Математически турнири 1-4 клас. Тема №50

  • 86 054
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 745
Здравейте, интересува ме къде има задачи от състезанието Питагор, което ще се проведе на 28.04.2018! Аз намерих само от 2017 година.
https://klasirane.com/PIT.asp

# 61
  • Мнения: X
Привет! Моля за помощ във връзка със задачи за 4-ти клас от предишни години от състезанието Питагор. Намерих само една от 2017 в нета. Мерси!
Миналата година състезанието Питагор се проведе за първи път.

# 62
  • Мнения: X
Привет! Моля за помощ във връзка със задачи за 4-ти клас от предишни години от състезанието Питагор. Намерих само една от 2017 в нета. Мерси!
Миналата година състезанието Питагор се проведе за първи път.
Скрит текст:
В първия пост от темата е описано как сравнително лесно да се открива необходимата информация в нея.

# 63
  • Мнения: 4 042
А има ли публикувани отговори на Питагор от миналата година? В класиране.ком видях само задачите.

# 64
  • Мнения: X
Като стана дума за " Питагор".... Simple Smile
Питагор - Бургас

Скрит текст:
Въз основа на Заповед № РД 09-5411/12.10.2017 г. на министъра на образованието и науката съгласно Приложение № 1 (Правила за организиране и провеждане на ученическите олимпиади и на националните състезания през учебната 2017/2018 година) и Приложение № 3 (График за провеждане на националните състезания през учебната 2017/2018 година) и заповед № РД-06-279/27.03.2018г. на началника на РУО-Бургас на 28.04.2018г. от 09:00 часа в ППМГ „Акад. Н. Обрешков” - Бургас ще се проведе Националното математическо състезание „Питагор“ за ученици от IV клас. Състезанието е анонимно и е с продължителност 120 минути.
Това състезание е включено в регламента за държавен план - прием в V клас за учебната 2018/2019 година на ППМГ „Акад. Н. Обрешков” - Бургас. Състезанието може да участва в балообразуването и в други профилирани гимназии в страната с профил „Математически” или „Природни науки”, които имат право да осъществяват прием в V клас.
За правилната организация на състезанието заявление за участие се подава в срок от 16.04.2018г. до 20.04.2018г. в училището домакин. Заявки извън посочения период няма да се приемат. При подаване на заявление за участие всеки ученик получава входящ номер, чрез който ще се информира за резултата от състезанието.
Повече информация е публикувана на сайта на ППМГ „Акад. Н. Обрешков” - Бургас: https://pmgbs.com/.
Регламентът за организиране и провеждане на Националното математическо състезание „Питагор“ за ученици от IV клас през учебната 2017/2018 година е публикуван на електронната страница на Министерство на образованието и науката, раздел „Олимпиади и състезания”

# 65
  • Sofiq
  • Мнения: 719
Децата споделиха, че задачите на днешното ПМС 4 клас били много по-лесни от очакваното.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 709
Нашият четвъртокласник е със самочувствието, че всичко е решил.

# 67
  • Мнения: X
Изпратиха ми предполагаеми отговори, но без условията на задачите не мога нищо да кажа по въпроса.

# 68
  • Мнения: 1 601
В Пловдив са им дали темата.

# 69
  • Мнения: 157
В Пловдив са им дали темата.
Откъде тази информация? На нас не ни е дадена.

# 70
  • Мнения: 1 601
Детето ми се прибра с темата. От там ми е информацията.

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 19:28 от valeriq.k

# 71
  • Мнения: 4
И моето ( Русе) се върна със задачите!

# 72
  • Мнения: X
Самите задачи биха били далеч по-ценна информация за доста хора, отколкото факта в кои градове са ги дали на децата.
И аз да се редактирам. Simple Smile
Благодаря, valeriq.k.

Последна редакция: нд, 01 апр 2018, 09:47 от Анонимен

# 73
  • София
  • Мнения: 1 740
Има ли шанс скоро да се види кое как се оценява или ще остане тайна, както и класирането на края?

# 74
  • Мнения: 19 334
А къде ще се проверява за резултати?
На нашите са им раздали номера, но не сме попълвали декларация за секретност.
Гледам, че на големите има класиране с имена, а и резултатите излязоха светкавично  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт