Професионални серии за коса - тема 119

  • 109 107
  • 776
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 285
Момичета някой ползвал ли продукти от серия White Caviar на Miriam Quevedo? Мнения?

# 151
  • Мнения: 1 467
Момичета някой ползвал ли продукти от серия White Caviar на Miriam Quevedo? Мнения?
конкретната серия не, но съм използвала Sublime Gold шампоан и финиш, за мен това са един от най-добрите продукти, и страшно си паснаха с моята коса. Придаваха ми невероятен блясък и гладкост , просто друга коса, все едно бях след фризьор. Бяха ми подарък и ги ползвах с голямо удоволствие, сега не ми се дават толкова пари.. но определено са продукти който си заслужават. Ако имаш възможност поискай мостри

# 152
  • Мнения: 285
Amisuy  мерси.

# 153
  • Мнения: 956
Момичета, някой ползвал ли е боя на CHI? Отзиви?

# 154
  • Мнения: 643
Моля за линк на вносителите/дистрибуторите на Nashi?! Някой по-напред го беше постнал и не мога да го намеря.

# 155
  • София
  • Мнения: 157
Какви са ви впечатленията от Серията INFORCER на L’Orеal Professionnel? Балансирана ли е и има ли някакъв ефект наистина ?
Някой беше споделил преди добри отзиви , но не мога в момента да ги открия Simple Smile
Имам серията - шампоан и маска, но не съм доволна.Прави косата ми като слама ,суха и безжизнена.
А моята коса е боядисана , руса - девятка от 10 години ,дълга под раменете, тънък косъм, склонна към накъсване, в много добро състояние. Нещо не си паснахме,дадох ги на дъщеря ми ,но и тя не ги хареса.
Така че е до коса и усещане.

# 156
  • Мнения: X
Здравейте момичета,често разглеждам сайтовете за козметика за коса,попаднах на този шампоан,някоян от Вас дали го е ползвала? Simple Smile

# 157
  • Мнения: X
Да,често пускат намаления. Чудя се кой шампоан да си взема.... Колебая се между Loreal Lipidium и този на Алфапарф,наскоро си взех Inforcer,но искам още някакъв да взема. Не мога да се ориентирам от протеин или хидратация има нужда косата ми,когато е мокра се разтяга като ластик,след което става набръчкана,ако опъна повечко косъма се къса. Когато в суха също връхчетата се късат. Бихте ли казали според Вас протеин или хидратиране?

# 158
  • Мнения: 587
Да,често пускат намаления. Чудя се кой шампоан да си взема.... Колебая се между Loreal Lipidium и този на Алфапарф,наскоро си взех Inforcer,но искам още някакъв да взема. Не мога да се ориентирам от протеин или хидратация има нужда косата ми,когато е мокра се разтяга като ластик,след което става набръчкана,ако опъна повечко косъма се къса. Когато в суха също връхчетата се късат. Бихте ли казали според Вас протеин или хидратиране?

Според мен имаш нужда от протеин. Аз лично бих заложила на Липидиум, ако трябва да избирам между тези двата. А най-добре е Архитект на Керастаз, но цената вече е двойна..

# 159
  • Мнения: 956
Момичета, да споделя положително мнение за Alterna Chavier Хидратиращ. Косата ми стана жива, не е залепнала като при други хидратиращи. Изглежда по-добре, отколкото след фризьор. Иначе косата ми в момента е изтощена и набръчкана, предозирана на протеин от Лореал Inforcer и косъмът ми е тънък. С 2 ръце препоръчвам Алтерната!

# 160
  • Русе
  • Мнения: 681
В момента тук има доста интересни предложения за коса: https://elinor.bg/products/parfumi/damski-parfumi

# 161
  • Мнения: X
Момичета, да споделя положително мнение за Alterna Chavier Хидратиращ. Косата ми стана жива, не е залепнала като при други хидратиращи. Изглежда по-добре, отколкото след фризьор. Иначе косата ми в момента е изтощена и набръчкана, предозирана на протеин от Лореал Inforcer и косъмът ми е тънък. С 2 ръце препоръчвам Алтерната!

Извинявам се ако ще прозвузи глупаво,но да попитам Inforcer протеинов шампоан ли е? И аз съм с тънък косъм ползвала съм inforcer 4 пъти до сега.

# 162
  • София
  • Мнения: 4 350
Inforcer не го усещам никак протеинов - по-скоро е балансиран. Да, втвърдява малко косата, но я прави права и наелектрезира, което протеинът поне при мен не прави.

# 163
  • Мнения: X
Току що забелязах,че имам страшно много пърхoт,дали е от Inforcer? До сега не съм имала....

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 15:00 от Анонимен

# 164
  • Мнения: 956
Inforcer не го усещам никак протеинов - по-скоро е балансиран. Да, втвърдява малко косата, но я прави права и наелектрезира, което протеинът поне при мен не прави.

Не съм сигурна. Някой във форума ми каза, че е протеинов. При мен косата стана като намазана с парафин в корените. Ужасно твърда на пипане и изглеждаше още по-изтощена. Но това си е на моята коса.

Общи условия

Активация на акаунт