На море в Турция- тема 50

  • 106 891
  • 756
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 377
Съвсем случайно във ФБ видях офертата https://www.onextour.bg/content/promo-oferta-pochivka-v-antalya-specialna-cena  Платихме по 230 евро на човек, полет от Варна. Бяхме комбинирани със хора пътуващи за екскурзия до Кападокия, даже те бяха 2/3 от самолета. Следващата такава промоция ще е от 03.10, може и промоция да направят пак, ако направят се записваме отново Simple Smile) Плажът е на 300 м от хотела, точно за 5 мин се стига, направо по улицата само. Плажа е частен на хотела, всеки хотел си има плаж явно, с тенти е и шезлонги. Има бар  и храна, изобщо може да не ходите до хотела за обяд. Разгледайте сайта на хотела, снимките са рални.

Само че от Онекс ми казаха, че за октомври цената не е 230 евро/човек. Това за информация за други, които може би се интересуват. Ерос, ако не те притеснявам да споделиш откъде си научил/а за евентуална такава промоция?

# 586
  • Мнения: 1 710
Ерос, много благодаря за подробната информация!

# 587
  • Мнения: 1 710
Само че от Онекс ми казаха, че за октомври цената не е 230 евро/човек. Това за информация за други, които може би се интересуват.

Това е била някаква супер изгодна промоция.
Все пак не е без значение и периода. В началото на май е доста по-неподходящо за почивка, отколкото през октомври и повечето хотелите дават по-ниски цени за месец май, в сравнение с октомври. Така че си е в реда на нещата през октомври да е по-скъпо. И въпреки това, Primasol Hane излиза по-изгодно от подобни хотели на втора линия в Сиде. Според мен си заслужава.
 

# 588
  • Мнения: 380
Здравейте, мислим да пътуваме с кола до Дидим и навръщане да отидем до Памуккале.Може ли да ми кажете хотели в този район.

# 589
  • Мнения: 425
Съвсем случайно във ФБ видях офертата https://www.onextour.bg/content/promo-oferta-pochivka-v-antalya-specialna-cena  Платихме по 230 евро на човек, полет от Варна. Бяхме комбинирани със хора пътуващи за екскурзия до Кападокия, даже те бяха 2/3 от самолета. Следващата такава промоция ще е от 03.10, може и промоция да направят пак, ако направят се записваме отново Simple Smile) Плажът е на 300 м от хотела, точно за 5 мин се стига, направо по улицата само. Плажа е частен на хотела, всеки хотел си има плаж явно, с тенти е и шезлонги. Има бар  и храна, изобщо може да не ходите до хотела за обяд. Разгледайте сайта на хотела, снимките са рални.

Само че от Онекс ми казаха, че за октомври цената не е 230 евро/човек. Това за информация за други, които може би се интересуват. Ерос, ако не те притеснявам да споделиш откъде си научил/а за евентуална такава промоция?

Във ФБ ми излезе такъв пост "спонсорирано" от Онекс, същата промоция я има и на страницата на Караджъ Турс - Варна. Аз мисля, че като наближи октомври, отново ще направят някой промоция. В момента има оферта за 179 евро с полет от София - от 09.05 до 16.05.

# 590
  • Мнения: 310
Здравейте, мислим да пътуваме с кола до Дидим и навръщане да отидем до Памуккале.Може ли да ми кажете хотели в този район.

Миналата година бяхме в този
http://www.booking.com/Share-XFs5Yf
Препоръчвам го, всичко беше на ниво

# 591
  • Мнения: 58
Здравейте, мислим да пътуваме с кола до Дидим и навръщане да отидем до Памуккале.Може ли да ми кажете хотели в този район.


Миналата година бяхме в  www.bellamaritimohotel.com . Малък спретнат и чист хотел , за едно спане става . Има и малък ресторант . Цената беше 80лири за двама възрастни идете на 11г с включена закуска

# 592
  • Мнения: 125
Здравейте, мислим да пътуваме с кола до Дидим и навръщане да отидем до Памуккале.Може ли да ми кажете хотели в този район.

Миналата година бяхме в този
http://www.booking.com/Share-XFs5Yf
Препоръчвам го, всичко беше на ниво


Здравейте, ние също бяхме отседали в този хотел преди 2 години и аз също го препоръчвам с две ръце.Hands VПрекрасни стаи, много любезен домакин, на пешеходно разстояние от забележителноста и не на последно място прясно приготвена вкусна храна.Simple SmileYumSimple Smile

# 593
  • Мнения: 380
Благодаря много! Бих искала да попитам ферибота от Чанаккале през колко време е, каква такса се заплаща на човек и съответно за автомобила, от къде се купуват билетите. Като се слезе от ферибота къде е най - удобно да се преспи по пътя за Дидим?
За първи път ще пътуваме с кола и бих искала да събере малко информация за да не се объркаме нещо.
Благодаря предварително!

# 594
  • Варна
  • Мнения: 765
Здравейте!
За първи път ще ходим в района на Анталия. Пътуваме от София. На отиване ще вземем разстоянието на един път. На връщане имаме време за нощувка. Препоръчайте ми интересен град, ако решим да нощуваме, приятен за разходка, с магазинчета, или с аутлети в района..
Другото, което ме интересува е има ли аутлети по път и къде?
Като сме ходили към Бодрум например, сме спирали в Сьоке на пазар.
Но за Анталия пътя е друг и не съм ориентирана.
Предварително благодаря!
На отиване наистина се взема за една нощ пътуване, с тръгване около 7-8 часа вечерта и 2-3 спирания за хапване и кафета по пътя спокойно до обяд на следващия ден ще сте пристигнали.
На връщане обаче е друго, никой няма желания за нощни пътувания, поне при нас е така. А и е подходящо да се разгледа някой град по пътя + пазар. Ако ще има нощувка на връщане която да се ползва и за пазар, вариантите не са особено много: Ескишехир, Бурса или Истанбул. Идеята да е нощувката да е около средата на путя за да се раздели пътуването. Препоръчвам Ескишехир, има какво да се види, има добър аутлет + 2-3 мола по-централни, има добри паркове за разходка край реката, цените са по-ниски от другите варианти и става за добър пазар.
П.П. Добър аутлет има и на разкона на околовръстното на Афйокарахисар.

# 595
  • Мнения: 3 271
Благодаря много! Бих искала да попитам ферибота от Чанаккале през колко време е, каква такса се заплаща на човек и съответно за автомобила, от къде се купуват билетите. Като се слезе от ферибота къде е най - удобно да се преспи по пътя за Дидим?
За първи път ще пътуваме с кола и бих искала да събере малко информация за да не се объркаме нещо.
Благодаря предварително!
Лапсеки-Гелеболу е през 30 мин. Цената е 45 лири на автомобил .

# 596
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Търся мнение за http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/%D1%81%D0%B8%D0%B4%D … 6&oid=2033604 Von Club Golden Beach - Side.

# 597
  • Мнения: 1 710

Чудесен вариант за почивка. Три хотела, които споделят общ плаж, аквапарк и пирс. Огромна, красива територия, аквапарк с 13 пързалки, барове, много широка плажна ивица - заслужава си. В сайта на хотела пише, че пирса е най-големия в Анталия Simple Smile
Специално за Golden Beach всички стаи са в къщички и около тях е много цветно и зелено. До колкото знам няма стаи с изглед море. Няма основна хотелска част. Високите хотелски сгради са на другите два хотела.
И трите хотела имат много добри оценки навсякъде. За цената си са добър вариант.

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Мaрги кое е по добро Камелиите или Вон?

# 599
  • Мнения: 275
Здравейте!
И нашата резервация е вече факт. Пътуваме на 31,08, за Алания  - Евталия Марин с Турс Клуб. Ще се качим от Пловдив, тъй като сме от Бургас и това ни е по-близка точка. С две деца сме на 6 и 12 год./ще бъдат към тази дата/ и ще се радвам ,ако има и други за този хотел, с които да се запознаем.
И ние пътуваме на 31.08 от Пловдив, но сме за Белек, може да се случим в един автобус - с две девойки на 7 и 14 сме
 

Общи условия

Активация на акаунт