме оправят.Доста упорти гадини са  Thinking Успех!

# 23
  • У дома
  • Мнения: 1 741
momi4eto , иди в Whole Foods и разгледай какви добавки имат за кандида. Аз от там вземах едно шишенце Candex и съм доволна от резултата. На мен кайропрактор ми спомена, че има вероятност още да не съм се излекувала, защото лекарката ме тритира с едно единствено хапче, не помня името, но то явно не помогна.
В Чикаго има и бълг. хомеопат, това е другия вариант.

Общи условия

Активация на акаунт