Искам да кажа ... (145) през април 2018

  • 373 459
  • 6 179
  •   1
Отговори
# 4 815
  • София
  • Мнения: 23 124
Сбъдваща, не знам защо реши, че насаждам комплекси на дъщеря ми, та изнесе цяла тирада.

# 4 816
  • Мнения: X
Не съм решила така, Тонка.

# 4 817
  • Мнения: 22 036
Никога не съм се кахърила за номера на детето, но с девойките разбирам проблема в ограничения избор, но наистина масово вече са по-високи и с по-големи номера, та ще се намират по-лесно обувки.

Аз след бременността качих номера от 36 на 37-37.5.

# 4 818
  • София
  • Мнения: 23 124
А аз от 39 номер, след бременността станах 40. Намирам си лесно обувки, но виждам, че масово се предлагат до 41 номер. По-големи май не съм виждала в дамската номерация.

# 4 819
  • Мнения: 8 989
Аз нося 42ри номер. Не ми е лесно да си намирам обувки и то на сносни цени, но си намирам. Декатлон и Дайхман имат дамски обувки до 42ри номер, в Дайхман има до 45. Има и няколко сайта с големи номера. Абе не е голям изборът, ама бива.

# 4 820
  • Мнения: 22 497
белинда, пиши още 1бр. за срещата, мила съфорумка. Simple Smile

# 4 821
  • Мнения: 3 660
Аз след 3 бременности съм на 40 номер обувки. А като си извадя обувки от моминските ми години съм 38. Два номера нагоре, яд ме е амане мога да го променя

# 4 822
  • Мнения: 22 036
Аз пък в големите номера намирам и позитиви. На разпродажби остават именно от тях Simple Smile.

# 4 823
  • Мнения: 39 598
белинда, пиши още 1бр. за срещата, мила съфорумка. Simple Smile
Белинда, без да ни е казано и на Нас името- не я чеквай! Kissing Heart Мила, мила, колко да е мила?


Веси, чак ме е яд за теб. Моя крак намаля след раждания и бременности.

# 4 824
  • Мнения: 22 497
мариат, хаха....абе мила е. Simple Smile Ако сравнявам със себе си...Simple Smile Приличам на змията от картинката.

# 4 825
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Съболезнования, Лили!
Стиснати палци и за тези, които помолиха!
От 30 градуса вчера, снощи температурите се смъкнаха рязко, стана 19 градуса. Небето буквално се продъни, такъв порой се изля. И днес е мрачно, само време за мързелуване - чаша кафе, четене и толкова Wink

# 4 826
  • София
  • Мнения: 18 679
И през ум не ми е хрумвало, че може хората да имат комплекси от големината на ходилата си Joy Е те това, честно, никога не се бях сещала! Моите не стига, че са големи за ръста ми, ами са и болни, с кокалчета и т.н., и пак не ми дреме и си ги развявам лятно време с отворени сандалки, кеффф Laughing

# 4 827
  • Мнения: 22 036
Белинда, хората могат да завъдят комплекси от какви ли не глупости, а също така и да забелязват какви ли не неща. Аз съм перде и нищо почти не ми прави впечатление, но осъзнавам, че за много хора не е така.

Аз нали станах петниста хиена и направо като си видех петната изкуквах, докато не разбрах, че само аз съм ги забелязала.

# 4 828
  • София
  • Мнения: 23 124
Точно така както се завъртя темата за обувките, и дойде една наша бивша колежка в офиса да ни види. Каза, че дъщеря й е в 5-ти клас, 170 см висока, и носи обувки... 44 номер! Купуват й ги от Германия.

# 4 829
  • Мнения: X
Съседско момиче на 14 години е с 43 номер. При нея проблем е теглото, майката се притеснява много / 165 см и 80 кг./ Дано взетите мерки имат ефект, защото е чудесно дете.

Татко е планиран за сряда.

Общи условия

Активация на акаунт