ПЧМГ - 2 тема

  • 81 257
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 51
Здравейте, кога и кой трябва да каже откъде да поръчаме униформа, не намирам на сайта, а на телефоните никой не вдига?

# 451
  • Софето
  • Мнения: 616
Здравейте, кога и кой трябва да каже откъде да поръчаме униформа, не намирам на сайта, а на телефоните никой не вдига?
Изпратете ми ваш мейл на лични, ще ви препратя цялата информация.

# 452
  • София
  • Мнения: 254
По принцип изпращат имейли с график за поръчване на униформи през юли. Тази година и аз не съм получила нищо все още.

Може да звъните по-упорито по телефона ако Ви трябва допълнителна информация.

# 453
  • Мнения: 8 171
Че те униформите се поръчват до края на юли Simple Smile
Поръчах по телефона.Сайта вече не работи.

# 454
  • София
  • Мнения: 254
е, страхотно - новоприетите как да разберат кога и какво трябва да поръчат? Като подписвахме договора ни казаха да очакваме мейли...

# 455
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
А кой не вдига телефона, Журал, или ПЧМГ? Мисля че двамата собственика на Журал (т.е. телефоните, които са дадени в онова листче, което получихме с документите за договор) си работят нормално. Иначе аз даже не бях разбрала, че трябва да чакаме мейл и директно се обадих, детето отиде до магазина и поръча. Бе преди някъде 2 седмици.

# 456
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Аз днес поръчах по телефона
Лошото е, че вс е безобразно малко.

Последна редакция: ср, 18 авг 2021, 17:52 от Leika_moja

# 457
  • Мнения: 51
Ми дайте направо телефон за поръчка?
Листче към договора не помня да сме получавали, аз звънях на 2-та телефона от страницата на училището

# 458
  • Мнения: 57
Оствате с грешно впечатление по повод занималнята или както ида се нарича това. Просто попитах дали има, а не защо няма.

Занималня нямат, но имат школи, реално нямат свободно време следобедите. Школите по математика са безплатни, школата по информатика беше платена само в 4-ти клас, 300 лв. на срок. В 7-ми клас има школи по всички предмети, не се заплащат. Преподавателите са страхотни, включително и тези по природни науки.

Последна редакция: пн, 06 сеп 2021, 08:35 от Фран

# 459
  • Мнения: 3
Здравейте! Нова съм в групата. Изчетох всичко написано за училището. Дъщеря ми ще е 5 клас и имахме родителска среща. Очарована съм от преподавателите по БЕЛ, мат и английски..Но от класния преподавател Боряна Марина никак не съм.. Разбира се това е само първо впечатление, затова ще се редвам ако някой ми даде обратна връзка за дамата. Притеснява ме, че дъщеря ми без това не загрява мн мн предмета й, а ми се стори че и тя не обича мн мн да обяснява..
Много благодаря

# 460
  • Мнения: 8 171
Здравейте! Нова съм в групата. Изчетох всичко написано за училището. Дъщеря ми ще е 5 клас и имахме родителска среща. Очарована съм от преподавателите по БЕЛ, мат и английски..Но от класния преподавател Боряна Марина никак не съм.. Разбира се това е само първо впечатление, затова ще се редвам ако някой ми даде обратна връзка за дамата. Притеснява ме, че дъщеря ми без това не загрява мн мн предмета й, а ми се стори че и тя не обича мн мн да обяснява..
Много благодаря
Напротив не млъква в обясненията.
Присъствах случайно в нейни два часа миналата година когато бяха онлайн. Дава и допълнителни часове за консултации.
В 5 клас децата учат MS office. Имат доста практически задачи които държи да са предадени навреме. Не е много ларж с оценките Simple Smile

# 461
  • Мнения: 3
Много благодаря! Оценките не са ми важни толкова, колкото да е разбрала. Успокоихте ме! Явно съм останала с грешно впечатление.. Знаете първоначалните емоции на родителите..
Но пък Константинова, Илионова и Якимова ми се сториха страхотни..

# 462
  • Мнения: 7 214
Константинова и Илионова са страхотни.
Марина, ще трябва да й свикнете.

# 463
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Eeee Marina е класика Simple Smile
малко е хард, но се свиква и като цяло си гледа добре класа. Надявам се Фран да се включи и да разкаже повече. АКо не пишете и.

# 464
  • Мнения: 7 214
Надявам се Фран да се включи и да разкаже повече.
Тцъ. Фран вече нищо не разказва. Но ти имаш също доста впечатления и може да разкажеш повече. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт