Карти Таро - тема 17

  • 73 361
  • 771
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 376
На въпрос: " Да се обадя ли на Т." ми излизат: Асо Чаши, Обесеният, Любовниците... Тоя Обесен не знам как да го тълкувам.

# 616
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
На въпрос: " Да се обадя ли на Т." ми излизат: Асо Чаши, Обесеният, Любовниците... Тоя Обесен не знам как да го тълкувам.

Просто.. въпросът ти е некоректно зададен. Затова и картите ти казват: "Ами, да.. колебаеш се, висиш си така в терзания да се обадиш, да не се ли.. и просто трябва да решиш. Изборът е твой!"
Изясни за самата себе си: защо искаш да му се обадиш. Правилно ли би било и какво би се случило след обаждането ти: най-добрият вариант и в най-лошия случай. Тогава вероятно ще знаеш какво да направиш. Ако още не - питай картите именно това: какво ще се случи след като се обадиш.

# 617
  • Мнения: X
С такива карти не мисля че има нужда от второ теглене - ще е също толкова безсмислен отговорът.
Като цяло е голяма грешка да се пита за една ситуация няколко пъти - независимо, че уж въпросът е преформулиран.


Просто направи това, което искаш, по-мъдро ще е, отколкото да редиш карти.

Защо мисля така ли - защото имаш много слаба основа като 1ва карта - Ас чаши.  Натрупването на големи аркани доста често е лишено от смисъл. Или поне липсва смисъл в този вид, какъвто питащият търси (като знак, интерпретация или нещо друго).

В някаква дупка си и отлагаш определени действия, чакаш и се маеш. Това са ти казали картите.
И да теглиш пак, пак това ще кажат.


Просто направи каквото си решила и поеми отговорност. Картите няма как да ти кажат - прави или не прави определено нещо.

Надявам се да съм била полезна.

# 618
  • Мнения: 305
Имам молба, може ли някой да изтегли карти за въпрос„Как ще се развият  отношенията ми с И?”,благодаря предварително!

# 619
  • Мнения: 14
Здравейте, може ли някои да помогне Х. Ще се бори ли за връзката си с К. Паднаха се 9Ч,3ж,4ж.

# 620
  • Мнения: 4 770
Здравейте, може ли някои да помогне Х. Ще се бори ли за връзката си с К. Паднаха се 9Ч,3ж,4ж.

Няма действие в тези карти, в смисъл не показват че някой ще се бори. Показват по скоро питащия/та  и нейните " надежди" за нещо, но ...само толкова. Две карти от боя жезли си е едно " изгаряне" т.е - нищо няма да има като действие и съответно резултат.

Да ви споделя нещо, което ми се случи с картите. Имам картите от няолко години, не съм добра в тълкуването, но пък си редя по три карти когато реша. Не си ги оставям. Та наредих си аз три карти, имаше и при мен боя чаши и жезли и реших, че явно не съм си задала правилно въпроса. Та зададох по друг начин въпроса и след доста голямо разбъркване и цепене -   ми се пада абсолютно същата комбинация като първата. В абсолютно същия ред. За първи път ми се случва. Естествено повече не съм редила за този въпрос и за друг де. Те картите направо си ми " изкрещяха" че точно това искат да ми кажат. И какво се случи, ниски карти , чаши и жезли  , но пък с една дворцова / която явно беше много важна/ така задвижиха нещата около мен, че свят ми се зави. Та Таро е изключително.

# 621
  • Мнения: 14
Здравейте, може ли някои да помогне Х. Ще се бори ли за връзката си с К. Паднаха се 9Ч,3ж,4ж.

Няма действие в тези карти, в смисъл не показват че някой ще се бори. Показват по скоро питащия/та  и нейните " надежди" за нещо, но ...само толкова. Две карти от боя жезли си е едно " изгаряне" т.е - нищо няма да има като действие и съответно резултат.

Да ви споделя нещо, което ми се случи с картите. Имам картите от няолко години, не съм добра в тълкуването, но пък си редя по три карти когато реша. Не си ги оставям. Та наредих си аз три карти, имаше и при мен боя чаши и жезли и реших, че явно не съм си задала правилно въпроса. Та зададох по друг начин въпроса и след доста голямо разбъркване и цепене -   ми се пада абсолютно същата комбинация като първата. В абсолютно същия ред. За първи път ми се случва. Естествено повече не съм редила за този въпрос и за друг де. Те картите направо си ми " изкрещяха" че точно това искат да ми кажат. И какво се случи, ниски карти , чаши и жезли  , но пък с една дворцова / която явно беше много важна/ така задвижиха нещата около мен, че свят ми се зави. Та Таро е изключително.
Благодаря за отговора а как ви се струва ще се разделят ли дяволът, кулата, кралица жезли.

# 622
  • Мнения: 15
Здравейте, има ли някой желаещ да изтегли и едни карти за мен понеже съм изправена на кръстопът в живота си. Имам връзка, която не върви и нещата са много зле и нов мъж да го наречем М. , който се намеси в живота ми и после нещо се случи. Въпросите ми са два. Има ли надежда да продължавам с тази връзка? И сериозен ли е втория мъж към мен и дали нещата там биха се получили? Simple Smile

# 623
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
Искаш да продължаваш във връзка, в която нещата са много зле?! Не те разбирам. И без карти всеки страничен човек би те посъветвал да прекратиш връзката. Без значение има ли нов мъж, няма ли.

# 624
  • Мнения: 10 210
Може ли някой да изтегли карти по въпрос "Ще получи ли Г. предложение за работа до края на 2018?" Благодаря предварително, ако някой реши да съдейства.

# 625
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Може ли някой да изтегли карти по въпрос "Ще получи ли Г. предложение за работа до края на 2018?" Благодаря предварително, ако някой реши да съдейства.

Изтеглих следните карти:
паж чаши обърната
тройка жезли обърната
шестица чаши

# 626
  • Мнения: 514
Може ли някой да изтегли карти по въпрос "Ще получи ли Г. предложение за работа до края на 2018?" Благодаря предварително, ако някой реши да съдейства.

Изтеглих следните карти:
паж чаши обърната
тройка жезли обърната
шестица чаши

От мен да.

# 627
  • Мнения: 240
Здравейте! Без работа съм от известно време, ако някой има желание, може ли да ми изтегли карти на въпроса : " Ще започна ли работа до 2месеца и евентуално с какво ще е свързана (каква)?
Благодаря Simple Smile

# 628
  • Мнения: 14
Може ли да ми помогнете с тълкуването. Въпросът е как ще се развият отношения.

# 629
  • Мнения: 260
Напиши им позициите и кажи все пак какво мислиш ти.

Общи условия

Активация на акаунт