След 50г..Правите ли секс?

  • 27 160
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Ма как смеят да мислят за себе си, като са на 50+, вместо да гледат внуците, ама ха...

# 46
  • Мнения: 4 518
Много гнусна тема... Ще кажете да не чета, но то е късно вече.
Представям си Хю Хефнър какво би ви казал или Слави Трифонов, Бойко Борисов или Джордж Клуни.

# 47
  • Мнения: 11 505
Хю Хефнър вече нищо не може да каже Relieved

# 48
  • София
  • Мнения: 16 221
Ма как смеят да мислят за себе си, като са на 50+, вместо да гледат внуците, ама ха...

А за кого да мислим ако на хоризонта все още няма внуци?
Пък и няма как да се пенсионираме за да ги гледаме.
Трудов стаж имам, но предстоят още много години до пенсията.

# 49
  • Мнения: 4 518
Хю Хефнър вече нищо не може да каже Relieved
Те и останалите, въпреки че са живи, също няма да влязат тук да казват правят ли секс и на какво миришат. Може би затова пише "какво БИ казал".

# 50
  • Мнения: 11 505
Добре, че форумът не предлага версия "скрач енд сниф", че тогава к'ви миризми... к'во чудо щеше да бъде Joy... а простете... Вас Ви е гнус и не бихте ползвали такава "екстра".... хората на 50+ си миришат ок... недейте с лошо Wink

# 51
  • Мнения: 30 802
Аз като стана на 50, вече ще правим секс с киборги. Аз съм си заплюла Т-100, като го произведат. Мъжете пък ще оправят Алекса, която ще е женоробот.

# 52
  • Мнения: 19 027
Сирен, че ти май си само минус 10 на моите години?? Аз нямам никакви роботи под ръка. Обаче съм си взела по-млад мъж и изобщо не мисля как ще съм на 50 със секса. Това ми е последна грижа Simple Smile Както дойде ще е Simple Smile Не ми е от глобалните житейски проблеми, хихи

# 53
  • Мнения: 30 802
Да де, аз имам време, и таман има време изкуственият интелект да се развие.

# 54
  • Мнения: 4 518
.... хората на 50+ си миришат ок... недейте с лошо Wink
Съгласна съм, но прочетох, че не било точно така.
Гнусно ми е, защото родителите ми са на толкова, а чета, че миришели, били прочетени вестници, не ставали за нищо. Чудя се пишещите родители на тази възраст не са ли имали? Както и да е, всеки има право да има различно мнение, а и да си го пише, където сметне за добре. Както всички други, така и аз.

# 55
  • Мнения: 30 802
Годината е 2018, идиомът "прочетен вестник" е вече невалиден, щото вестници кой ли чете вече. Защото е ясно, че колкото повече прочитания, толкова по-добре:) и има повече лайкове. Може и споделяния:)

# 56
  • Мнения: 1 121
Доколкото мога да чета, авторката пита за мнения от първа ръка, а освен дедето - новата звезда, не разбрах някоя да си признава, че е над 50-те. Та и аз да попитам. За едни "познати " ли отговаряте или си проектирате мечтите?

П.С. Сирената с нейния програмист е ясна още отсега, В един изкуствен интелект ѝ е надеждата на нея Wink

# 57
  • Мнения: X
Доколкото мога да чета, авторката пита за мнения от първа ръка, а освен дедето - новата звезда, не разбрах някоя да си признава, че е над 50-те. Та и аз да попитам. За едни "познати " ли отговаряте или си проектирате мечтите?
В доста теми съм писала...есента ставам на 52,
Скрит текст:
а Милото след седмица на 53.Секс:2-3 пъти седмично....166см-63-64кг, малко луда, малко ревнива, много усмихната, средно купонджийка.Достатъчно изчерпателна ли бях?Или трябва и снимков материал, че още не сме за изхвърляне?  Laughing

Напълно споделям "Сексът след 50 е наличен, ако го е имало и преди това!".  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 712
Какъв секс след 50 . Кой нормален ще тръгне да плаща тия луди пари, за  да прави секс с 50+ годишна баба ?
Всъщност се сещам за един , ама от както го избраха за президент на Франция , едва ли има време за глупости .

# 59
  • Мнения: 15 619
Какъв секс след 50 . Кой нормален/дядка/ ще тръгне да плаща тия луди пари, за  да прави секс с 50+ годишна баба ? 
Всъщност се сещам за един , ама от както го избраха за президент на Франция , едва ли има време за глупости .
Ей, един път да се съглася от раз!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт