Любовницата ми има любовник

  • 90 536
  • 1 053
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 531
Той оферти има... нЕма да го мислите! Са се почват едни кастинги едно чудо! Laughing

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 29 014
Не знам дали е Бубанка. Но е яко да се попързаляме Simple Smile

# 47
  • Мнения: 11 531


Бий мЪ Убичай Мъ Joy

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Малей, мъж и двама любовници!😯 Тази кога намира време за поддръжка на миглите и екстеншъните!
Може да не ходи на работа жената.

Нали била продавачка... Флиртувала с всички клиенти наред.

# 49
  • Мнения: 1 121
Модераторите знаят как да дигнат кликовете на 1 април. Пишете, още 8 часа имате Simple Smile

# 50
  • Мнения: 43 615

От Перник са  hahaha

# 51
  • Мнения: 225
Заклевам се ,че е истина всяка дума...мога и чат на вайбър да публикувам...
Да намерих си майстора...

Иска ми се да разбера дали нейнака постъпка е подтикната от мен , имам ли вина, и дали тя е била увлечена и вече в  този момент е решила и ще може да е само с мен?

Защото тя казва - видях грешката си знам ,че съм такава, съжалявам , сега ще се постарая да се променя.
Моя опит ми подсказва  че няма да стане.
Но вслучая човека е с крайно нестандартен характер и не мога да реша- да вярвам или не?

# 52
  • Мнения: 225

Най-учтиво ще ви помоля да не се подигравате и да увличате мненията в тази посока . За мен е много сериозно..

# 53
  • Мнения: 43 615
Е няма как да не се подигравам на изневеряващ мъж на който му изневеряват  rotfImao rotfImbo

# 54
  • Мнения: 1 121
Заклевам се ,че е истина всяка дума...

Да беше пуснал темата вчера, или да изчакаш до утре, ама сърце юнашко не трае, а?

# 55
  • Мнения: 225
Е няма как да не се подигравам на изневеряващ мъж на който му изневеряват  rotfImao rotfImbo

Добре, но стига толкова!

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 29 014
Защото тя казва - видях грешката си знам ,че съм такава, съжалявам , сега ще се постарая да се променя.
Моя опит ми подсказва  че няма да стане.
Но вслучая човека е с крайно нестандартен характер и не мога да реша- да вярвам или не?
Изчакай да видиш, ноооо "Москва не вярва на сълзи".

# 57
  • Мнения: 11 531
Скрит текст:
От Перник са  hahaha



Мхм Joy

# 58
  • Мнения: 11 531
Аз съм сериозна... даже ти давам насоки к'во да правиш.... тръшкай се още. Как да се подиграваме на такъв сериозен мъж... ми не може!!!!

МолА ви сЪ кУежки (и колегата Лиам) .... дайте по-сериозно!!!!
Innocent

# 59
  • Варна
  • Мнения: 39 092
Ма и Бубанка как тарикатски слага запетайките  Joy да не я познаем.

И ползва главни букви.

Значи, човек, оплел си се като пате в кълчища. Да се чуди човек защо. Предполагам не си пенсионер, сигурно нямаш и здравословни проблеми. Парични, както разбрахме, също нямаш. Млад, здрав, прав, богат. И зорлем си вгорчаваш живота с някаква дето и да напусне мъжа си никога няма да бъде съвсем твоя. Е, кой каквото сам си направи.

Общи условия

Активация на акаунт