След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 894
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 14 495

                                       Здравейте  : Flutter Hug Hug
                                                                                                                                                                                                                                          :


                     Красивото ни момиче в червено .Един от многото цветове които  и отиват.


                                


                           Готин а????


                               

   От днес в Туитър в много постове на арабски фенове на  Фе се спряга тази двойка.


                                  


                                           Енгин Алтан го зная от"Ако бях облак" с другия -любим ЕНГИН.



                                                    Тази  двойка оставям без коментар!


                                      


          

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 20:54 от sebilMM

# 556
  • Мнения: 3 168

            Здравейте!  Hug

            Май снимат новата реклама за Котон.

               

               

             Вижте с кого спрягат ФЕ за филм  hahaha

                 

             А за партньорки на Бурак в следващ проект аз лично предпочитам  Берен или Елчин.

                   

# 557
  • Мнения: 14 495
                  Здравейте bouquet bouquet :bouquet

                                     Преди близо година.....



                  


                  


                

    МИМИ, колкото до  двойките -харесвам и Елчин и Берен,а.....ако си партнират Фе и съпругът на Неслихан ще е най-върховното ми преживяване ,когато имат страстни сцени и горещи целувки за да си припонят някои кой как се е  чувствал  при сцените в ЧЛ hahaha hahaha hahaha

# 558
  • Мнения: 297
Здравейте, момичета! Simple Smile
Мами, добре дошла отново на родна земя! Hug

Аз се чудя, коя ще е следващата екранна партньорка на Бу, а то напоследък предположенията са около Фе.
Не вярвам на новината за Фе и Кадир, а и не мисля, че е добра идея. Подобно партньорство, ще бъде нескопосан реваншизъм подхранващ клюкарските издания и болните фенски фантазии и не би дало акцент върху самия филм.
Но Фе и Енгин Алтан / нам си къв/, е това вече ще ми е мега кеф да го видя!

# 559
  • Мнения: 14 495
                 Пещерска Grinning съгласна съм ,че е доста реваншистко Кадир  да партнира на Фе пък и като знаем колко го обича Бурак е абсолютно невъзможно, но аз за момент се изкефих Embarassed Embarassed Embarassed
                 

                  И още  от феновете Wink Wink Wink


                           
                  



                      Продължавам  със спомени от преди една година.


                    

                      


                      


                        

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 19:08 от sebilMM

# 560
  • Мнения: 3 168

           

           Точно и аз това си мислех СЕБИ, че такъв филм с ФЕ и Кадир засега е невъзможен. Защо ли ми се струва, че Бурак не би го допуснал.  Joy Joy Joy

           Аз обаче ще подхвана старата песен на нов глас. Много бих се радвала да видя ФЕ отново с КЕВО във филм. Не ми стигна ролята на Мурка, искам още. Направиха великолепен тандем тогава. Когато талантът и красотата се слеят в едно, става взривоопасно.  Joy Joy Joy Имаше тогава някакви клюки и интриги по техен адрес, но сега и двамата са семейни и щастливи с половинките си и смятам, че това ще се избегне.

# 561
  • Мнения: 14 495
   Е МИМИ  това с Кево  е мечта на много  фенове от двете страни от години.
И двамата са много сериозни и възпитани личности и биха  направили страхотен сериал или филм  ама де късмет де newsm78 newsm78

               В този клип има  всичко-  любов ,игра, красота...... smile3508 smile3508 smile3508 и на двамата!
,
                



                 





            В навечерието на годишнината  от сватбата на БУФЧЕТАТА и е нормално да си спомним какво се случваше  тогава Grinning Grinning Grinning

                              


              Бурак на моминско  парти

                                  


 Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes #Crazy newsm78  .....ама е готин Hug

                                  



                                      




                      

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 20:47 от sebilMM

# 562
  • Мнения: 3 168

             

           Брей, ще го изядат нашия красавец.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 563
  • Мнения: 345
                                     Здравейте:heartpulse:HeartpulseHeartpulse
 
                        

                                         Под снимката Фе е написала-"Сиять"

                                     И още красота

                            


                            


                            


       Погледнах в архивите си и помислих колко снимки имам на "капки"  без макиаж  ,ако някой  си помисли да коментира фотошопа , грима или корекциите  на Фе:ill/нали съм и адвокат  Ill

Хи-хи-хи Joy Аз познавам  една капка, която без фотошоп не прилича на себе си Joy Joy

Привет момичета! Следя ви с интерес Kissing Heart. Ще се включа при първа възможност Blush


Лили....и аз познавам тази КАПКА....Взех та разгледах инстаграма и назад във времето......Малииииии..и..и...грозна работа....На 3-4 места е с толкова изплезен език,като че ли е на  доктор УНГ А фенките и с такъв мерак я фотошопват и курдисват в колажи с един красив мъж ....голям мерак за този красавец ! А капчицата си има мъжленце , от уважение поне да правят повече колажи с него....пък и темата им е за тях..., ама не....иска им се химия да има , влюбени погледи....

# 564
  • Мнения: 14 495
                     

                                                 Добро утро Hug Hug Hug

                  Ади Heart Eyes+[/b], По -важни са снимките от реала БЕЗ монтаж Laughing Hug


                       
                       

                       


                     

              В очакване сме на подобни снимки за гоишнината от сватбата им.

                       

    Приятен без бури и потопи ден umbrella Wear Umbrella Nature Sunny Hug

                     


       

# 565
  • Мнения: 3 168

                 Добро утро с нашите красавци!  smile3525

           

           

           

          СЕБИ, голяма суша настана, няма нищо ново от дълго време, даже и намек за злобна клюка.  Joy Joy Joy Предполагам,че ФЕ снима и подготвят лятната колекция 2 на Котон. Видяхме снимки на някакъв пясък.  newsm78 А за годишнината не съм толкова обнадеждена като теб да станем свидетели на нещо по-така... ПО-скоро си мисля, че ще го отпразнуват само двамата.  Thinking

               Приятен и ползотворен ден!  bouquet

# 566
  • Мнения: 14 495
  Здравейте Two Hearts

  MIMI  права си това е правила ФЕ и го направила перфектно!!!!!


                                                        



                                

  Когато пиша м/ у 10и 16ч съм на работаи на новата версия на БГ -мама.Това ограничава възможностите ми.

      Сега открих видео,което е съвсем скорошно newsm78 newsm78 newsm78

                    https://t.co/17Czbb5sqP


                              https://t.co/8UIeHrjO2u
 

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 17:47 от sebilMM

# 567
  • Мнения: 3 168

             Най-после са ги изловили Буфчетата на излизане от някакъв ресторант. Били са на вечеря с приятели май. Снимките от видеото са много размазани ама това е.  Hug

               

               

               

               

           Много изтупани нашите, да не е било бизнес вечеря.  newsm78 Гледам Бурак намалил и оформил брадата, така вече и супер. Косата май ще я оставя дълга.  Thinking

# 568
  • Мнения: 14 495
         МИМИ, ние сме доволни на всичко свъзано с нашите  любимци дори  и с лошо качество.

          

             Най-после са ги изловили Буфчетата на излизане от някакъв ресторант. Били са на вечеря с приятели май. Снимките от видеото са много размазани ама това е.  Hug

              

              

              

              

           Много изтупани нашите, да не е било бизнес вечеря.  newsm78 Гледам Бурак намалил и оформил брадата, така вече и супер. Косата май ще я оставя дълга.  Thinking


  

              Важно е материала на снимките да е отличен, а той е такъв Hug


                                  


                           

                             


                                  





            


   Това ли беше съдържанието на плика ,който подаде Бу на Фе докато влижаше в колата newsm78 Laughing Laughing Laughing

                    


                            
            Отдавам се на СВЕТОВНОТО по  football football football football
                        

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 23:06 от sebilMM

# 569
  • Враца
  • Мнения: 6 672



Здравейте!!!!  Kissing Heart  Kissing Heart  Hug


Няма значение снимките от реала дали са с добро качество - важното е, че на тях нашите гълъбчета са усмихнати и в добро настроение.
Аз, честно казано, нямам претенции за партньор на Фахриенце. Бих  искала да участва във филми, не ми се ще сериал Blush



 

             МАМИ, как беше в Америка? Въпреки, че съм голям пътешественик, все още не съм достигнала до там. Чакаме впечатления когато имаш време. Hug
.

             
   За Америка не мога да говоря много, защото бях там с точно определени задачи - да помагам за бебчо и да помагам за ремонт на къща. Успяха да ме заведат само в региона да видя това- онова Grinning 
Иначе казано с две думи - един различен свят . Беше ми малко странно - всичко е различно от тук и изобщо от Европа. Но на хубавото лесно се свиква. Хареса ми. Хората са уважителни -  на всякъде и непрекъснато - извинете, моля -посрещат те с усмивка, изпращат те с усмивка (говорим за обществени места) В района, в който живеех, срещат  те на улицата - задължително поздрав. В началото се чувствах голям темерут Grinning, но се свиква. Е, разбира се това е в по -малките селища. Предполагам в Ню Йорк и другите големи и забързани градове , не е точно така Stuck Out Tongue Winking Eye  - сигурно никой не ти обръща внимание Grinning
Честно казано - бих живяла там.
Следващия път ще се отдам на екскурзийки (ако не ми мине котка път Grinning)

Общи условия

Активация на акаунт