КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 3 /26.03. - 08.04.18 г./

  • 53 333
  • 818
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 561
Дано стане хубав концерт днес, но май ще прескоча част от изпълненията, залитнаха към твърде много чалга. Предишните години сякаш беше по-малко, първо, че по един представител на гилдията участваше и второ, че май не даваха по две чалга песни на концерт. А днес ще слушаме три, защото не вярвам Софи да успее този път да пее без извивки.

# 46
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 761

Гледам ги и се сещам за Марк Твен: "По-добре дръжте устата си затворена и оставете хората да ви смятат за глупави, отколкото да я отворите и да разсеете всички съмнения."

А те дали са чували за Марк Твен? Сигурно няма да са били в един клас. Grinning Grinning Grinning

# 47
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Гледам ги и се сещам за Марк Твен: "По-добре дръжте устата си затворена и оставете хората да ви смятат за глупави, отколкото да я отворите и да разсеете всички съмнения."

А те дали са чували за Марк Твен? Сигурно няма да са били в един клас. Grinning Grinning Grinning

Вероятно не са, затова и не я държат затворена.

# 48
  • Мнения: 6
Явно това с чалга-прекаляването не дразни само мен. Всеки сезон е все повече и повече ...

# 49
  • Мнения: 4 936
кой ще е първи днес?

# 50
  • Мнения: 2 751
Моля да си имаме уважението....акад. Халваджиян чалга не слуша. Това са долни инсинуации!

# 51
  • Мнения: 13 082
Гласувах за Иван. Другите просто ми се струва, че по скоро ще иронизират дадените им образи.

# 52
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гласувах за Иван. Другите просто ми се струва, че по скоро ще иронизират дадените им образи.

Може би... пародират?

Хилда се стресна, горката.

# 53
  • Мнения: 13 082
Пфу да бе! Кръв не ми стига до бременния мозък, простете ми затъпяването! 😆😆😁
Още не са започнали, а вече ме дразнят двамата водещи. Много плямпат бе!

# 54
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кумата на гей сватба била куркума.

# 55
  • Мнения: 14 966
Надявам се Геро да внесе малко свежарство . Много тъп скеч с предложението за Брак от Рачков.
15 минути глупотевини , пффф.

# 56
  • Мнения: 4 936
кой ще е първи казаха ли?

# 57
  • Испания
  • Мнения: 37 503
кой ще е първи казаха ли?

Златка

# 58
  • София
  • Мнения: 20 061
Златка.  Peace
И аз подозирам, че тази вечер има мегдан за много пародии, макар и неволни.

# 59
  • Мнения: 15 517
Златка тази вечер ми звучеше, като някоя от тризначките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт