ПЧМГ - 2 тема

  • 81 624
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 95
Стоянова е страхотен преподавател. Изисква много и натоварването е голямо и системно, дори и през ваканциите. Ако си спомням добре, миналата година лятното домашно за бъдещите седмокласници беше от порядъка на 800 задачи.  Подготовката, която дава обаче е невероятна. Средният успех на випуска седмокласници на тазгодишното НВО е 95.21 (първи в София). Дъщеря ми не е от най-ученолюбивите, но благодарение на подготовката на Стоянова изкара 91 т на математиката. Ако полагаше една идея повече усилия, безпроблемно можеше да изкара и 100 т.

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 22:24 от atsekov

# 226
  • Мнения: 9 698
Учителите по математика сменят ли се през годините или който поеме 5-ти клас, води предмета до 12-ти?

# 227
  • Мнения: 95
Учителите по математика сменят ли се през годините или който поеме 5-ти клас, води предмета до 12-ти?

Засега мога да потвърдя до 7 клас.

# 228
  • София
  • Мнения: 4 025
Учителите по математика сменят ли се през годините или който поеме 5-ти клас, води предмета до 12-ти?

От 5 до 7 клас учителят е един по основната математика, може да е друг по допълнителните часове (сип или както се казва, класовете се делят на три групи) и школата. След 8 клас часовете водят Шаркова и Таня Стоева, от тази година и Данков.

# 229
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Да сме живи и здрави, надявам се Петя Тодорова да изведе сегашните шестокласници до 12 клас.
 Тези, които не отидат в АК. Някъде прочетох, че 90% от кандидатствалите в АК Пчмг-ейци са приети.

# 230
  • Мнения: 344
Знаете ли за близнаци ако е приет единия близнак,   а другия не, приемат ли ги?

# 231
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Знаете ли за близнаци ако е приет единия близнак,   а другия не, приемат ли ги?
Доколкото знам да. В нашия клас има две двойки Simple Smile

# 232
  • Мнения: 344
При записването ли се избира кои школи да посещава детето?Кои школи са добри,дочух че по информатика не е добра,а от другите?

# 233
  • София
  • Мнения: 455
Записването за школите става в началото на учебната година. Може ли някой да ме информира за приблизителни цени на школите?

# 234
  • София
  • Мнения: 1 374
Зависи от школата - от 120 до 330 лева на срок. Има 2 безплатни школи - математика и математически лингвистика.

Последна редакция: ср, 08 юли 2020, 15:52 от Лонита

# 235
  • София
  • Мнения: 455
Зависи от школата - от 120 до 330 на срок. Има 2 безплатни школи - математика и математически лингвистика.
Евро? Благодаря предварително.

# 236
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Лева.

# 237
  • София
  • Мнения: 455
Като майка на новопостъпило дете, може да съм малко досадна с въпросите, но обещавам да не прекалявам😀. За петокласниците има ли обяд? При записване и за някоя школа ще свършват следобед.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 374
Могат да се купуват купони седмица за седмица. Предлата се обяд в пластмасови кутийки - супа, второ и десерт. Цената не я знам каква беше последно, защото моята щерка отказа да се храни там от 6 клас. В близост до училището има заведения, които предлагат обедно меню и по-големите ходят там, понякога си носи и от вкъщи.

# 239
  • в центъра
  • Мнения: 445
Като майка на новопостъпило дете, може да съм малко досадна с въпросите, но обещавам да не прекалявам😀. За петокласниците има ли обяд? При записване и за някоя школа ще свършват следобед.
Ами и да не ходи на школа - като започнат в 8, приключват най-рано в 14. Така че обяд си трябва, защото доката се приберат става късно.
Моите наблюдения сочат, че "големите"  не проявяват особен интерес към кетеринга, възприемат го като "занимание" за по-малките. Предпочитат да си носят храна от вкъщи или взимат сандвичи от лавката, или си купуват нещо от околните магазини.

Общи условия

Активация на акаунт