На море в Турция- тема 50

  • 107 336
  • 756
  •   4
Отговори
# 60
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Здравейте на всички! Искам да ви попитам и да ми предложите хубав хотел в Анталия! Коя част е най-красива (Кемер, Алания, Белек, Сиде или Лара)? Планираме почивка за края на юни месец за двама! Цената да не е повече от 2000лв. на човек! Разчитаме на хотел, който предлага много зеленина и разбира се добри отзиви! Ще се радвам да ми помогнете и благодаря на всички! Хубав ден Ви пожелавам! Simple Smile
Аз много харесвам Club Asteria Belek. Може да погледнеш и Letoonia golf resort, Turan Prince World, Vonresort golden beach.
Ние резервирахме Maritim pine beach в Белек. Също много добре озеленен.
Здравейте, може ли подробности за Астерия Белек и Летония, хигиена и храна как са, както и анимацията и забавления за деца ме интересува, благодаря много предварително 🌹

www.tatilsepeti.com
www.tatilbudur.com
www.etstur.com

здр.те
тези 3 саита даржат над %90 хотелския пазар в Турция.

от тук можете да видите цени, подробности, снимки, локация, коментари и всичко друго.. може и да си купуте от тези саитове ако хотела е по евтина и т.н.

Като последо : не плануваите почивка между датите 17/08/2018-03/09/2018
(голямата почивка в Турция заeдно с Курбан Баърам).. Щте има да чакате с часове и километри като точно на тези дати  сте в покраинините на  Истанбул.
(17/08, 18/09, 20/08, 21-08 и на връщане 26/08, 27/08, 01/09, 02/09)

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 052
Здравейте на всички! Искам да ви попитам и да ми предложите хубав хотел в Анталия! Коя част е най-красива (Кемер, Алания, Белек, Сиде или Лара)? Планираме почивка за края на юни месец за двама! Цената да не е повече от 2000лв. на човек! Разчитаме на хотел, който предлага много зеленина и разбира се добри отзиви! Ще се радвам да ми помогнете и благодаря на всички! Хубав ден Ви пожелавам! Simple Smile
Вие за 2000 лв на човек може в най-хубавите хотели в Белек да почивате.Това за 7 нощувки с автобус ли е?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Miss july, можеш ли да споделиш от къде резервира хотела?
Турс клуб със собствен транспорт

# 63
  • Мнения: 30
Здравейте на всички , записвам се да следя .За първи път ще почиваме в Турция и не съм наясно с почти нищо .Резервацията ни е за Ултра ол инклузив  за magic life jacaranda imperial  сиде . Как мога да знам какво имаме право да ползваме как да си го заявим примерно ,какво да очаквам и т.н  , изобщо всичко като инфо ще ми е добре дошло Simple Smile Притеснява ме факта че говорим само български и много малко руски . Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 710
Здравейте на всички , записвам се да следя .За първи път ще почиваме в Турция и не съм наясно с почти нищо .Резервацията ни е за Ултра ол инклузив  за magic life jacaranda imperial  сиде . Как мога да знам какво имаме право да ползваме как да си го заявим примерно ,какво да очаквам и т.н  , изобщо всичко като инфо ще ми е добре дошло Simple Smile Притеснява ме факта че говорим само български и много малко руски . Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

Избрали сте си много добър хотел като услуги, локация, храна и т.н. За съжаление обаче, точно в този хотел е много вероятно руско говорящ персонал да е малко, тъй като е ориентиран към западни туристи. От друга страна, туризмът в Турция не върви без руски, така че ще се оправите. Препоръчвам ви да прегледате предварително сайта на хотела, за да видите къде какво се предлага. Няма версия на руски, но пък имате време да превеждате с гугъл преводач, ако трябва. https://www.magiclife.com/en/en/resort-holiday/turkey/jacaranda/resort-details/

От това, което видях - мини бара в стаята е безплатен първия ден, рум сървиса е платен, сейфа е безплатен, Wi-Fi е безплатен, кърпите и шезлонгите на плажа и край басейна са безплатни. Има 6 а ла карт ресторанти, 5 от които можете да посетите по веднъж безплатно след предварителна резервация. Резервациите се правят от електронни терминали. Азиатският а ла карт е платен. Всички барове, басейни, пързалки се ползват свободно. От допълнителните услуги на място се плащат масажите, игралните автомати, билярда, уроците по тенис, ветроходните съоръжения, фризьор, фотограф, лекар. В ол инклузива са включени сауна, парна баня, тенис на корт, дискотека, аеробика, фитнес, турската баня (ако сами се обслужвате), дартс, волейбол, тенис на маса... Платени са фрешовете, вносните алкохоли, бутилираните напитки, допълването на мини бара.

Това е в общи линии. Не претендирам за изчерпателност, защото не прочетох всичко подробно. Детайлното проучване го оставям на вас Simple Smile 

# 65
  • Мнения: 408
Пряко включване от плажа на Palmiye Beach Hotel Алания, Анталия. Днес, 01.04.2018 г. има хора във водата.

# 66
  • Мнения: 2 617
Пряко включване от плажа на Palmiye Beach Hotel Алания, Анталия. Днес, 01.04.2018 г. има хора във водата.

Блазе им Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 180
Пряко включване от плажа на Palmiye Beach Hotel Алания, Анталия. Днес, 01.04.2018 г. има хора във водата.

Искам и аз!

# 68
  • Мнения: 382
Miss july, можеш ли да споделиш от къде резервира хотела?
Турс клуб със собствен транспорт

Благодаря, ще погледна и аз за оферти, че хотелите, които харесах са все в горните ценови класове.

# 69
  • Мнения: 1 710
Здравейте на всички! Искам да ви попитам и да ми предложите хубав хотел в Анталия! Коя част е най-красива (Кемер, Алания, Белек, Сиде или Лара)? Планираме почивка за края на юни месец за двама! Цената да не е повече от 2000лв. на човек! Разчитаме на хотел, който предлага много зеленина и разбира се добри отзиви! Ще се радвам да ми помогнете и благодаря на всички! Хубав ден Ви пожелавам! Simple Smile

Здравей!
Във всеки район има хотели с красиви градини и добро обслужване. Ако избирам място за почивка по тези критерии, бих наредила районите така:
1. Белек - там комплексите имат големи територии, много добре озеленени, хотелите са първокласни и определено предлагат отлично обслужване. В Белек са средоточени най-много от най-добрите хотели. Близо са до летището, така че трансферът е кратък (ако сте със самолет). Като минус мога да отбележа, че много от комплексите са строени отдавна, стаите са по-мънички, сградите не са лъскави като на новите хотели. Като пиша стари, в никакъв случай не казвам вехти, защото почти всички са реновирани. От друга страна, това че са строени отдавна е и голямо предимство, защото са потънали в зеленина.
2. Лара - не знам дали има слаб хотел в Лара. Там, за разлика от Белек, хотелите са високи на по 8-10 етажа, предлагат великолепна гледка, има и по-стари, има и съвсем нови. Предлагат много добро обслужване. Интериора е по-съвременен, по-лъскав, сградите са по-красиви. Има такива които са доста голи откъм зеленина, но има и такива с разкошни градини. Плюс е това, че извън комплекса има къде да се разходи човек, особено ако обича магазини.
3. Сиде - там има хотели за всеки вкус - нови, стари, луксозни, бюджетни. За мен това е районът с най-интересни допълнителни екскурзии, включително да се разгледа съседна Алания. Не че не може от Кемер да се запишете за стария Сиде или за разходка по река Манавгат, но ще е неоправдано дълго пътуването. В район Сиде е и най-добрата плажна ивица на Анталия - широка, с фин пясък - прелест! В Сиде може да се намери не един прекрасен хотел, просто трябва добро проучване.
4. Кемер - много интересно съчетание на планина и море. Там накъдето и да погледнеш има красива гледка. И в Кемер има голямо разнообразие от типове хотели - и като строителство (тип холидей вилидж или големи сгради), и като цени. Минус е, че плажът навсякъде е чакъл. Ползването на аква обувки е задължително. От друга страна, липсата на пясък прави водата тюркоазена, чиста, бистра, направо разкошна. Там е най-доброто място за разходка с яхта, защото пейзажите са страхотни.
5. Алания - аз много обичам този район. Там има много какво да се види, има много хотели и те не са никак лоши, напротив - има доста добри, но са много далече от летището. Цените там са едни от най-ниските, но ако се избере правилният хотел това няма да повлияе на качеството.

Ето и няколко от любимите ми хотели, които предлагат зеленина и добро обслужване и които са във вашия бюджет:

PAPILLON AYSCHA - Белек
LIMAK ARCADIA - Белек
SUSESI LUXURY RESORT - Белек
IC GREEN PALACE - Лара
CONCORDE DELUXE RESORT - Лара
DELPHIN DIVA - Лара
BARUT ARUM - Сиде
ROYAL DRAGON - Сиде (или някой от другите два хотела от веригата, които са в Сиде)
RIXOS SUNGATE - Кемер
AMARA CLUB MARINE  - Кемер
CRYSTAL FLORA BEACH RESORT - Кемер
DELPHIN BOTANIK PLATINUM - Алания (или някой от другите два хотела от веригата, които са в Алания)
KIRMAN ARYCANDA DE LUXE RESORT - Алания

Аз бих почивала във всеки от изброените хотели, без да се замисля. Този списък е само малка извадка от хубавите хотели в Анталия, просто за лек ориентир. Могат да се намерят още доста, които отговарят на вашите предпочитания. За това по-добре си определете повечко критерии, защото иначе ще ви е доста трудно да подберете точния хотел Simple Smile

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 052
Поздравления за всичко което сте написали.Но нека не забравяме ,че много са малко които могат да отделят 2000 лв на човек за 7 дни.

# 71
  • Мнения: 1 710
Поздравления за всичко което сте написали.Но нека не забравяме ,че много са малко които могат да отделят 2000 лв на човек за 7 дни.

Така е, за съжаление!

Все пак аз отговорих конкретно на това запитване. Ако някой има други критерии и друг бюджет, ще се включа с други предложения, разбира се. Хубавото на Турция е, че и по егейското, и по анталийското крайбрежието има хиляди хотели, може да се намери място за почивка за всеки джоб и вкус. Но точно защото хотелите са страшно много, информацията е огромна по обем и понякога на човек му е трудно да се ориентира. За това темата съществува вече толкова много години Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 650
Най хубави са хотелите в Белек и Лара, плажовете също са най хубави, ако отидете там, останалите три ще ви бледнеят.
Единственото заради което си заслужава да се отиде до Сиде е храма на Аполон, амфитеатъра и плажа на Клеопатра.
Алания и Кемер в никакъв случай. Иначе навсякъде обслужващия персонал знае руски.В Лара има хотели ,където няма да ви допуснат, например златния на азерите, но в който и да отидете няма да съжалявате.Белек също.

Всъщност хотела който най много харесвам е в Белек - Maxx Royal Belek Golf Resort  , намира се до Адам и Ева „
/ също много хубав хотел/, построен е 2011 г.,  освен в хотела ,може да се настаните в индивидуални вилички, които се намират в парка на хотела. Била съм в около 60 хотела в Анталия , във всичките пет курорта към града, но този ми харесва най много от тези в които съм била, сигурно има и много по хубави.

Последна редакция: нд, 01 апр 2018, 19:05 от katrina123

# 73
  • Мнения: 6 833
Най хубави са хотелите в Белек и Лара, плажовете също са най хубави, ако отидете там, останалите три ще ви бледнеят.
Единственото заради което си заслужава да се отиде до Сиде е храма на Аполон, амфитеатъра и плажа на Клеопатра.
Алания и Кемер в никакъв случай. Иначе навсякъде обслужващия персонал знае руски.В Лара има хотели ,където няма да ви допуснат, например златния на азерите, но в който и да отидете няма да съжалявате.Белек също.

Всъщност хотела който най много харесвам е в Белек - Maxx Royal Belek Golf Resort  , намира се до Адам и Ева „
/ също много хубав хотел/, построен е 2011 г.,  освен в хотела ,може да се настаните в индивидуални вилички, които се намират в парка на хотела. Била съм в около 60 хотела в Анталия , във всичките пет курорта към града, но този ми харесва най много от тези в които съм била, сигурно има и много по хубави.

Стана ми интересно, какъв е този хотел и защо няма да ги допуснат?

# 74
  • София
  • Мнения: 6 011
    Здравейте! Някой от вас почивал ли е в Рамада Кушадасъ?
    https://www.booking.com/hotel/tr/ramada-resort-kusadasi-amp-golf.bg.html
    Миналата година бяхме в друга Рамада, близо до Дидим и останахме доволни.

    Общи условия

    Активация на акаунт