Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 2

  • 100 313
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Mery,
Скрит текст:
Аз се опитах да го гледам. Не ме грабна. Някои от актьорите са ми доста статични, а и нито един не ме привлече физуално. Сюжетът също. Дори ми се вижда обидно как младия бизнесмен разиграва онова наивно момиче. Другата златотърсачка, а се прави на голяма моралиска. С две думи, не е моя сериал.

# 406
  • Мнения: 4 369
Mery,
Скрит текст:
Аз се опитах да го гледам. Не ме грабна. Някои от актьорите са ми доста статични, а и нито един не ме привлече физуално. Сюжетът също. Дори ми се вижда обидно как младия бизнесмен разиграва онова наивно момиче. Другата златотърсачка, а се прави на голяма моралиска. С две думи, не е моя сериал.



Скрит текст:
Аз за сега го гледам. Не, че  е нещо кой знае какво, но ще му дам шанс още няколко епизода. Много не правилен подбор на актрисите. Тази малката много некадърно играе. Иначе разведената /все още не съм им запомнила имената/ е страхотна и като визия, и като тоалети, и като игра. Не съм я гледала в др. филми. На високия хубавец ми харесва погледа.

# 407
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Габи, дадох линк към филма на Чаалар на Първата тема в Замунда с Бг превод.
- Чаалар с фенове от цял свят- САЩ, Канада и Австралия.
- Това не знам, до колко е вярно, но..
Превод: Синан ще продължи да играе в сериалът. Той ще каже, че след катастрофата се е променил. Ще се опита да сдобри ЯъзХаз. А те ще се сгодят и ще се обичат. А Синан ще докаже, че е син наХазъм и така ще свърши сериалът.

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 22:20 от Габриела Радева

# 408
  • Мнения: 1 497
Да се опита да сдобри Яъз и Хазан?  newsm78 Сценариста или сценаристите много рязко смятат да го променят, зрителите толкова бързо ли ще повярват? Странно ми звучи  Whistling Thinking

# 409
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Габи, благодаря. Ще го потърся.

- Чаалар с фенове от цял свят- САЩ, Канада и Австралия.

Ооо, тези фенки все наборки Hushed Wink

# 410
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Ани аз не знам до колко да вярвам на това, което са писали...
http://bestofthelist.com/the-most-handsome-turkish-actors-2018/ Гласувайте за Чаалар или Алп.
Ето, Габи, за да не си играеш да търсиш, пак го слагам. Приятно гледане !
Ето и Втори шанс с Афри. Приятно гледане !
И Лошо момче пак с Афра.

# 411
# 412
  • Мнения: 4 369
Ани аз не знам до колко да вярвам на това, което са писали...
http://bestofthelist.com/the-most-handsome-turkish-actors-2018/ Гласувайте за Чаалар или Алп.
Ето, Габи, за да не си играеш да търсиш, пак го слагам. Приятно гледане !
Ето и Втори шанс с Афри. Приятно гледане !
И Лошо момче пак с Афра.


Гласувах! Нашето момче е на 2-ро място след Ибрахим Челикол. Дали може утре пак да гласувам?

# 413
  • Мнения: 7 904
Привет, момичета,
Върнах се от Истанбул, скарах се на СЦ и те не пуснаха епизод в събота май. Simple Smile
Нямам нищо против да коментираме Забранената ябълка тук.
Скрит текст:
И аз го гледам, макар че не е кой знае какво, ама убива време понякога.
Харесвам Алихан бей въпреки кофти поведението му.
Интересна ми е богаташката (играеше в Бодрумска приказка)- голяма е комбинаторка.
Да видим какво още ще забъркат с брат си (голям паразит).

Габка, каква да бъде анкетата, че като не съм гледала последния епизод да не напиша някоя глупост.
Дай въпроса и отговорите и я пускам.

# 414
  • Мнения: 4 369
Привет, момичета,
Върнах се от Истанбул, скарах се на СЦ и те не пуснаха епизод в събота май. Simple Smile
Нямам нищо против да коментираме Забранената ябълка тук.
Скрит текст:
И аз го гледам, макар че не е кой знае какво, ама убива време понякога.
Харесвам Алихан бей въпреки кофти поведението му.
Интересна ми е богаташката (играеше в Бодрумска приказка)- голяма е комбинаторка.
Да видим какво още ще забъркат с брат си (голям паразит).

Габка, каква да бъде анкетата, че като не съм гледала последния епизод да не напиша някоя глупост.
Дай въпроса и отговорите и я пускам.

Пепелче, добре се завърнала на родна земя.
А, бе не трябваше чак толкова много да им се караш на СЦ. Току виж и следващата събота не пуснат епизод.
Скрит текст:
И аз като тебе за Ябълката.

Момичета, гласувайте за нашето момче, само с десетина гласа е след първия.

Бравос!!! Минал е на първо място, но само с 2 гласа разлика.

# 415
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Ще се върне ли Хазан при Синан ?

# 416
  • Мнения: 4 369
Ще се върне ли Хазан при Синан ?

Още сега гласувам, че ще се върне курица Хазан. Фази пак ще успее да я изманипулира, а и Хазъм сигурно ще се тръшка за синчето си и тя ще отстъпи.

# 417
  • Мнения: 9 384
Нещо ново от мен! Innocent

# 418
  • Мнения: 7 904
Розичке, браво!  Hug
Достави ми голямо удоволствие с този клип.

# 419
  • Мнения: 4 369
Розичке, браво!  Hug
Достави ми голямо удоволствие с този клип.

И на мен много ми хареса клипчето, ама само една краткотрайна усмивка от нашето момче. Все тъжно или разплакано!

Общи условия

Активация на акаунт