Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 709
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Цвети, нищо не съм получила, иначе отговарям веднага като влезна в сайта. Явно нещо е бъгясало.
Я дай пак Simple Smile .

# 706
  • Мнения: 1 716
доста як сайт, Жани! Благодаря за препоръката.

аз имам съмнение, че съм бременна. ще изчакам още малко и ще ида за тест, сега не ми стиска. Много ми е притеснено, защото принципно не трябва - секцио родих и изобщо не е оферта, но каквото такова. Гади ми се рано сутрин, ставам към 4 да гушкам тоалетната и не ми дойде, на 12-ти трябваше. Дано е нещо друго. На никой не смея да кажа, даже на ММ нищо не съм споменавала, а ми е много напрегнато. Той не че би реагирал зле. Но като нищо не знам, някак няма смисъл само да спекулирам.

# 707
  • Мнения: 766
Леле, Джони няма да ти е лесно с толкова малка разлика. Но пък си е радост и ти си печена, ще се оправиш.

# 708
  • София
  • Мнения: 18 697
Танан скоро мислех кой ли ще забременее пак от тук. Simple Smile
И мен ми се иска ама късно е либе.

# 709
  • Мнения: 1 872
Аз нали нямам МЦ още и преди 3 месеца се бях психирала, че пак съм бременна, защото ми се гадеше от време на време. Направих си тест, за да се успокоя. Колкото повече го мислиш, толкова повече всичко ти прилича на симптом.

Искам още едно, ама ще почакам поне още година и половина. Искам първо да поработя малко, за да се почувствам като човек.

# 710
  • Мнения: X
Аз съм с ПКЯ и преди бременността МЦ ми беше страшно нередовен. Надявах се да се регулира след раждането, ама явно няма да стане.

Последна редакция: ср, 25 апр 2018, 22:04 от Анонимен

# 711
  • Мнения: 217
Лелеее Джун, тамън няма да губиш тренинг. Simple Smile Вземи си направи тест да не се психясваш излишно.
Аз много искам второ и не мисля да чакам дълго, но поне да мине годинка.

# 712
  • Мнения: 18 428
Joony, това трябва да прави края на 5 г.с. и не ми се вярва преди 6 г.с. да ти се драйфа толкова. Та, бих заложила на нещо друго.

Днес се разбих от разходка, а бебси - от спане. Сега трябва да подивее, за да си легне овреме.

# 713
  • Мнения: 1 639
Малииий:) винаги съм се кефила на деца с малка разлика но аз лично не съм способна да бъда добра майка на деца с такава разлика,голям съм бухем и ако не си поживея малко ще издивея. Моя цикъл е много редовен, но и след първата и сега взима време докато пак се върне в норма. Иначе аз незнам дали вие си знаете кога са ви овулациите но аз с учудване открих след двете бременбости че моята е 8 дена от първия ден на цикъла затова и все ги раждам 12 дена по-рано от термин.

# 714
  • София
  • Мнения: 5 617
Аз се пробвах да правя бисквитки - пасирах една ябълка с банан и добавих оризово брашно на око. Станаха вкусни, ама трябваше още време да ги пека. Ще пробвам още веднъж тези дни.

Joony, дано е това, което желаеш. Hug

# 715
  • Мнения: 18 428
И аз ще пробвам да направя домашни бисквити, тези бебешките не ме кефят.

# 716
  • Бурса
  • Мнения: 647
Привет и от нас Hug

Първо да кажа, че днес сложихме последните двойни ваксини и се надявах да няма реакция, както до сега, но вдигна 38 Cry Преди малко дадох панадол и тая нощ няма да се спи. Док ми каза ако вдигне над 38.5 да не чакам а да отида до болницата Disappointed Relieved

Иначе със захранването нямам особен напредък. Въвела съм 5 зеленчука, вече 3 седмици не изяжда повече от 20-30-40 грама. Не насилвам ама ми е терсене. Сега като минат 3 дни от ваксините ще предложа плод.

Не съм против кашите аз. Почти не съм давала чиста каша на каката. Смесвах с плод и така си беше хранене. А дали ще се дава бисквита с плод или каша с плод не е ли все едно и също? Все е от някакво брашно. А ако е от пълнозърнест ориз или елда или амарант примерно пък супер.

Джуни кураж. Да имаш породени деца е супер за тях, но за майката е супер трудно, но пък ги порастяваш заедно 😉 Дано да се окаже каквото ти искаш де.

Лизи ми се губи и на мен

Лека вечер на всички

# 717
  • Мнения: 766
Тели, дано свали температурата и всичко да е наред!
Ние днес сложихме последната пневмококова. Остава месец май последната Хексацим и няколко месеца почивка. В понеделник отиваме на коремен ехограф.

# 718
  • Мнения: X
А дали ще се дава бисквита с плод или каша с плод не е ли все едно и също? Все е от някакво брашно. А ако е от пълнозърнест ориз или елда или амарант примерно пък супер.
Не че съм против кашите, ама някакси не ме кефят, не знам защо. Едни такива блудкави, бляк Laughing
Мисля един ден да давам от бисквитките с плод, а на другият ден да ги натрошавам в АМ, струва ми се, че ще се получи доста по-вкусно от кашата. Разбира се, докато не започна да ги давам, няма как да знам дали съм права Simple Smile , то детето ще си покаже.

Дано спадне Т и не се налага ходене до болницата.

Вашите бебчета имат ли белег на рамото ?

# 719
  • Мнения: 1 872
Купих една кутия бебешки бисквити на Плазмон, за да ги пробвам. Много са сладки и пристрастяващи. Аз за 2 дни почти изядох кутията, а бебо ще ги яде чак в прогимназията.

Общи условия

Активация на акаунт