Медицинско за граждански брак - от къде?

  • 31 132
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Мястото на Пиротска дали е живо още? Аз днес пуснах васерман, утре ще взема резултатите, личната иска и психо и невролог, не ми се занимава а в понеделник трябва да ги нося готови :/

Привет,

Ситуацията при мен е аналогична. В крайна сметка какво направихте?
Благодаря!

# 16
  • София
  • Мнения: 371
Мястото на Пиротска дали е живо още? Аз днес пуснах васерман, утре ще взема резултатите, личната иска и психо и невролог, не ми се занимава а в понеделник трябва да ги нося готови :/

Привет,

Ситуацията при мен е аналогична. В крайна сметка какво направихте?
Благодаря!
Отидох с васермана и мъжа ми на адреса, дадохме по 20 лева и след 5 минути си тръгнахме с медицински Simple Smile в обредния дом казаха, а супер там са точни медицинските и това беше.

# 17
  • Мнения: X
Мястото на Пиротска дали е живо още? Аз днес пуснах васерман, утре ще взема резултатите, личната иска и психо и невролог, не ми се занимава а в понеделник трябва да ги нося готови :/

Привет,

Ситуацията при мен е аналогична. В крайна сметка какво направихте?
Благодаря!
Отидох с васермана и мъжа ми на адреса, дадохме по 20 лева и след 5 минути си тръгнахме с медицински Simple Smile в обредния дом казаха, а супер там са точни медицинските и това беше.
Здравей, Ester,
Значи си направихте васермана и отидохте на място и само с това едно ходене ви издадоха медицинското? А мястото на Пиротска 10 ли е и има ли някакво име, защото не намирам точна информация?

# 18
  • София
  • Мнения: 371
Мястото на Пиротска дали е живо още? Аз днес пуснах васерман, утре ще взема резултатите, личната иска и психо и невролог, не ми се занимава а в понеделник трябва да ги нося готови :/

Привет,

Ситуацията при мен е аналогична. В крайна сметка какво направихте?
Благодаря!
Отидох с васермана и мъжа ми на адреса, дадохме по 20 лева и след 5 минути си тръгнахме с медицински Simple Smile в обредния дом казаха, а супер там са точни медицинските и това беше.
Здравей, Ester,
Значи си направихте васермана и отидохте на място и само с това едно ходене ви издадоха медицинското? А мястото на Пиротска 10 ли е и има ли някакво име, защото не намирам точна информация?

Да, там си е.
Васермана можеш и там да го направиш. На едно ходене, на втория етаж на сградата е Simple Smile

# 19
  • Мнения: 7
Здравейте, не мога да намеря информация в интернет за Пиротска 10,  това някакъв медицински център ли е?
 Бъдещият ми съпруг не е гражданин на Р.България ,издават  ли там медицински за чужденци?
Благодаря предварително

# 20
  • София
  • Мнения: 22 939
Здравейте, не мога да намеря информация в интернет за Пиротска 10,  това някакъв медицински център ли е?
 Бъдещият ми съпруг не е гражданин на Р.България ,издават  ли там медицински за чужденци?
Благодаря предварително
Преди 3 г издадоха на съпруга на братовчедка ми, който също е чужденец.

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте, не мога да намеря информация в интернет за Пиротска 10,  това някакъв медицински център ли е?
 Бъдещият ми съпруг не е гражданин на Р.България ,издават  ли там медицински за чужденци?
Благодаря предварително
Преди 3 г издадоха на съпруга на братовчедка ми, който също е чужденец.
Направихме медицинските, 20лв за мен и 40лв. за господин чужденеца !
Изпихме по едно кафе и за 20 мин.  всичко беше готово.
Благодаря за информацията.

# 22
  • София
  • Мнения: 22 939
Това не е ли дискриминация? Защо е платил повече?

# 23
  • Мнения: 1
Направихме медицинските, 20лв за мен и 40лв. за господин чужденеца !
Изпихме по едно кафе и за 20 мин.  всичко беше готово.
Благодаря за информацията.

Здравейте!

Аз съм в същото положение, годеникът ми е чужденец, и двамата живеем в чужбина, но тук сключването на брак е дълъг и широк процес, понеже и двамата сме чужденци, таке че решихме да го направим в България, поне от моя страна да не се изискват най-различни документи и доказателства.
Щом разбрахме, че ни трябват медицински свидетелства, започнах да ровя из интернет за повечко информация, и така намерих тази темичка. Като гледам, последните коментари не са никак старички, така че супер много се учудих, когато вчера звъннах в медицински център Пирот, за да попитам за цените на медицинските. Въпросната госпожа, която вдигна телефона каза, че те не издават такива документи.
Възможно ли е да съм се обадила на грешен център? Друг не намерих, а този на който звъннах се намира на улица Пиротска 66. За него ли става на въпрос? А ако не, бихте ли ми дали адрес, моля?
Hrastcheto, Вие и васерманите ли от там си взехте?
Благодаря предварително!

# 24
  • София
  • Мнения: 22 939
Пиротска 10 май беше.

# 25
  • Мнения: 98
Някой знае ли дали работи в събота този център?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 121
Има ли някой координати на тези от Пиротска 10? Къде се намират точно? Нищо не намирам в интернет, а много напреднахме с времето, ММ е все на работа и се притеснявам дали и къде ще успеем да ги извадим....

# 27
  • Мнения: 98
Преди седмица бяхме. Сайт нямат,поне аз не намерих. Тръгваш по Пиротска от към халите,вървиш по дясната страна,малко след Теранова ще видиш номер 10 ,влизаш навътре към тунелчерто,и има стълби надясно. Пише си там някъкъв зъболекар и стълбите те водят точно горе в центъра. Има звънец ,ще ти отворят и ще кажеш какво искаш. Доктора работи от 09-17 часа всеки работен ден, взимат ви кръв и след половин час ви е готов документа. Ние отидохме в 15 часа каза ни в15:30 да отидем да  ги вземем. Струва 20 лв на човек, с всички необходими печати.

# 28
  • Мнения: 148
Преди седмица бяхме. Сайт нямат,поне аз не намерих. Тръгваш по Пиротска от към халите,вървиш по дясната страна,малко след Теранова ще видиш номер 10 ,влизаш навътре към тунелчерто,и има стълби надясно. Пише си там някъкъв зъболекар и стълбите те водят точно горе в центъра. Има звънец ,ще ти отворят и ще кажеш какво искаш. Доктора работи от 09-17 часа всеки работен ден, взимат ви кръв и след половин час ви е готов документа. Ние отидохме в 15 часа каза ни в15:30 да отидем да  ги вземем. Струва 20 лв на човек, с всички необходими печати.

Благодарим за подробното обяснение Hug Само последен въпрос - медицинското предварително ли се купува от някоя книжарница или те си имат на място?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Здравейте, медицинските могат ли да се издадат от ЛЛ?

Общи условия

Активация на акаунт