След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 911
  • 740
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 170

                  Добро утро, момичета!  smile3525

            Имаше малко емоции снощи.  bowuu bowuu bowuu

            Аз не се уточних вчера за дългата коса, след като стана дискусия.  Joy Joy Харесва ми с косата, но не и с брадата. Време й е да я пооформи малко. Стига само я почесва, крайно време е да вземе мерки, че е заприличал на Ботев.  Joy Joy Joy

               

           ЯЯЯЯЯЯЯ, то имало и мъже...  Joy Joy Joy

                     

                 А тези плакатчета фенски. И Чучулигата наредили.  hahaha

                     

                     

                     

                 Приятен и успешен да е денят ви!  Hug

# 376
  • Мнения: 297
                Привет и от мен!  Hug

       БУРАК ОТНОВО В ЦЕЛИЯ СИ БЛЯСЪК!!!

              

              

              

              

                


               АЗ ЛИ НЕЩО ПРЕЩРАКАХ ОТ СЛЪНЦЕТО ИЛИ БУРАК ВЗЕМА ДА МИ ХАРЕСВА С ДЪЛГА КОСА?  newsm78

                

                
нее, моля ви- не го трая така, както и от ерата на мустаците. Ама той така ли се е появил в Словения...Може ли така, да не се приведе в бляскъв вид. Старнно как ли се вижда в огледалото или някой го съветва да изглежда по неглиже- да не примират женките по него. Аз поне се сещам за един, който има изцяло полза оттова , а вие???


Ех, Наде аз съм с моя от 12 години и не мога да го убедя да направи определена прическа, пък ако Фахрие е успяла да направи това с един от най-желаните мъже в Турция, еми шапка й свалям.
Доколкото си спомням и Кадир беше бая избуял в косми по едно време, Илкер също, ама не съм чула жените им да са имали пръст в тая работа, ама нали все пак от изброените само Бурак е чехльо, та може.
Начи или Бурак е голям чехльо, та се оставя жена му да му определя прическата или Фахрие е няква неземна богиня, на която и най-големия женкар не може да откаже.

Моля те, кажи че осъзнаваш абсурдността на заключението си! Защо за Бога трябва да е толкова сложно, човек да реши сам как иска да изглежда? Все пак те са актьори, хамелеони, сменят визии.

Оставам с впечатлението, че Бурак е там като рекламно лице на марката с костюмите, а не за Карато. Май откриват бутик на марката.

# 377
  • Мнения: 345
                Привет и от мен!  Hug

       БУРАК ОТНОВО В ЦЕЛИЯ СИ БЛЯСЪК!!!

              

              

              

              

                


               АЗ ЛИ НЕЩО ПРЕЩРАКАХ ОТ СЛЪНЦЕТО ИЛИ БУРАК ВЗЕМА ДА МИ ХАРЕСВА С ДЪЛГА КОСА?  newsm78

                

                
нее, моля ви- не го трая така, както и от ерата на мустаците. Ама той така ли се е появил в Словения...Може ли така, да не се приведе в бляскъв вид. Старнно как ли се вижда в огледалото или някой го съветва да изглежда по неглиже- да не примират женките по него. Аз поне се сещам за един, който има изцяло полза оттова , а вие???


Ех, Наде аз съм с моя от 12 години и не мога да го убедя да направи определена прическа, пък ако Фахрие е успяла да направи това с един от най-желаните мъже в Турция, еми шапка й свалям.
Доколкото си спомням и Кадир беше бая избуял в косми по едно време, Илкер също, ама не съм чула жените им да са имали пръст в тая работа, ама нали все пак от изброените само Бурак е чехльо, та може.
Начи или Бурак е голям чехльо, та се оставя жена му да му определя прическата или Фахрие е няква неземна богиня, на която и най-големия женкар не може да откаже.

Моля те, кажи че осъзнаваш абсурдността на заключението си! Защо за Бога трябва да е толкова сложно, човек да реши сам как иска да изглежда? Все пак те са актьори, хамелеони, сменят визии.

Оставам с впечатлението, че Бурак е там като рекламно лице на марката с костюмите, а не за Карато. Май откриват бутик на марката.


Здравейте момичета,

Ееее, от словенските снимки е видно вече отслабването Бураково...тук вече личи, нали? По-тънък е,изглежда по-висок,също като във ВВ,харесва ми.
Молът е пълен както винаги, писъци,крясъци на фенките...То в собствената му държава с техния режим беше така ,камо ли тук в разкрепостена Европа...Наде,те закачулените се отъркваха ,а тея словенски женки ли ще пропуснат...такова е времето на младите...По мое време се вълнувахме,изчервявахме бузи,  "подкосяваха "  ни се краката като успеем да се доберем до някой актор за автограф....
Колкото до дългата коса,на мен ми допада...но брадата на такава дължина -не. Маааалко,една идея по-къса да беше... Косматко си е той, като му видях гърдите в интимните сцени / ВВ / , малеее...пращи от хормони ...за радост на ФЕ.
МИМИ, на плакатите с Чучулигата има и сватбени снимки ...Фе не е игнорирана , напротив , респект към хубавата му съпруга...

# 378
  • Мнения: 14 497
                               


                   

     Ади Heart Eyes аз изобщо не разбрах каква беше целта на тази покана и гостуване на Бурак в Словения newsm78

    Едва ли е само за реклама на марката дрехи  ,които представя Бу newsm78

   Явно е ,че много народ  е гледал и харесал"Чучулигата" иначе откъде ще се вземат тези хора -мъже и жени в делничен ден в МОЛА  с плакати за   сериала .newsm78 newsm78 newsm78

                             


                   

    Ни дума ни вопъл за ЧЛ.Вероятно не сме разбрали нещо #Crazy Shocked Rolling Eyes


                 

# 379
  • Мнения: 1 042
                     




                                            Добро утро Hug Hug Hug

    Снимка No 1  на събитието HugОчаровано от Бу и той от него е това крсиво момиченце.



                      



                                     https://t.co/abyHpGLSOg

  Наде Laughing не я мисли  Фахрие,тя отдавна е свикнала на такива мимолетни  свалки и отърквания в Бурак.Какви по- големи лигавщини преживя и подмина , че тези ли.Мисля си че дори Бу е вече доста улегнал и и гледа сериозно на брака си.Имаше 4 год. да мисли по въпроса -Фахрие или още несериозни връзки. И пак казвам ,за сега  всичко е наред,а за по нататък  само един Господ знае.
           Аз която съм много върл противник на космаляците по Бурак -мустаци ,брада......за първи път го виждам и с дълга коса.Ами много е секси и различен от преди.Ако Фе го е посъветвала да смени визията си браво на нея. Прекрасен е Бурак така и това си е.

            Въпрос на вкус нали разбирате Wink Wink Wink



                                          Май  вече е изморен от емоциите Laughing

                  


            




                              smile3503 smile3503 smile3503 аз забравих какъв беше повода за визитата му там.



              


   Приятен ден момичета.Зарадва ни Бурак  bouquet love001
                    
Себи, шегувам се разбира се за Фахрието. По-скоро са ми смешни и нелепи тези фенки, но всеки си въобразява разни неща. Колкото до визията на Бу в момента, нееее. Чакам да се приведе във вид рекламите или Севдата. Мое мнение и желание. Ох чакам и сериал, ама той нещо рекламно лице го раздава

# 380
  • Мнения: 3 170
             Бурак е бил страхотно посрещнат тези дни. А феновете толкова много, не съм очаквала точно там да има толкова ентусиасти.  Hug

                  

                  

                  

              Запознали са го със забележителностите на Словения...

                    

                    

               А ФЕ със снимка и коментар към злобарите. И незабавната подкрепа на Бурак, въпреки, че е далеко от нея. В едно интервю беше казал, че където и да се намират, тя е винаги с него и в сърцето му.

                          

                            

# 381
  • Мнения: 14 497

  Образи в Laughing Laughing Laughingсякакви е имало и вчера и днес.



                 


   Колкото до последната снимка  на Фахрие , доколкото разбрах от различни фенове е вид протест с/у фотографите , които са коментирали фото шоповете и и кг.
     

                 Показва им се в най- естествен  вид.Май много е слабичка newsm78 newsm78 newsm78

      😍جمالها أفضل رد للحاقدين
        Това е най-добрият отговор на неверниците


           

             


           Е тук и Бу не го бива много.Ако не си ги зная какъв хубавец е ще го подмина като едното нищо
,

     


           

           

       И не мога да разбера защо все по коремчето го галят hahaha hahaha hahaha


           



               

# 382
  • Мнения: 3 170

                Втора вечер - молът препълнен...

                     

                     

                     

                Двама красиви мъже - да се чудиш кой е звездата.  Heart Eyes

                     

                     

# 383
  • Мнения: 14 497
                                                            Интересно!!!!!


                             https://t.co/J4TS3sXeGO


 




    И на разходка през  втория   ден.


   Ади Wink  отслабнал  а  Joy Joy Joy

                  


                  


                    


                  


                  



                    


                  

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 22:17 от sebilMM

# 384
  • Мнения: 3 170

            Малко по-обстойно видео от деня, в който бяха изловени от турските папараци.

                   

# 385
  • Мнения: 345

               

                     

     

             

             

                     

                     

На първата снимка Бу като ошашавен от толкова руси хора с бели лица...За пръв път има присъствие от всички възрасти, от най- малки деца, 10-12 годишни наредени за снимки и автограф, протегнали ръце да го пипнат, после  какичките им..та стигнем до възрастните.Впечатлена съм ,че присъстват много словенци,че те преобладават.Досега по другите места тези срещи бяха предимно с турските емигранти,предимно момичета 14-18 г.Впечатлена съм и от факта,че тук има и много повече мъже,погледнете в мнозинството зад гърба им на 2-ра снимка.И трета разлика - Ръката на коремчето при снимка??? За тях може да е някаква традиция, възможно е и да означава нещо ...но на мен това не ми по вкуса. Бурак добре се е владеел ,само на1-2 му е изписана едва ли не досада.
Себи, и аз не знам какво да кажа за кг му след последните снимки без сако...Но ФЕ е отслабнала .Като я видях веднага реших,че заедно са работили в посока нова фигура.Една хубава даденост има тя над кръста,виждам,че там няма промяна и се радвам за това.

# 386
  • Мнения: 2 063
Понеже вие спите, пък аз съм на пост, пазя Бурак от напористи фенки, просто  съм меко казано изненадана как посрещат Бурак- като истинска звезда. Това си е много голям успех и признание да събере сам, без да е с някой колега или колежка, без никого -  толкова почитатели и то не емигранти, както каза тука adi-ko. Четох коментарите в You Tube, испанки, словенки го обожават повече като Кемал, една пише, че ако не бил женен щяла да му предложи да се ожени за нея и била много сериозна. Такова фанатизирано посрещане съм виждала само на Халит и Берг, когато триумфираха из европейските държави след успеха на 1001 нощ.   Но забележете  бяха двамата, а Бурак е сам!  И е събрал толкова народ.

# 387
  • Мнения: 14 497




                                                    Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

                             Безспорен е  успеха на Бурак в центъра   на Европа .

                           Косата му е супер,но брадата търпи сериозна корекция .   


                         


                        Колкото до Фахрие и последната и снимка  съм и много ядосана .Не трябва изобщо да обръща внимание на прости фотографи,злобни фенове....няма угодия.
                         Какво е спечелила от многото доказателства направени през годините.Нищо......не спират и не спират помиите по неин адрес.


                             


                               Да каже майната ви и си гледа живота.

                             


     Приятен ден bouquet
 

             

# 388
  • Мнения: 3 170

              Добро утро, момичета!  smile3525 Вие сън не спите ли?  Joy Joy Joy

              Бурак днес трябва да се прибира, стига е раздавал автографи и селфита.  Joy

                     

                     

              А аз от тази снимка, освен ФЕ, че е доста отслабнала и без грим очарователна, забелязах, че за първи път ни позволява да видим толкова много от най-личната им част от къщата. Впечатлена съм от спалнята им, отдавна си търся да се купя такава в България.  Hug

                 

                       Успешен ден на всички!  Hug

# 389
  • Мнения: 14 497
                                                        Последно от рекламата на Фе.

                                                                Страхотно ни е момичето!!!

                            

                    Фахрие според мен трябва да предпочита прическа на крив път.На мен определено ми харесва много.

                                        

                                               Или с опъната назад.


                                             

                                      


                                              

Последна редакция: чт, 31 май 2018, 16:23 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт