Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 29

  • 72 216
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 169
Здравейте,
Предстои ми да стартиран стимулация към края на седмицата, а току що видях, Че  anti-HBc total на моя мъж е положителен. Някой знае ли какво означава това!
Благодаря предварително на всички

# 541
  • Мнения: 3 124
Буболече, говори с лекар, на мен ми излиза в нета, че това е полож. тест за хепатит Б... Дано всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover

# 542
  • Мнения: 169
Буболече, говори с лекар, на мен ми излиза в нета, че това е полож. тест за хепатит Б... Дано всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover
Благодаря, че писа. Преди малко се чухме с доктора. Каза, че не е нищо притеснително, означава че някога в живота си се е срещал с хепатит Б.

# 543
  • Мнения: 3 124
Да, зависи кой точно IG е положителен, но те лекарите си знаят Blue Heart

# 544
  • pleven
  • Мнения: 163
Започнаха обажданията😃. Номер 40434 от 19. 02 е поканен за 5.06. Успех на всички

# 545
  • Мнения: 21
Здравейте номер 40428от 16.02  поканен на 05.06. Много се радвам успехи на всички Simple Smile

# 546
  • Мнения: 1 327
Здравейте .Малко съм объркана навсякъде чета различно и се чудя какво да направя.Заповедта ми е за 1.06 .Само ,че след вчерашния преглед се потвърди,че самофинансирания ми трансфер е засега успешен.Четох ,че ако взема заповедта и не я използвам 1 година се брои за използван опит въпреки,че не съм се възползвала.Ако пък не я взема изгаря и ако ми се наложи да я използвам наново трябва да подавам.Има ли някой ,който може да ме посъветва как да постъпя и дали това е вярно ,че се брои за ползван ,когато я вземеш и не я ползваш??

# 547
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте .Малко съм объркана навсякъде чета различно и се чудя какво да направя.Заповедта ми е за 1.06 .Само ,че след вчерашния преглед се потвърди,че самофинансирания ми трансфер е засега успешен.Четох ,че ако взема заповедта и не я използвам 1 година се брои за използван опит въпреки,че не съм се възползвала.Ако пък не я взема изгаря и ако ми се наложи да я използвам наново трябва да подавам.Има ли някой ,който може да ме посъветва как да постъпя и дали това е вярно ,че се брои за ползван ,когато я вземеш и не я ползваш??
Моят съвет е да звъннеш и да питаш във Фонда. На мен ми звучи нелогично взета и неизползвана заповед да се брои за използван опит. Все пак парите не са изразходвани. Няма логика.
Ако все пак се окаже вярно, помоли да я отложиш с тези три месеца (вземането) и ако всичко дай Боже е наред с бременността, няма да я вземаш просто. Ще се обадиш в някакъв момент, че няма да я ползваш сега, заради бременност.

# 548
  • Мнения: 283
Шанел, стискам палци бременността да се развива добре до финал. Този въпрос който си задала е доста важен, и ако наистина получиш от някъде информация какво става с взетите, но неизползвани заповеди след изтичането на 1 г срок , ще сме ти много благодарни да споделиш. Във фонда определно трябва да ти дадат най- точен отговор обаче.

# 549
  • Мнения: 298
Здравейте .Малко съм объркана навсякъде чета различно и се чудя какво да направя.Заповедта ми е за 1.06 .Само ,че след вчерашния преглед се потвърди,че самофинансирания ми трансфер е засега успешен.Четох ,че ако взема заповедта и не я използвам 1 година се брои за използван опит въпреки,че не съм се възползвала.Ако пък не я взема изгаря и ако ми се наложи да я използвам наново трябва да подавам.Има ли някой ,който може да ме посъветва как да постъпя и дали това е вярно ,че се брои за ползван ,когато я вземеш и не я ползваш??

Здравейте,  и мен ме интересува отговора на този въпрос,  наистина ако някой е минал по този път и знае,  да сподели, ще съм благодарна.

# 550
  • Мнения: 271
40 486 От 22.02 е поканен за заповед на 06,06. Айде почва се Simple Smile

# 551
  • Варна
  • Мнения: 703
Здравейте .Малко съм объркана навсякъде чета различно и се чудя какво да направя.Заповедта ми е за 1.06 .Само ,че след вчерашния преглед се потвърди,че самофинансирания ми трансфер е засега успешен.Четох ,че ако взема заповедта и не я използвам 1 година се брои за използван опит въпреки,че не съм се възползвала.Ако пък не я взема изгаря и ако ми се наложи да я използвам наново трябва да подавам.Има ли някой ,който може да ме посъветва как да постъпя и дали това е вярно ,че се брои за ползван ,когато я вземеш и не я ползваш??
Според мен си я вземи, имаш цяла година после Simple Smile Мисля, че можеше и молба за удължаване после да подадеш Simple Smile А пък ако всичко ти е ок няма и да я ползваш Simple Smile Тя да си е в теб пък 😁Стискам ти палци 🤞 🍀 😍

# 552
  • София
  • Мнения: 211
От ФБ: Номер 40521 поканена за връчване на заповед на 06.06.2018 г.

# 553
  • Мнения: 1 278
Получаването на заповед може да се отложи с до 3 месеца от обаждането. Аз отложих максимално заради предстоящ тогава трансфер като ми казаха, че мога да не я взимам изобщо, а да кандидатствам отново, което е безумие. Съветът ми е-обадете се в ЦАР и я отложете, но си я вземете. Ако до една година не се стартира нов опит, заповедта не важи. Преди можеше да се отлага по медицински причини, при бременност не знам. Вижте актуалния правилник.

# 554
  • Мнения: 1 221
Номер 40574 от 01.03 е поканен на 07.06 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт