Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 29

  • 72 217
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте, номер 40677 поканен на 11.06.
Искам да ви попитам колко време се чака там? За да си направя план на деня, да посетя и доктора,
Зависи колко човека има. Започват работа в 9.00. Не повече от час беше преди, но сега раздават повече номерца.

# 571
  • Мнения: X
Близо 80 номерца до нашия Yum Няма да се отделям от телефона днес и в понеделник, че като гледам с каква скорост вървят...Flowers Hibiscus

# 572
  • Мнения: 21
Център за асистирана репродукция  (ЦАР)
гр. София, бул. "Акад. Иван Гешов" 15,
"Центъра по хигиена", 11 етаж, ст.36
Това ли е адресът за получаване .на заповеди.

# 573
  • Мнения: X
" Заповедите се връчват по предварително изготвен график, за който пациентите се информират лично от служител на Центъра и се получават на адрес след повикване:

„Център за асистирана репродукция”
гр. София, бул. "Акад. Иван Гешов"15,
"Центъра по хигиена", 11 етаж, ст.23, от Директора на Центъра"

Това е написано на сайта Flowers Sunflower

# 574
  • Мнения: 784
Този месец е минала комисията и вече съм с одобрение номер 409**/03.04
Нямам търпение, въпреки че ще я използвам не по-рано от септември т.к последната година бяха много минусите.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 703
Момичета, предполагам че е възможно, не знам какъв е реда, как се процедира ако искам съпругът ми да вземе заповедта без аз да присъствам? Нотариално заверено пълномощно ли се изготвя? Като ми се обадят от фонда аз ще попитам, но все пак ако някой го е правил вече и може да сподели опит ще съм по-спокойна.

# 576
  • Мнения: 697
Момичета, предполагам че е възможно, не знам какъв е реда, как се процедира ако искам съпругът ми да вземе заповедта без аз да присъствам? Нотариално заверено пълномощно ли се изготвя? Като ми се обадят от фонда аз ще попитам, но все пак ако някой го е правил вече и може да сподели опит ще съм по-спокойна.
Не е нужно пълномощно . Може единият от двамата да я вземе или и двамата . Отива , попълва една декларация изчаква си реда . Влиза при усмихнатата Директорка на фонда ,тя му я връчва и сте готови. Успех и желая положителен резултат 😊

# 577
  • Мнения: 40
Няма ли позвънявания?Rolling Eyes

# 578
  • Мнения: 263
И аз чакам позвъняване днес или утре... 

# 579
  • Мнения: 200
С номер 40965 съм, има ли близки до моят номер на които са се обадили за заповед?

# 580
  • Варна
  • Мнения: 703
Моя мъж когато вземаше Заповедта му трябваше само моето ЕГН Simple Smile

# 581
  • Мнения: 784
С номер 40965 съм, има ли близки до моят номер на които са се обадили за заповед?
Последно номера, който е писал, че е поканен за заповед е 40677. Според мен поне след около 2-3 седмици, че може и месец. Аз като знам, че съм подала на 03 04 някак и не смятам, че ще я взема преди третия месец. Моят номер е 4099*

# 582
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета! Искам да попитам дали от фонда позвъняват, когато сте одобрени или чак когато заповедта стане готова?

# 583
  • Мнения: 1 275
Ще ви позвънят за вземане на заповедта..при одобрение се променя статуса ви на техния сайт.Успех!

# 584
  • Мнения: 339
Здравейте .Малко съм объркана навсякъде чета различно и се чудя какво да направя.Заповедта ми е за 1.06 .Само ,че след вчерашния преглед се потвърди,че самофинансирания ми трансфер е засега успешен.Четох ,че ако взема заповедта и не я използвам 1 година се брои за използван опит въпреки,че не съм се възползвала.Ако пък не я взема изгаря и ако ми се наложи да я използвам наново трябва да подавам.Има ли някой ,който може да ме посъветва как да постъпя и дали това е вярно ,че се брои за ползван ,когато я вземеш и не я ползваш??

Знам, че не е по темата за фонда, но можеш ли да ми кажеш дали самофинансирания трансфер го прави в същата клиника, с която си кандидатствала за фонда? Ние подготвяме документите за фонда и мислим докато чакаме заповедта да се самофинансираме. Притеснява ме обаче въпросът дали лекарите ще работят качествено първия път, след като знаят, че ако е неуспешен, ще получат пари и от фонда.

Общи условия

Активация на акаунт