МЕХМЕД ЗАВОЕВАТЕЛЯ с КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ - ТЕМА 2

  • 57 127
  • 651
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 12 152

Лени  Hug...Мехмед и кючюк Мехмед  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

.................

Някои още се надяват за трансфер по ТРТ или АТВ...ако още отначало бил там сериала щял да има много висок рейтинг...Канал Д не е предпочитан тв канал  Thinking



Цитат
helal olsun kenann buyuk oyuncusunn #MehmedBirCihanFatihi

......................
......................

 hahaha мильото на телевизора https://twitter.com/salih_can34/status/988854963265835008



Последна редакция: вт, 24 апр 2018, 22:05 от косе-босе

# 496
  • Варна
  • Мнения: 1 233
Ха ха, на семейство Кара телефонът им не беше ли и той така?!?

# 497
  • Мнения: 12 152
Ха ха, на семейство Кара телефонът им не беше ли и той така?!?

 Joy Абе то и на баба ѝ е така  Joy Joy

..................................................

Коце  Blush

# 498
  • Мнения: 12 152


Рускините викат да спим спокойно, все още нищо не се знае... Grinning Grinning

.................

Но пък екипът вече е разпуснат и сценариста си тръгна...не ми се ще, но май няма надежда ((







# 499
  • Варна
  • Мнения: 1 233
Няма надежда, а всичките са едни такива весели...
Що ли?

# 500
  • Мнения: 12 152
Няма надежда, а всичките са едни такива весели...
Що ли?

Да бе...и рускините това пишат - по лицата на всички светела надежда...ама те са актьори, не можеш да ги разбереш  Grinning

Този мазньо много ме кефи  Joy


# 501
  • Мнения: 12 152
Надежда всяка тука оставете! Фрагман от финала...

# 502
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

# 503
  • Мнения: 12 152

Синан  Hug благодаря!

...................

Всяка една друга държава по света би се гордяла да има такъв великолепен сериал с такива артисти... Peace

 Heart Eyes Heart Eyes



# 504
  • Мнения: 15 391
Добро утро, девойки!  Hug Hug Hug

Благодаря ви за оставените следи  bouquet

Синан, за фрагмана  Hug bouquet

Като една нередовна ученичка бързам днес да се яви преди всички в час за да наваксам пропуските си от снощи  



Ама че са готени  Grinning Crazy и как им се кефя ииии...  Whistling Whistling Whistling Whistling

няма да плачем...



... или поне не много

-------------------------





# 505
  • Мнения: 12 152




Фрага с руски суб https://vk.com/mahpeyker_sultan?z=video-95129973_456240067%2Fcef … pl_wall_-95129973



























...........



Ама че са готени  Grinning Crazy и как им се кефя ииии...  Whistling Whistling Whistling Whistling

няма да плачем...



... или поне не много


Няма да плачем  Peace...днес се събудих оптимист, шест епизода - мини сериал, какво толкова, кой ти ги дава  Joy
Сюжета интересен, гледа се леко, режисора и всички други екстри супер,всичко бе на 6...актьорите бяха невероятни...никой не загуби от участието си в "Мехмед"...напротив, почитателите им са повече...рускините за 5 епизода само успели да се влюбят в Кенан  Joy

Цитат
Как жаль что сериал закрывают... Я только успела влюбиться в него

Ертан Сабан - Коцето и той има нови последователки в ИГ  Grinning... От женските персонажи най-много симпатии печели Идил Фърат - Мара...но всички бяха забележителни  Peace

Някои даже повече  Laughing Laughing Laughing




******************

Още една снимка от последния снимачен ден...



Както четох някъде, Кенан изглеждал по-спокоен от нас феновете  Stuck Out Tongue Winking Eye...и няма защо да не е...той даде всичко от себе си, за да създаде един достоен и величествен владетел




Последна редакция: ср, 25 апр 2018, 18:52 от косе-босе

# 506
  • Мнения: 2 605
 wavey Тука съм ,жива съм.  Снощи не гледах, само хвърлях по едно око да не дадат нещо ново.
Синчето ми се прибра и не вървеше да се барикадирам да гледам сериал. Значи добре стана,че отложиха финала, искам да е 4 часа другата седмица. Joy Heart Eyes
Значи ще оневинят Мехмед и за братоубийството, макар че, какво е виновно детето за греховете
на майка си. Тая Лейла хатун как можа да се съгласи да трови Баязидчо. Вярно от страх за детето си и от Сюлейман, ама Страх от бога няма ли? Как мисли, че ще и се размине. Twisted Evil

Няма да плачем  Peace...днес се събудих оптимист, шест епизода - мини сериал, какво толкова, кой ти ги дава  Joy
Сюжета интересен, гледа се леко, режисора и всички други екстри супер,всичко бе на 6...актьорите бяха невероятни...никой не загуби от участието си в "Мехмед"...напротив, почитателите им са повече...рускините за 5 епизода само успели да се влюбят в Кенан  Joy


newsm10 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes love001 Надявам се след като е минисериал Кенан да не е толкова уморен, като след 3 сезона за да си почива 3 години, а още от наесен да изкочи нещо ново. Praynig Heart Eyes

# 507
  • Мнения: 12 152
 а още от наесен да изкочи нещо ново. Praynig Heart Eyes


нищо не ми са подава отгоре по въпроса  Laughing Laughing Laughing...Някъде пишеше, че О3 Медия имали предложение за него в сериал наесен, но не знам колко е вярно. Едва ли ще тръгне да снима отново с тях. По договор Батю бил взел хонорара си за 13 серии предварително, значи има да играе още 7   Joy



А Канал Д  затворили коментарите под последния фрагман заради проклятията

.............................

Айтекин Аташ  Peace Heart Eyes



# 508
  • Варна
  • Мнения: 1 233
Канал Д много клетви ще отнесат. Ами значи са много загубени тия от ОЗ. Да платиш за 13, а да снимаш 7... големи сметки. За още седем епизода щяха да гътнат Коцето и калето.
Еленка в последния епизод я виждам да чертае проекта на Топкапъ сарай и да дундурка некое шехзаде.
Делибаш варосва фреските в Света София и юрка майсторите - хайде, бре.
Глей какъв щастлив край извъртях - ставам ли за  сценарист?

# 509
  • Мнения: 15 391
Канал Д много клетви ще отнесат. Ами значи са много загубени тия от ОЗ. Да платиш за 13, а да снимаш 7... големи сметки. За още седем епизода щяха да гътнат Коцето и калето.
Еленка в последния епизод я виждам да чертае проекта на Топкапъ сарай и да дундурка некое шехзаде.
Делибаш варосва фреските в Света София и юрка майсторите - хайде, бре.
Глей какъв щастлив край извъртях - ставам ли за  сценарист?

Оох, не гюзел  Laughing Laughing  Начи и ако ми врътнеш некоя сценка със султана  Crazy Crazy Crazy Crazy... хемен те назначавам за главен писар


Привет ви, прекрасни ханъми  Heart Eyes Hug Hug

Ще ви раздрусам малко по обед с едно Хепи  Party Party Party


Общи условия

Активация на акаунт