Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (73) - април'2018

  • 210 887
  • 2 328
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Благодаря Захарче за новата тема  bouquet
Честита Цветница!
Живи и здрави да са всички именици!
Честит 1ви април!

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Благодаря за темата! Много се кефя на старата версия, някак ми е много мило с нея.
Честит празник на всички празнуващи, вкл. и на мен Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
Благодаря за новата тема. ЧЕСТИТ празник и честит нов месец. Нека е цветен и пълен с кошници с награди  Heart Eyes
 На празнуващите - да си носят с гордост и със здраве хубавите имена  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 063
Честит празник на всички, Честит имен ден на именниците!
Благодаря за новата тема, да е пълна с много награди!

# 19
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Благодаря за темата!!!
Честит имен ден на всички празнуващи, бъдете мнгого цветни и усмхнати.
Късмет на всички през новия месец!
След катто писах на Ейвън си получих най- накрая прословутия лак! Един синичък, много приятен за лятото, жалко само, че не се лакирвам  Joy


 

# 20
  • Мнения: 1 932
Честит празник!  bouquet
Хайде да е късметлийски за всички този месец!  Hug

# 21
  • Мнения: 4 841
https://m.emag.bg/hlebopekarna-star-light-12-programi-1134-gr-bj … l&cmpid=74973


За тези, дето не ги огря, а имат желание.
Моята е от Лидл от преди три години и е същата. Аз доволен, части има.

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 945
Ух....може ли някъде и линк към новия облик на форума, аз тъкмо свикнах с него и сега от телефона ми е трудно! Благодаря!

# 23
  • София
  • Мнения: 13 153
Благодаря за темата! Честит празник! Честит имен ден на всички с красиви имена на цветя!

След като писах на Ейвън си получих най- накрая прословутия лак! Един синичък, много приятен за лятото, жалко само, че не се лакирвам  Joy
От коя игра е наградата? Аз така и не си получих пяната за вана от коледния календар. Сигурно 3-4 пъти ми се обаждаха да ме питат дали съм я получила и че ще ми я изпратят до края на седмицата, но така и не дойде. Много са несериозни! Разочарована съм! Иначе пяна не ми трябва. Нямам вана, за да я ползвам. Wink

Скрит текст:
И аз пускам котешката тема със старата версия. Никой не се е оплакал. Отидете на някоя друга тема, както обикновено си влизате и като отворите тази през известията, вече ще е както сте свикнали.

# 24
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 674
Линк към новата версия

# 25
  • София
  • Мнения: 14 700
Аз си влизам през клюкарника в темата и си е нормална нова версия.
Май само спаркса чакам да изкарат, сега се сетих да събирам туикс, но само големи намирам с кодове, големи са гадове, значи 😂 А не ги харесвам особено. 

# 26
  • Мнения: 361
Честит празник на всички. Честита нова и дано е късметлии ска темичка .

# 27
  • Мнения: 1 349
10:0 за София мел....то бива, бива...мрън!

# 28
  • Мнения: 1 262
Честита нова темичка и нека е късметлийска!Честит празник на именниците!

# 29
  • Мнения: 2 957
Честит нов месец, нова тема, хубав празник на всички с имена на цветя! Simple Smile Много награди и усмивки покрай тях! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт