Професионални серии за коса - тема 119

  • 109 022
  • 776
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 3 253
Благодаря ви ! Няма смисъл да сменям био боята си с безамонячна, явно върши същата работа като ви слушам. Засега се спрях на Матрикс, гледам, че я хвалят много като покритие, дано пък да не е много агресивна...
А за коя термозащита на Кингсли говориш ?

# 226
  • Мнения: X
Благодаря ви ! Няма смисъл да сменям био боята си с безамонячна, явно върши същата работа като ви слушам. Засега се спрях на Матрикс, гледам, че я хвалят много като покритие, дано пък да не е много агресивна...
А за коя термозащита на Кингсли говориш ?
За тази

# 227
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Кой от плексовете да си взема, превантивно в боята да си слагам мацки?

# 228
  • Мнения: 1 893
Момичета,  бихте ли сравнили олиото Олео Релакс с oлиото Еликсир Ултим?
В момента в Агора Бюти има намаление, но е налично само това:
https://www.agorabbeauty.com/bg/product/eliksir-masla-za-vseki-tip-kosa

# 229
  • Мнения: 587
Момичета,  бихте ли сравнили олиото Олео Релакс с oлиото Еликсир Ултим?
В момента в Агора Бюти има намаление, но е налично само това:
https://www.agorabbeauty.com/bg/product/eliksir-masla-za-vseki-tip-kosa

Олео релакс е по-течно. Но лично аз ги харесвам и двете като ефект.

# 230
  • Мнения: 14 497
Аз харесвах повече олео релакс - за суха коса е по-подходящо.

# 231
  • Мнения: 1 893
Благодаря!
А кое от двете би утежнило повече?

# 232
  • Мнения: 14 497
Олео релакс

# 233
  • Мнения: 587
Благодаря!
А кое от двете би утежнило повече?

И аз мисля, че Олео Релакс може да дойде по-тежко, затова ако се притесняваш, заложи на Еликсир Ултим.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 3 253
Гледам тука една класация за термозащити http://www.totalbeauty.com/mobile/content/gallery/p_top_heat_styling и ми стана интересно 2рото място, че е няква непозната за мен марка и супер евтина. Ползвали ли сте го или нещо друго на тази марка? А първата позиция Joico ?

# 235
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134
Tresemme ги продават у наше село в Tesco. Днес го загледах случайно, докато една приятелка си избираше крем за лице от L’oreal. Нищо не съм ползвала на тази марка досега, понеже не купувам шампоани от дрогериите, но може и да са хубави пък, знае ли се. Но за Aussie съм с 2 ръце пък за тяхното 3 minutes miracle treatment за суха коса и пак ще си купя от  Tesco за 3 кинта. 😁Хидратира ми косата прекрасно.

# 236
  • Viena
  • Мнения: 3 590
Пазарувате ли от Tkmax?

# 237
  • Мнения: 7 623
Някой да е ползвал

# 238
  • Мнения: 1 881
Здравейте, за мазна в корените коса и суха по краищата какво трябва да използвам? Балсам, маска, кристали? Въобще не им разбирам.
От известно време ползвам бамбуков гребен и косата ми е значително по-добре. Обаче си остава все така суха и чуплива, а в корените се омазнява за 2 дни.
Имам и друг проблем - скалпът ми се лющи от години, пробвала съм всички медицински шампоани вече и няма оправия.

# 239
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134
Да. Имам хубави попадения откъм козметика.

Общи условия

Активация на акаунт