Бихте ли изневерили с известен красавец?

  • 7 474
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мили дами, ако Гатузо ми падне изобщо не се замислям,ч естно.

# 136
  • Мнения: 494
Абе и с някой неизвестен засукан левент пак бих кръшнала , Oha!ако ми се мерне пред очите.Какво да правя като у дома е скукаааа.... Laughing

# 137
  • Мнения: 2 849
Ех, "железни" жени сте вие! А на мен ми е тъй слаб ангелът... Sad
Не си сама със слабия ангел . Crazy

# 138
  • Мнения: 165
Oh i o6te kak  smile3508-samo da mi padne...................

# 139
 страхотен секс за една нощ особено с Безруков

# 140
  • Мнения: 5 539
Тука пълно с мръсници, а във форум Семейство  -  с девственици Mr. Green
Я да се поомешате малко Thinking

# 141
  • Мнения: 6 167
категорично не
при мен секса е свързан с човека, личността му, поведението му , моите емоции, въобще комплицирана история. дори гласът му е важен, за да се 'насторя'.
само външността на един мъж не е достатъчна за мен, за да правя секс

# 142
  • Мнения: 494
Тука пълно с мръсници, а във форум Семейство  -  с девственици Mr. Green
Я да се поомешате малко Thinking

Лилита , newsm53ти от кои си?

# 143
  • Мнения: 2 149
Така и ние с компаните като гледаме я филм, я нещо друго и кажа, че еди-кой си бил много готин, те ми кажат нещо насреща като недостатък,  и аз все викам "Абе нисичък /примерно/ ама ей тук да ми падне, ще го разпърпам! Joy

# 144
  • Мнения: 5 539
Тука пълно с мръсници, а във форум Семейство  -  с девственици Mr. Green
Я да се поомешате малко Thinking

Лилита , newsm53ти от кои си?
Според случая и настроението съм изпадала и в двете крайности Wink

# 145
  • София
  • Мнения: 2 958
А не може ли да прекарате една вечер с известния красавец, който ви се нрави, но без секс?? Какви са тия сексове, тия чудесии.......

Може ,може....Аз някъде назад написах ,че не бих изневерила.
Но  чаша вино с този в подписа ми, няма да откажа  Laughing......,ако не припадна междувременно и да разваля хубавата вечер Crazy

# 146
  • Мнения: 520
А не може ли да прекарате една вечер с известния красавец, който ви се нрави, но без секс?? Какви са тия сексове, тия чудесии.......

Може ,може....Аз някъде назад написах ,че не бих изневерила.
Но  чаша вино с този в подписа ми, няма да откажа  Laughing......,ако не припадна междувременно и да разваля хубавата вечер Crazy
Именно! Wine Glass newsm24 Дейв......

# 147
  • Мнения: 288
 Naughty Тцък! Не!
Който и известен да е, след като си имам полувинка няма да му изневеря... разбира се, ако държа поне малко на отношенията ни...  А това е винаги, поради простата причина, че не тръгвам с някой, ако не държа на нашите отношения за развитие в тях и т.н. ...  А как да говорим за развитие в отношенията в положителния смисъл и изневяра... Изневярата няма място там за мен...
Веднъж се случи да съм с един известен сега мъж, но тогава нямах връзка...
Ако реша да съм с някой друг, ако ще и известен, то, ще скъсам преди това с полувинката си... и т.е. нещо ше да куца м/у нас...
Иначе славата на другите не ме главозамайва... И те са хора като нас.. само където са сполучили в медийната среда... и какво от това? Не са богове! Wink

# 148
  • Мнения: 127
Ми то известния красавец чака само аз да се поява ииии.....
Пък да нема два броя--ми то също кат моя...

# 149
  • Мнения: 5 622
Ми то известния красавец чака само аз да се поява ииии.....
Пък да нема два броя--ми то също кат моя...

Аха, същото, ама друг път.....  Wink

То ако беше същото, хората нямаше да кръшкат поголовно  Crazy (Да не дава Господ да си потърпевшия  Naughty )

Общи условия

Активация на акаунт