Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 29

  • 72 219
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 087
Ще го правя в Бургас.....за да сваря, а и правят МАКС/ако позволи спермограмата, с последната имаме шанс, но да видим, докато получа заповедта..../

# 721
  • Мнения: 1 519
Редакция- видях ги в сайта.

Благодаря,Чери. Значи всичко е точно и на 15ти ще ги занеса,че така и така имам ходене.
Успех с новата клиника:)

# 722
  • Мнения: 4 087
Ето тук  е всичко като формуляри, само тази че не си използвала заповедта е свободен текст. /Декларация за защита на личните данни е специално тази/

http://www.car-bg.org/documents.htm

# 723
  • Мнения: 1 519
Да,писали сме заедно. Благодаря:)

# 724
  • Варна
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета! Каква е процедурата за уведомяване на фонда за резултат от проведено ин витро?

# 725
  • Мнения: 591
Iv,  Попълва се декларация. При мен опита беше успешен, бланката ми дадоха от клиниката. По спомен ( беше 2015г). декларираш че от опита има бременност , броя на бебета колко са и се прилагаше снимка със сърдечен ритъм. От клиниката ми ги изпратиха после. Нека другите момичета и те кажат, ако греша нещо.Simple Smile

# 726
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета! За първи път пиша при вас и искам да попитам статус “ прието заявление” , означава ли , че още не са запозначи да го разглеждат?! На 18.05 са подадени документите... Благодаря и успех на всички Flowers Four Leaf Clover

# 727
  • Мнения: 35
Да, само е прието. Следващата стъпка е "разглежда се от комисия".

# 728
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз си взех заповедта. На нея никъде не пише изрично, че е за 4 спонтанни цикъла...

# 729
  • Мнения: 271
Аз си взех заповедта. На нея никъде не пише изрично, че е за 4 спонтанни цикъла...

Аз също я получих, на нея не е описано нищо. Само сумата която се отпуска. Повече сигурно има по правилниците.

# 730
  • Мнения: 35
Скоро някой имал ли е обаждане? Голямо затишие...

# 731
  • Варна
  • Мнения: 50
Iv,  Попълва се декларация. При мен опита беше успешен, бланката ми дадоха от клиниката. По спомен ( беше 2015г). декларираш че от опита има бременност , броя на бебета колко са и се прилагаше снимка със сърдечен ритъм. От клиниката ми ги изпратиха после. Нека другите момичета и те кажат, ако греша нещо.Simple Smile
Благодаря, zezeto. От клиниката нищо не са ми казвали за това, ще попитам.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 432
Момичета да попитам колко трябва да е АМХ за фонда.

# 733
  • Мнения: 545
Момичета да попитам колко трябва да е АМХ за фонда.
Не трябва да бъде под 1.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт