БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

  • 90 029
  • 748
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 393
Хайде, няма ли желаещи да започнем заедно

Брой ме от 20 април, че мн празници имам тези дни:close:
Аааа, първо да подложиш, викаш!? 🤣🤣 Каква е тази диета без предварителна подготовка!? 😉

Вече трета седмица съм на режима. Отново!!! Този път обаче съм решила да съм по- стриктна и да не се поддавам дори на дребни изкушения като чаша кола или блокче шоколад.

mama na iv, ако си решила да се впускаш в джаза, не отлагай, щом сега ти е дошла музата, иначе може да започнеш да се успокояваш с “хайде от понеделник...”, пък после “от следващия...” и така до безкрай.
Успех!!!

А би ли споделила резултати за тези две седмици и отгоре колко си свалила и ако може и едно дневно меню? Кола зеро не си ли позволяваш отвреме-навреме? А чаша вино?
Аз разглеждам диетите и се чудя къде да се впусна, и мисля дали ако пия кола зеро чат-пат ще има резултат. Обичам я, а все пак в нея няма никакви въглехидрати. Иначе с млечните нямам проблем, ще ги откажа за 24 дни. Само колата и виното...ама виното ще го спра и него. Остава колата.

# 571
  • Мнения: 725
Моят личен опит е, че кола зиро не пречи да се отслабва, тъй като реално няма калории.

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Аз нямам за сваляне, по- скоро за изчистване на мазнинки тук там. Когато започнах за пръв път режима миналата година, свалянето (пак не беше необходимо) на килограми, в моя случай 1-2 се осъществи чак след 20-ия ден сигурно, не помня с точност, но се случи изведнъж и главоломно тръгнаха надолу, като до края бях сигурно 5 кг долу, което въобще не беше добре. След това продължих с разделно хранене, като си хапвах и въглехидратни храни от време на време, но аз така или иначе не съм им любител. Първия път спазвах изключително строг режим(дисциплинирана съм), но последващите вече не, даже проявявам и фриволности, донякъде умишлено. Позволявам си само храни, които обичам страшно много и не искам да се лиша от тях- шоколад, сиропирани десерти, но веднъж месечно или други регионални от страни, които посещавам и искам да опитам- привличат ме на външен вид, например. С две думи: поддържам либерален, полезен режим за моето тяло.
Идва лято, не мога без кока- кола, ако трябва ще я изгладувам 🤣 по друг параграф. И без чаша студено бяло 🥂 - абсурд!
Дневното ми меню се състои основно от яйца, риба, меса- всякакви, защото не мога без тях, зеленчуци без кореноплодни, малко ядки, без млечни и т.н., много се е писали по въпроса...

# 573
  • Мнения: 1 095
млечни не се ядат в тази диета
Това откога е така?
Аз явно вече бъркам разновидностите на този режим Simple Smile

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Ами да, млечни не се ядат в този режим.

# 575
  • Мнения: 823
Млечните са при НВД ,тук е без млечни Simple Smile

# 576
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Има ли желаещи? Аз започвам от днес ( при мен е понеделник ).

# 577
  • Мнения: 4 393
Има ли желаещи? Аз започвам от днес ( при мен е понеделник ).
Аз. Започнах от петък. Днес ми е трети ден. Добре се чувствам, ям си салатата и пържолките, пийвам кола зеро по малко, днес хапнах и слънчогледово семки.

# 578
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Има ли желаещи? Аз започвам от днес ( при мен е понеделник ).
Аз. Започнах от петък. Днес ми е трети ден. Добре се чувствам, ям си салатата и пържолките, пийвам кола зеро по малко, днес хапнах и слънчогледово семки.
Аз ще се опитам да махна ядките, че са ми голям препъни камък...

# 579
  • Мнения: 6
Здравейте дами !да споделя и аз ,своите постижения ! Правя тази диета от 2 седмици и,свалих 7кг!

# 580
  • Мнения: 70
Rozalia123,поздравления за постигнатия резултат.За две седмици 7 кг.си е уао🙂Бихте ли споделили какво беше менюто ви и от колко кг.започнахте.Благодаря ви предварително!🤗

# 581
  • Мнения: 10 012
Здравейте дами !да споделя и аз ,своите постижения ! Правя тази диета от 2 седмици и,свалих 7кг!

Браво!
Аз след железни 24 дни през 2016 свалих 3кг.

# 582
  • Мнения: 823
Dezi,имаш малко сваляне -супер си беше свалила.И аз мисля да я повторя ,но след Великден.Ще опитам този път само риба ,пиле + зеленчуци .Братовчедка ми я пази така последния път -6 кг ,а няма да сваля попринцип.

# 583
  • Мнения: 6
Ами нямах определено меню аз не закусвам по принцип на обяд ям примерно броколи със пилешко филе ,а на вечеря зелена салата със риба тон, кашкавал,сирене, и много вода с лимон ! Когато започнах диетата бях 105кг сега съм 98🙂

# 584
  • Мнения: 6
Jeniqa zdravei mila kak varvqt neshtata s dieta?

Общи условия

Активация на акаунт