След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 881
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 042
    Съгласна съм МИМИ за усмивката , а как си с  капачките при поглед, обещаващ много през тези невероятно гъсти и дълги мигли Embarassed Embarassed Embarassed Thinking Thinking Thinking



        


          


            
Себи, и питаш...!!! Как да си при тая красота, добре че е само на снимки, иначе сърцетуп. Мнооого хубава тая първата снимка

# 526
  • Мнения: 1 042



               Здравейте Hug Hug Hug

     МИМИ  наистина Бу се е занемарил newsm78 И с тази оръфана шапка Shocked Shocked Shocked

Даже не прилича на себе се .


            


                Днес  е деня на бащата в Турция е ето го нашето красиво момче с прекрасния си баща!

              


  Излезе и това newsm78


                     Burak and Fahriye rent a yacht for a week per 6.000 euros per day. They wanted to visit the beautiful Greek islands but they forgot their passports
                       урак и Фахрие  наеха под наем яхта за една седмица на 6000 евро на ден. Искаха да посетят красивите гръцки острови, но забравиха паспортите си



                 
Не им ли прилошава по Тея яхти!! Аз лично не издържах, това безумно клатене, виж круизен кораб си е друго, там е чудно

# 527
  • Мнения: 345

             

               

               


Себи, а дали в твоя архив присъства и едно клипче на снимката горе в дясно ? ....с целувка над и под водата...?

Да си го припомним ,а ?! ...да им се наслаждаваме на щастието....и да не забравяме,че този филм е посветен на ФЕ...

# 528
  • Мнения: 14 494
                               



 Ами Наде Wink  то не се знае със сигурност къде се клатят  Embarassed де .
На мен лично не би ми се отразило ,ако съм с мъж като Бурак даже ще мие приятно Embarassed Embarassed Embarassed hahaha hahaha hahaha

    Пещерска,радвам се за теб  и бебчо , че сте се справили с  новите ,необичайни условия. Просто това е пътя на  на младите семейства с малки деца Laughing Hug

     Колкото до  Фарах newsm78.... гледала  съм я и с Къванч и с Енгин.... Добра е , и толкова от мен.
Моя фаворитки са  Берен, Берг, Аслъ , Хазал....и т.н


              Струва ми се , че и във водата и на земята се чувстват стабилно Wink

                  


   Ади  Heart Eyes тук има всичко включително и сцената с потапянето Wink Laughing
  

     Ади , миличка ...помниш ли Одрин 31.01. 2015г /май беше/ Tи, Алекс, Генчето . Литето и аз когато в един МОЛ ние и още големи техни фенове в киносалона по обедно  време гледахме този филм?????  Никога ,ама НИКОГА  няма да забравя тази емоция!!!! Май останахме само ТИ и аз. Жалко.Голям екип бяхме Sad Sad Sad


                      

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 20:55 от sebilMM

# 529
  • Мнения: 1 042
                              



 Ами Наде Wink  то не се знае със сигурност къде се клатят  Embarassed де .
На мен лично не би ми се отразило ,ако съм с мъж като Бурак даже ще мие приятно Embarassed Embarassed Embarassed hahaha hahaha hahaha

    Пещерска,радвам се за теб  и бебчо , че сте се справили с  новите ,необичайни условия. Просто това е пътя на  на младите семейства с малки деца Laughing Hug

     Колкото до  Фарах newsm78.... гледала  съм я и с Къванч и с Енгин.... Добра е , и толкова от мен.
Моя фаворитки са  Берен, Берг, Аслъ , Хазал....и т.н


              Струва ми се , че и във водата и на земята се чувстват стабилно Wink

                  


   Ади  Heart Eyes тук има всичко включително и сцената с потапянето Wink Laughing
  

     Ади , миличка ...помниш ли Одрин 31.01. 2015г /май беше/ Tи, Алекс, Генчето . Литето и аз когато в един МОЛ ние и още големи техни фенове в киносалона по обедно  време гледахме този филм?????  Никога ,ама НИКОГА  няма да забравя тази емоция!!!! Май останахме само ТИ и аз. Жалко.Голям екип бяхме Sad Sad Sad


                      


леле, Себи, добре го каза. Верно че с такъв мъж няма значение клати ли се пустата яхта или не...

# 530
  • Мнения: 345
   Ами Наде Wink  то не се знае със сигурност къде се клатят  Embarassed де .
На мен лично не би ми се отразило ,ако съм с мъж като Бурак даже ще мие приятно Embarassed Embarassed Embarassed hahaha hahaha hahaha

    Пещерска,радвам се за теб  и бебчо , че сте се справили с  новите ,необичайни условия. Просто това е пътя на  на младите семейства с малки деца Laughing Hug


              Струва ми се , че и във водата и на земята се чувстват стабилно Wink

                  


   Ади  Heart Eyes тук има всичко включително и сцената с потапянето Wink Laughing
   

     Ади , миличка ...помниш ли Одрин 31.01. 2015г /май беше/ ти, Алекс, Генчето . Литето и аз когато в един МОЛ ние и още големи техни фенове в киносалона по обедно  време гледахме този филм?????  Никога ,ама НИКОГА  няма да забравя тази емоция!!!! Май останахме само ТИ и аз. Жалко.Голям екип бяхме Sad Sad Sad


                      



Първо да сложа  ТЯХНАТА ПЕСЕН...аз поне се просълзявам и тръпки ме побиват, защото тяхната любов победи..

https://youtu.be/MRRGVv6ahgc

С тази песен в киносалона ни посрещнаха турските фенки-тийнерджърки от последния ред, 4-5 момичета бяха.
Салонът много стръмен , централно разположени голямо и малко кожено канапе , и встрани кожени фотойли...
Струва ми се,че не биха се побрали  повече от 20 човека ...приятна обстановка...2 столичанки и 3 варненки се събрахме в Одрин , вълнуващо беше,че се видяхме в реала, и гледахме първия филм на БУ .Това се случи след обявяването на връзката им...Пооомна...помня всичко ,Себи...много си ги обичам..

# 531
  • Мнения: 345
Литенцето я обсеби сладката бебка,която  през май би трябвало да е угасила първата свещичка,първия рожден ден.Освен това нали записа 2-ра магистратура ....та временцето и се изяжда....Но пък също зная колко много ги обича...едва ли не хвърля поглед към темата...сигурна съм ,че ще се върне. Гани също!!!
Алееееееееееекс,ти къде изчезна,мила?

# 532
  • Мнения: 14 494

                             

                 

     Ади понеже обожавам  този  им клип си позволявчм да го пуснаи така .

    А, колкото до варненските ми приятелки ,когато и да се появят ще им се радвам  от цялото си сърце.МНОГО МИ ЛИПСВАТ Cry Cry Cry



                   





  А  тук макар и зализан , не е като селски ерген Wink WinkПредпочитам го пред сегашнияму запуснат вид.


                       


           

# 533
  • Мнения: 1 042

                             

                 

     Ади понеже обожавам  този  им клип си позволявчм да го пуснаи така .

    А, колкото до варненските ми приятелки ,когато и да се появят ще им се радвам  от цялото си сърце.МНОГО МИ ЛИПСВАТ Cry Cry Cry



                   





  А  тук макар и зализан , не е като селски ерген Wink WinkПредпочитам го пред сегашнияму запуснат вид.


                       


           
и аз го харесвам тук много, макар че фотошопа здравата е играл

# 534
  • Мнения: 14 494


                           

                                          Горещо е и Бу е голичък......за разсънване Wink Laughing Laughing


                         

                                                     И котаракът ЧИКО ...на сем. Озчивит.Явно е любимец на Фе.


                           


                                                            Приятен и успешен  ден bouquet



# 535
  • Мнения: 3 168

                 Добро утро!  smile3525

           

           СЕБИ, то котето може да е и преди Бу даже ...  Joy Joy Joy Стопанинът на къщата е явно.  Thinking

             

                  Приятен и успешен вторник, момичета!  bouquet

# 536
  • Мнения: 14 494



   Като сме на котешка вълна още нешо много красиво.

# 537
  • Мнения: 3 168

             

           Ех, че са готини, какъв сексапил...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 538
  • Мнения: 14 494
  Секс и чувственост.....запазена марка при БУФЧЕТАТА newsm10 newsm51

     Достатъчно е да се вгледаш в очите на Бу и устните на Фе за да си наясно за какво става дума! Hug

            

           Ех, че са готини, какъв сексапил...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


                


                     А какво ще кажете за чувството за хармония с природата на ФОТОГРАФА Laughing


                    


                       Това е Бурак...красив, напорист, секси!


                     

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 20:43 от sebilMM

# 539
  • Мнения: 3 168
          Добро утро!  smile3525

          

          В статията пише, че ФЕ след последните си селфита е повела вълна от снимки без грим. Последвали я много от техните турски актриси.  Hug Фахрие диктува модата.  Joy Joy Joy

           И нещо от Бирсен.

          

             Май ФЕ няма да снима филма, за който говореше.  newsm78 Дали е отказала ролята, нямам време да  преведа, че бързам за работа. Всъщност все още не е дала писмен отговор на споразумението .

               Приятен ден!  Hug

Последна редакция: ср, 20 юни 2018, 10:03 от mimivj

Общи условия

Активация на акаунт