Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №58

  • 60 337
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Добър вечер.
Е затова спрях да гледам сериала.
Идват ми в повече доста неща.
Веднъж вече ми развалиха кефа едни сценаристки с едно измислено от миналото момиченце, сега като Ви чета пак.
Мерси много, но отскоро го карам само на фрагове, озети, мнения, фотки и тук-таме някоя сцена с Ферхат.

# 706
  • Мнения: 1 573
аслъ полуде, ферхат и вилдан се прибират заедно чок гюзел

на гю й стана лошо - май получи паник атака (едно хубаво, че спря аслъ)

# 707
  • Мнения: 4 706
на гю й стана лошо - май получи паник атака (едно хубаво, че спря аслъ)
Какви са тези глупости и драми от нейна страна вечно? Все й става лошо, все тича, бяга , плаче... сега паник атака.
Няма да спра да гледам сериала. Каквото искат да измислят.
Само като ги гледат един до друг Вилдан и Ферхат ми е неестествено... как може да са спали бе , дори не мога да си предстаавя да се целуват. Вееднъж един мъж ми каза, че се чувствал длъжен да опита с всяка жена... и Ферхат ли така? Татуто е едно... това е съвсем друго, тъпо е.

# 708
  • Мнения: 1 573
ами на гю съвестта й ще й изяде главата...а аслъ бременна и ревнива

# 709
  • Мнения: 92
Е, добре дее... нали Вилдан беше казала на Гю, че бебето Неджет има същия родилен белег като на Йозге или нещо такос ... как сега Ферхат баща оффффф

# 710
  • Мнения: 4 706
Е, добре дее... нали Вилдан беше казала на Гю, че бебето Неджет има същия родилен белег като на Йозге или нещо такос ... как сега Ферхат баща оффффф

# 711
  • Мнения: 4 706
Той като вуйчо на Неджет и баща на Йозге... явно трябва самият той да има същия белег. Много ме дразнят.

# 712
  • Мнения: 1 573
хахахах пеперудка го каза...браво - интересно? недомислие или нещо друго?
хаххаха кажи честно - морела не ми даде време да се зарадвам хахах


хаххаххаа пак тръгнаха с ръцете

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 23:12 от popai_00

# 713
  • Мнения: 4 706
хаххаха кажи честно - морела не ми даде време да се зарадвам хахах
Защо така бе? Сакън и ти като този ревлив мафиот Абидин абиджим.  Много ме издразмиха с тази новина за Йозге, но напук продължава да ми харесва епизода!

Ей Йетер ме убива с нетактичност. За трети път влиза в стая на някого без да почука. Моята майка никога не би го сторила... никога.

# 714
  • Мнения: 1 573
тамън вика охо може да е всичко лъжа лъжа и детето да не е на ферхат,...ама сигурно няма да е толкоз лесно

иначе гледам серията до приключване, много ми дойде...предполагам, че края ще е отворен, за да си решат новите квоо да правят

# 715
  • Мнения: 1 069
Аз съм на път да се откажа от сериала! Това ще ми е доста противно, ако е вярно! Аз няма лесно да свикна с тази "тъпа" идея за развитие! Просто нямам друг коментар!
Сега какво - Ферхат с две деца....браво! Ако не убият бебето на Аслъ, тогава - няма нищо, той си има друго! Ей, така не съм се ядосвала скоро!

# 716
  • Мнения: 4 706
Стига стига,,, поли , каква е тази мисъл той си има друго... това няма общо с бебето на Аслъ.
Йозге продължава да си е сладко зайче, просто не е физически приемливо да са спали с Вилдан (макар че тя е много красива последните епизод), но няма химия.
Ще го приема като отмъщението на Еркан аби, а ти да не си посмяла да се откажеш от сериала.

# 717
  • Мнения: 4 706
Оф това наистина е друг сериал.

# 718
  • Мнения: 1 573
ийт е май в болу и говори с някого от миналото...май ще се разкрие, че намък е убил баща им

# 719
  • Русе
  • Мнения: 8 802
ийт е май в болу и говори с някого от миналото...май ще се разкрие, че намък е убил баща им
Да, започна да го разбира...

Общи условия

Активация на акаунт