Кюретаж и забременяване след това - тема 78

  • 49 446
  • 756
  •   1
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 857
Честото Естела 😍😘😘Добре дошла на бял свят малката Бела! Вечно щастие желая!
Какви са тези тестове за ЯР( извинявам се, ако въпросът е неуместен)?

# 346
  • Мнения: 852
Момичета, днес станах майка на бебе Бела! Много сълзи изплаках дотук ,но днес те са от щастие....
Виждам ,че Дели ме е изпреварила Hug
От сърце желая на всичи и на вашата уличка да изгрее слънце!
Трудно е,тежко е,боли,има моменти на пълно отчаяние,все едно светът се сгромолясва ,всички тук сме го почувствали неведнъж....
Не губете надеждата ,вярвайте с цялото си същество и ще ви се даде шанс отново ! Прегръщам ви !
Нека Божията благословия достигне до вас!

# 347
  • Мнения: 557
Estela честита рожба, бъдете живи и здрави ❤😘

# 348
  • Мнения: 943
Естелче, честито и тук! Много се радвам! Бъдете много щастливи! ❤
Благодаря ти за силните думи 😍😘

# 349
  • София
  • Мнения: 10 642

Estela, честито!
Бъдете мн щастливи

# 350
  • Мнения: 381
Естела, честито бебче и от мен! Бъдете много щастливи заедно! Нека има най прекрасното детство.

# 351
  • Мнения: 1 472
Честито Естела, много щастие и аз пожелавам......много е обнадеждаващо за всички нас, че след лошото идва и добро ..... искрено се радвам за теб!!!!

# 352
  • София
  • Мнения: 1 323
Честита радост, Естела ! Оттук нататък само красиви мигове ти пожелавам  с малката принцеса, Бела Simple Smile  Да расте здрава и щастлива и много да ви радва !

# 353
  • Мнения: 4 673
Естела, честито бебе Simple Smile))) само хубави моменти от тук нататък

Аз съм изследвала резерв с кръвни тестове, затова съм още по-сдухана, на границата съм , Бамболинка, все пак за твое успокоение може пак да пуснеш

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Честито Естелка! Hug

# 355
  • Мнения: 4 673
Честото Естела 😍😘😘Добре дошла на бял свят малката Бела! Вечно щастие желая!
Какви са тези тестове за ЯР( извинявам се, ако въпросът е неуместен)?
няма смисъл от домашни тестове, има 2 изследвания, които се пускат на 3 ден от Ц и по тях се разбира

# 356
  • София
  • Мнения: 7 489
Естелка, още веднъж прегръдки, много здраве и радост с малката Бела Flowers Hibiscus

За яйчниковия резерв съм пускала АМХ (анти-мюлеров хормон). Може да се пусне в комбинация с Инхибин Б на трети ден от цикъла, както е казала aDream. Но имайте предвид че не е само това от значение. От значение за качеството на яйцеклетките са и годините, и начина на живот, и храненето, и много други фактори. Не всяка яйцеклетка има читаво ДНК, а ако е увредено ДНК не стават бебета.

# 357
  • Мнения: 381
Малко извън основната тема,но ако знаете какъв съм санувах?! Луда работа на право.Много искаме бебе, не знам защо не става бързо и аз много  го мисля.Та сънувам аз,че изведнъж една жена ме хваща за ръката и ме води при друга.Влизаме ,в една стая и първата и казва някакви странни думи.Тази при която отидохме започна да драска нещо,да говори и изведнъж се появи една фигура на бебе,в ръка.Подаде го на другата и каза" Не знам защо,но е на прозорецаи чака".Аз веднага попитах какво значи това.Жената която ме доведе ме хвана за ръката и ми каза: " Това е твоето бебе,вече те е харесало и скоро ще дойде,момче е".Веднага след това се събудих.Или откачам и тотално съм  изтрещла на тази тема,или все пак значи нещо.

# 358
  • Мнения: 992
Пепитка, това което знам е че ще съм на терапия при наличие на Б, общо взето това е. Подробности не знам, аз пусках и други изследвания и сега лекувам тях. Чакам си М и след като мине ще пускам контрола и евентуално излизам на фронта отново, ако всичко е ОК. Не се притеснявай, с правилното лечение следващия път ще е успешен 🤞🏼
А относно съня ти - може и да има някакво значение, но не се филмирай толкова, казвам го с най-добри чувства 🤗 нашите бебчета ще дойдат, когато трябва, успех ти желая ❤
Естелка, честито и от мен, бъдете здравички, а ти се възстановявай бързичко ❤ Честита Бела! 🍀

# 359
  • Мнения: 557
Ох Пепитка разплаках се и настръхнах цялата , много емоционален и силен сън 😢, пожелавам ти в най-скоро време да видиш двете чертички и да си гушнеш рожбата ❤🤗.
Ох момичета на всички нас пожелавам тази радост ❤🤗😘

Общи условия

Активация на акаунт