Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 242

  • 93 430
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Цвети HugБлагодаря  ти. bouquet bouquet

                      


        

Новые фото Туба и Ферзан Озпетек. Аэропорт Ататюрка, Стамбул
27.5.2018 İstanbul Atatürk Havalanı Ferzan Özpetek ve TubaBüyüküstün

В Твиттере пишут....

Tuba Büyüküstün gelen teklifleri değerlendirmeye başlayıp, yapımcılarla yüz yüze görüşmelere geçmiş yakın zamanda proje haberleri gelmeye başlayabilir Simple Smile
Туба Бюйюкюстюн начала оценивать проекты, были встречи с продюсерами в скором времени могут быть вести о новом проекте:)
https://twitter.com/s__Sds/status/1000692647244259328

Yüz yüze görüşme dün akşam oldu hatta 😏 Düzgün senaryo lütfen DÜZGÜN SENARYOOOOO
Вчера вечером была встреча даже с глазу на глаз. Ждет правильный сценарий
https://twitter.com/mamafihim/status/1000700618254831..



Ха ,дано.............

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 18:45 от Вичона

# 646
  • Мнения: 41 690
А такааа имаме нови снимки и новини! Wink Laughing А дано!!! Praynig Praynig Praynig

Цвети Hug Вичи Hug,благодаря! bouquet bouquet

# 647
  • Мнения: 4 535



Аз пък да сложа новите снимки озвучени с музика Grinning

Цвети, ти си продължавай да гледаш за новини, че е настанало едно спортно - алкохолно- купонно- туристическо време за нас Joy Joy
 #Crazy #Crazy #Crazy Ей така бях днес по едно време Crazy На компютъра гледам волейбол България- Аржентина...на телевизора Григорий Laughing И после нямаше начин да не отпразнувам победите и във волейбола и в тениса с приятелки, та... ;-



За "абитуриентките" и всички изморени от празнуване- един коктейл "Червено, горещо, люто" за ободряване Mr. Green

# 648
  • Мнения: 5 728
Привет Hug Hug
Злати HugНадин Hug

                               


Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн (новости)
Уже отреагировала пресса:

Цитат
Ферзан Озпетек встретился в аэропорту Ататюрка со своим близким другом Тубой Бюйюкюстюн. Озпетек поделился этим моментом, подписав: "Туба...Моя Туба"

🆕Сегодня в тт:
🔺#TubaBüyüküstün приступила к рассмотрению предложенний. Встречалась, с продюсерами. В скором времени, появятся вести о новом проекте.
Семра пишет: Вчера вечером была встреча с продюсером. Правильный проект выбери, прошу самое главное правильный сценарий #YaseminOzbudun

                     
Лека вечер,дами bouquet bouquet

# 649
  • Мнения: 4 225
Здравейте, момичета

Ето, че освен нови снимки на Туба с Ферзан бей - Цвети Hug, Вичи Hug имаме и нещичко за евентуален нов проект  newsm68

Здравейте Hug
Цвети HugБлагодаря  ти. bouquet bouquet

                      


        

Новые фото Туба и Ферзан Озпетек. Аэропорт Ататюрка, Стамбул
27.5.2018 İstanbul Atatürk Havalanı Ferzan Özpetek ve TubaBüyüküstün

В Твиттере пишут....

  • Tuba Büyüküstün gelen teklifleri değerlendirmeye başlayıp, yapımcılarla yüz yüze görüşmelere geçmiş yakın zamanda proje haberleri gelmeye başlayabilir Simple Smile
    Туба Бюйюкюстюн начала оценивать проекты, были встречи с продюсерами в скором времени могут быть вести о новом проекте:)
    https://twitter.com/s__Sds/status/1000692647244259328

    Yüz yüze görüşme dün akşam oldu hatta 😏 Düzgün senaryo lütfen DÜZGÜN SENARYOOOOO
    Вчера вечером была встреча даже с глазу на глаз. Ждет правильный сценарий
    https://twitter.com/mamafihim/status/1000700618254831..


Ха ,дано.............

От всичко най-ми хареса това в червеното  Peace Да се надяваме Туба  да си хареса проект с хубав сценарии  newsm17

Даже си мисля дали двамата с ФО не са се срещнали и в такава връзка? newsm78

Е, тази вечер можем да си пийнем по коктейл - Надин  Hug, Злати Hug Честита победа на Гришо и на мъжкия ни отбор по волейбол  smile3501 bg Да продължават все така и при следващите срещи

Скрит текст:

Наздраве!  cheers
И на мен ми трепна под лъжичката"  докато гледах промото за Пленителката за Ю.Америка, Надин Peace Ами харесвам си го сериала , те т'ва е Laughing
Не, че Аси, ПЛ и всички останали сериали на Туба не ги харесвам Naughty Но Пленителката ми е  "първата любов" yes
Линка Hug мерси за потвърждението за филма на Джансел. A снимката на Умут в компанията на КЧ затова я сложих Peace



ПП. Вичи Hug донесла си ни още новини от ТТ.  Айде бакалъм, дет' викаше един стар познайник от КПА   Peace

Приятна вечер  love001

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 22:12 от kanti

# 650
  • Мнения: 9 994
Привет момичета!  Hug



Какви хубави новини прочетох!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на вестоносците, благодаря за преводите и снимките с Ферзан бей!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сърцето ми се изпълни с надежда за нов проект и се присъединявам към всеобщия вопъл!
Цитат
Сегодня в тт:
🔺#TubaBüyüküstün приступила к рассмотрению предложенний. Встречалась, с продюсерами. В скором времени, появятся вести о новом проекте.
Семра пишет: Вчера вечером была встреча с продюсером. Правильный проект выбери, прошу самое главное правильный сценарий #YaseminOzbudun
Praynig Praynig Praynig



Най-сетне поредицата празници и роднински срещи привърши. Mr. Green
Цялата фамилия страдаме от хронично недоспиване, алкохолно опиянение и диабет!  Joy
Един ден празнувахме и 3 дни разтурник правихме, и пак остана ядене и пиене и торти!  Sick
Вече мразя сладко!  chef
Скрит текст:
Ето и моя принос към диабета на семейството!  Joy



Обаче моята торта се изяде до трошичка още първата вечер, а много други останаха!  Mr. Green
Горда съм, защото правя такава торта за първи път - от нета взех рецептата - без масло, мляко и сметана - само заварной белковой крем, (3 белтъка и захар)!  bowuu bowuu bowuu много съм добра!  hahaha hahaha hahaha


Това го повторих, но искам и аз да сложа Ферзан бей и Туба!  Heart Eyes
Знаете колко харесвам и двамата!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лека нощ!  Hug

# 651
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря за всичко от вчерашния ден.

Понеделник ще ви посрещне с нови прекрасни възможности. Животът е момент и само ние можем да направим този момент значим.Затова нека се възползваме от всички възможности, които ни предлага и да осъществим мечтите и желанията си. Бъдете здрави ,весели и щастливи през Новата седмица ... през новия месец . Късметът...нека да е с вас през всичките дни!

                                                     

                           

                                                         

 

Трамвай Желание.
Човек е господар на мислите си, създател на характера си, който на свой ред изгражда и оформя неговото състояние, заобикалящата среда и съдба. Като създател на сила, интелигентност, любов и като господар на собствените си мисли, той държи ключа към всички ситуации и притежава потенциала да преобрази и промени себе си по начина, който иска.

                                         
Хубав и спокоен ден  и дано  още новинки. bouquet

# 652
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug Hug Hug

"На всеки ден трябва да се гледа като на един малък живот."
/ Mаксим Горки /




Вичи Hug,благодаря за новините,които пусна вчера! bouquet

Надин Hug,вчера беше щур ден със спорта! Wink Laughing



Приятен ден и лека седмица на всички! Flowers Four Leaf Clover  Flowers Sunflower: Flowers Rose

# 653
  • Мнения: 5 728
Привет Hug
Злати Hug

                   

Топрачето в действе.

# 654
  • Мнения: 9 994
Добро утро!  Hug


Цитат
Шарм - это сочетание едва уловимых, почти незримых качеств, делающих женщину уникальной и привлекательной. Шарм это особая аура, которая окружает женщину, и за счет которой она воспринимается в глазах окружающих как нечто исключительное. .

Привет Hug
Злати Hug

                   

Топрачето в действе.
Имаме нова сн. на Топрак  Heart Eyes, благодаря Вичи  Hugbouquet
Спортистка като мама!  Wink
Явно това е снимала Туба в Деня на младежта и спорта.  Peace



Чакаме новини...
Прочетох при рускините предположение, че срещата е била с Керем Чатай, когато имаше сн, с него, Умут, режика на ДК  и шефа на интернeт портала puhu. tv, ама може да е само предположение!  newsm78



Дали няма да гледаме нещо такова? newsm78



Една съпоставка...  Wink



Някой си мечтае за този партньор, аз,  като че ли, не искам, въпреки че неговите фенки са  най-толерантните (след нас, разбира се,  Mr. Green) в подфорума на бг мама.  Hug Аз не ги чета, но някога пишеха при нас и Мама Ан  Hug и Сиси  Hug, и знам, че харесват Туба.  Peace
Но Еркан има една история с Ниргюл, дето ме отблъсна от него, уви.  Rolling Eyes



Имайте хубав и спокоен ден!  Hug


 

# 655
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug





Цитат
Имаме си нова снимка на Топрак! newsm10 Сутринта и аз я видях,но Вичи Hug,вече я беше пуснала! Wink
Цитат
Някой си мечтае за този партньор, аз,  като че ли, не искам, въпреки че неговите фенки са  най-толерантните (след нас, разбира се,  Mr. Green) в подфорума на бг мама.  Hug Аз не ги чета, но някога пишеха при нас и Мама Ан  Hug и Сиси  Hug, и знам, че харесват Туба.  Peace
Но Еркан има една история с Ниргюл, дето ме отблъсна от него, уви.  Rolling Eyes
Линка Hug,аз пиша при тях в темата за Еркан П. и др партньори! Wink Гледала съм почти всичките му  сериали!Важното е,че е професионалист,играе,но....не иска да се целува! Laughing Преди не беше така,но в последните няколко сериала,му се скъпят!Оттам тръгна проблема с Нургюл,както се писа тогава! Peace







Приятен следобед! bouquet

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 14:15 от Zlatina3

# 656
  • Мнения: 9 994

Цитат
Блоггер Ранини написала у себя в колонке: 28 мая сериал "Грязные деньги и любовь" начинается в Испании
http://www.ranini.tv/haber/31566/1/kara-para-ask-dizi..

В Испании начинается трансляция сериала КПА, распространением которого занимается фирма Интер Медиа. Было объявлено, что первая серия выйдет в эфир на канале Нова ТВ вечером в 21.15.
Право на трансляцию сериала, главные роли в котром исполнили Туба Бюйюкюстюн и Энгин Акюрек, были приобретены на выставке Мипком. Кроме того, Астремедия приобрела для показа и сериал"Эзель" у дистрибьютора Экко Райтс. Другой сериал канала Нова ТВ - "В чем вина Фатмагюль", на данный момент продолжает свою успешную трансляцию.
Amor de contrabando - под таким названием дублированная на испанский драма выйдет в эфир. В нашей стране сериал шел два сезона, его продолжительность 54 серии. Сериал снят фирмой Ай япым и до сего момента вышел в эфир 107 стран.
https://vk.com/eatb_haber


Така. 150 страни са го купили, а 107 са го показали по ТВ.
43 страни, вкл. и България си го държат без да го показват!  Joy
Тобе! Тобе!  hahaha

# 657
  • Мнения: 41 690


Денят на майката отразена в пресата....



# 658
  • Мнения: 9 994




Наистина много си приличат Туба и Топрак. Peace



Евентуалното присъствие на представител на puhutv на срещата с продуцента дали не говори за интернет сериал? newsm78
Според моите наблюдения интернет сериалите нямат кой знае какъв успех в Турция и също ги спират за слаба гледаемост,
Фи-Чи-Пи трябваше да бъде 3 сезона, оставиха го два.
Сериалът Дъно, от който гледах един епизод и не ме „зацепи“,  ще бъде само 8 епизода, та мога да изгледам втори епизод, защото чета хубави коментари, и ако ми хареса повече, да го довърша, дори.   Mr. Green
Сега прочетох, че и „Личност“ спират, не искали да го разводняват.  Wink
Цитат
Стало известно, что интернет-сериал "Личность" не будет продлён на второй сезон. Создатели не хотят растягивать проект и лишать его неповторимой атмосферы.
Явно и в интернет пространството не е много розово положението на турските сериали.
Да видим как ще е в новия сезон.



Това е сложил в ИГ си Умут и в коментарите предполагат, че е Париж. Нали Туба и Ферзан бей се видяха на летището в Истанбул - вероятно и двамата са излитали, щом са се засекли, а дали Туба е летяла за Франция или Италия  newsm78 - Умут е посочил, доколкото са му разрешили  Mr. Green Laughing Naughty , дестинацията... Пък дано феновете се сетят!  hahaha



Успех на КРА в Испания - започва тази вечер.  Rolling Eyes
Да пуснат сериал с един и същ актьор толкова скоро, след като е завършил успешен сшриал, според мен, е грешка. Та зрителите още преживяват предишната история!  Crossing Arms
Ама не аз правя програмните схеми на испанските ТВ!  hahaha hahaha hahaha
А и е важно, колко си вътре в сериала, и колко си се „вкарал“ в историята!  Mr. Green
Аз, например, след Аси не можех дълго да гледам нищо с МЙ! Май го ревнувах! newsm43  hahaha hahaha hahaha



А на вас лека нощ! Hug


# 659
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.

Нека тръгнем към новия ден с много вяра.Да оставим радостта да изгрее на лицето ни,
надеждата да засияе в погледа ни и любовта да не напуска сърцето ни!

                                             

                                                               


               

               

Цитат
Ето и 15 прости изречения, които притежават силата да променят живота ти:

1. Никога не сравнявай своите слабости със силните страни на другите.
2. Сам бъди господар на живота си или някой друг ще стане господар на твоя.
3. Не можем да сменим картите, които сме изтеглили. Просто трябва да изиграем ръката възможно най-добре.
4. Изкачвай върхове не за да може светът да те види, а за да можеш ти да видиш света.
5. Ако приемеш ограниченията си, можеш да ги надскочиш.
6. Комфортът е враг на големите постижения.
7. Не е важно какво ти говорят другите. Все пак не ти се налага да вечеряш с тях, да живееш с тях или да спиш до тях.
8. Ако не рискуваш с нищо, рискуваш всичко.
9. Не позволявай на другите да манипулират чувствата ти. Те са лично твои и само ти можеш да ги контролираш.
10. Победата те представя пред света, а поражението представя света пред теб.
11. Ако не правиш безразсъдни неща, докато си млад, няма да имаш на какво да се смееш, когато остарееш.
12. Не губи времето си в обяснения. Хората чуват това, което искат да чуят.
13. Не почивай след първата победа, защото, ако втория път се провалиш, много хора с удоволствие ще кажат, че първия път просто си имал късмет.
14. Всички искат да променят света, но никой не иска да промени себе си.
15. Човекът, с когото ще прекараш целия си живот, си ти самият, така че по-добре се опитай да бъдеш колкото се може по-интересен.

                       

Хубав и спокоен ден,дами bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт