СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 53 365
  • 731
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Нормално е в тези седмици да има дни, в които да не се усеща бебето, не е притеснително.

# 601
  • Мнения: 209
Здравейте. Някоя  от вас ползвала ли е свещички easylax, днес си взех но забравих да попитам, колко често могат да се използват Confused ако някой е запознат моля да каже , че положението при менн еее много лошо No Mouth

# 602
  • Мнения: 276
Здравейте. Някоя  от вас ползвала ли е свещички easylax, днес си взех но забравих да попитам, колко често могат да се използват Confused ако някой е запознат моля да каже , че положението при менн еее много лошо No Mouth
Една , максимум 2 при нужда. Но не повече от 2 за 24 часа

# 603
  • Мнения: 223
Колкото и да не ми се вярваше, почнаха и мен да ме тресат хормоните. Заревя ми се, не ми се говори и всичко що диша ме дразни. За капак и с мъжа ми не живеем сами и още толкова ме  тресе нервата... Кеф 😒

# 604
  • София
  • Мнения: 62
Здравейте,присъединявам се към бъдещите мами с термин 12.09.2018 г и имам въпрос . Мнения за д-р Иво Димитров Иванов,който работи в Шейново и води женска консултация в Младост Мед ?

# 605
  • Мнения: 2 124
Здравейте. Някоя  от вас ползвала ли е свещички easylax, днес си взех но забравих да попитам, колко често могат да се използват Confused ако някой е запознат моля да каже , че положението при менн еее много лошо No Mouth
Една , максимум 2 при нужда. Но не повече от 2 за 24 часа
Пробвай с череши и праскови, кивита в стабилно количество. Тъкмо е вкусно и ще си набавиш витамини.

# 606
  • Мнения: 269
Активия също много помага!

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 84
Здравейте!Чета ви от известно време и реших да се запиша и аз в групата .С термин 20.09 втора бременност...отново момче.Лека и безпроблемна бременност на всички.

# 608
  • Мнения: 48
Някоя мама ще ходи ли на курса за кърмене в The Mall https://www.facebook.com/events/703127823411635/?ti=cl

# 609
  • Мнения: 1 412
Правих обременяване с глюкоза и въпреки че съм на диета, резултатите са високи Sad
Явно си е гестационен диабет, засега бебето не върви голямо, но много ще трябва да внимавам Sad

# 610
  • Мнения: 2 070
Lisa лекарят ти знае ли вече резултатите? Какво казва?
Между другото на мен ми бяха казали, че ако са ми високи резултатите ще трябва да вляза в болница за наблюдение.

# 611
  • Мнения: 1 412
АГ-то не знае, но говорих с ендокриноложката преди малко, каза спокойно, спазвай си диетата.
Те АГ-тата идея си нямат, че кръвната захар на гладно трябва за бременни да е до 5,1 (защото на реф.ст. пише 6,1).

# 612
  • Мнения: 302
Здравейте, момичета. Аз се замислих нещо и да ви питам... Проверявали ли са ви дължината на шийката? Ако да, имало ли е някакви симптоми, оплаквания след които да са ви я мерили? Защото аз съм 24та седмица и АГ засега не е споменавала нищо. А следващия път, когато се видим ще съм 27 седмица

# 613
  • Мнения: 269
Здравейте, момичета. Аз се замислих нещо и да ви питам... Проверявали ли са ви дължината на шийката? Ако да, имало ли е някакви симптоми, оплаквания след които да са ви я мерили? Защото аз съм 24та седмица и АГ засега не е споменавала нищо. А следващия път, когато се видим ще съм 27 седмица

Моята я гледаха на фетална морфология и казаха, че е дълга, което е добре. Нищо повече.

# 614
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Моята я мери всеки път с вагиналния ехограф.  И на фетална я гледаха.
Може би щом не ти казва нищо, няма проблеми.. ако имаше щеше да ти каже.

Общи условия

Активация на акаунт