Любовницата ми има любовник

  • 90 536
  • 1 053
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 245
Автора да направи сега едно хубаво заключение по дилемата си.
Какво е  разбрал за ситуацията в която се намира , какво е решил и какъв е извода  от всичкото  това.

# 286
  • Мнения: 13 816
какво значение има на колко години е , стар млад очевидно е лайно.
Не е дошъл да иска помощ или съвет, дошъл е в женски форум да се похвали.
Щото му е малко вниманието на жена му и любовницата, та и ние да му обърнем малко.
О лъжа жена си от години, о любовницата ми изневери, съжалявайте ме щото съм боклук, но имам душа и чувства.


Ти пък какво се впрегна и ядоса? Hug
Мислиш ли, че това е мъж?
И то мъж, който днес е видял /меко казано/ 2 п**ки и седи в 11 вечерта и си пише в женски форум търсейки екзистинциалната истина как е влюбен в глупаво курве, пък живее с кралица.  Laughing Ама и аз как фриволно използвах думата "влюбен" - щото за любов тук не се говори и няма. Представено е някакво крепостно право и собственически чувства.

 Понякога самотните хора, а в случая хората с комплекси си измислят свят и си представят, че живеят в него. Когато образът, поизбледнее им трябва прилив на енергия или емоция и тогава въвличат други. Във форум като този 80% веднага грабват възможността да се гаврят или просто да убиват време, правейки се, че вярват на измислицата.
Нали разбираш каква е вероятността баровец с бизнес, коли, хубаво семейство, тъповелка любовница, ала бала, намеци как държи всичко под контрол и носи на раменете си света, барабар с жените дето опрашва да има нужда от ЖЕНСКИ ФОРУМ?  Joy Залагам на скучаещ дама с наднормени килограми.

  

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 23:41 от the Дорис

# 287
  • Мнения: 225
Везни???? Това ми е една от най- неразбраните зодии .
Добре де, Капоне, кога успяваш да мислиш за бизнеса си? Толкова каша в  главата ти.
И аз не се разбирам често.
Не е каша ,наясно съм , просто момент на слабост. Ще се събера...
Очаквах женско мнение ,защо и кога  жената изневерява в подобна ситуация.
На лични ми писаха ,за което благодаря!
Бизнеса  да кажем сам си върви.

Дорис ...много грешиш ...опитах да сложа чат от вайбър но не стана.
180 -83 кг съм ...
Незнам защо изпитваш такава злоба?

# 288
  • Мнения: 15 619
Ох, мъж да говори на друг на "шефе". Йерархия някаква ще да е. Поклон пред алфата?! Joy
Телешки възторг! 
Ей затова го обичам тоя форум! Драма, сапунка, трагедия, пък за лека нощ и малко комедия.

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Ох, мъж да говори на друг на "шефе". Йерархия някаква ще да е. Поклон пред алфата?! Joy

Touché. Joy

# 290
  • Мнения: 11 531
Шефе, аз ти казвам евала за искреността с която ги затапи всичките психоложки в тоя форум. Не мога да ти помогна обаче. Освен да ми дадеш фейсбука на красавицата. Не се присмивам, вярвай.

Капонето да не е и той от "нашата" малка фирма?

# 291
  • Мнения: 1 245
За първи път чувам бизнес- " сам да си  върви"........(сподели ми на лични  - каква е тайната" 😊

# 292
  • Мнения: 225
Шефе, аз ти казвам евала за искреността с която ги затапи всичките психоложки в тоя форум. Не мога да ти помогна обаче. Освен да ми дадеш фейсбука на красавицата. Не се присмивам, вярвай.

Без да се обиждат дамите , но злобата им е излишна и нетипична за жени на ниво.
Критика ок!
Аз отговорих колкото можах !
Аз пиша и вие пишете в 11.30 .
Какво означава това -че всички са дебели дами над 55 ,чистачки и готвачки  ли?


# 293
  • Мнения: 225
За първи път чувам бизнес- " сам да си  върви"........(сподели ми на лични  - каква е тайната" 😊
И защо да го правя!
Сподели ти на колко си, колко кг, си и какво работиш ако искаш и ти на лични!

Има ли смисъл от тези подробности - ако каже ще излезе че се хваля , ако не ,лъжа!
Дами прекалявате с нападките!

Браво на вас ако никога не сте залитали или хлътвали , но жалко за скучния начин на живот!

# 294
  • Мнения: 1 121
какво значение има на колко години е , стар млад очевидно е лайно.
Не е дошъл да иска помощ или съвет, дошъл е в женски форум да се похвали.
Щото му е малко вниманието на жена му и любовницата, та и ние да му обърнем малко.
О лъжа жена си от години, о любовницата ми изневери, съжалявайте ме щото съм боклук, но имам душа и чувства.


Ти пък какво се впрегна и ядоса? Hug
Мислиш ли, че това е мъж?
И то мъж, който днес е видял /меко казано/ 2 п**ки и седи в 11 вечерта и си пише в женски форум търсейки екзистинциалната истина как е влюбен в глупаво курве, пък живее с кралица.  Laughing Ама и аз как фриволно използвах думата "влюбен" - щото за любов тук не се говори и няма. Представено е някакво крепостно право и собственически чувства.

 Понякога самотните хора, а в случая хората с комплекси си измислят свят и си представят, че живеят в него. Когато образът, поизбледнее им трябва прилив на енергия или емоция и тогава въвличат други. Във форум като този 80% веднага грабват възможността да се гаврят или просто да убиват време, правейки се, че вярват на измислицата.
Нали разбираш каква е вероятността баровец с бизнес, коли, хубаво семейство, тъповелка любовница, ала бала, намеци как държи всичко под контрол и носи на раменете си света, барабар с жените дето опрашва да има нужда от ЖЕНСКИ ФОРУМ?  Joy Залагам на скучаещ дама с наднормени килограми.

  

Точно това имах предвид  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 295
  • Мнения: 225
Кой иска да качи снимките от чата на вйбър? Че нещо взехте да осирате на макс.

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Кой иска да качи снимките от чата на вйбър? Че нещо взехте да осирате на макс.

Качваш я в сайт за съхранение на снимки и даваш линк тук.

Или направо я прикачаш от компютъра си – има начин през новата версия на сайта, която, предполагам, ползваш.

# 297
  • Мнения: 2 487
Давай , насам .

# 298
# 299
  • Мнения: 11 531
Недей с лошо!!!! Всичките не сме спали покрай твоите терзания! Виж кат си положителен и дзен как ти се получиха нещата по-рано днес. Wink

Общи условия

Активация на акаунт