На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 733
  • 775
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 4 925
lady_mel, понеделник следобяд записва часове за седмицата. Звъни упорито.

# 346
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Момичета, търся си майстор за бойлера. Мисля, че нагревателя е за смяна. Да имате координати на такъв техник? Много благодаря!

# 347
  • Мнения: 5 178
antonia, колко годишен е бойлера, ако е над 5 е пълен с варовик, трябва да му се сменят и защитите...Ние накрая направи купихме нов, че разликата беше 50лв. Взехме абсолютно същия за да използваме старите монтажни конзоли

# 348
  • Мнения: 11 348
Дали има вече цъфнал бъз?

# 349
  • Мнения: 11 747
На синьото пазарче продаваха бабите, значи трябва да има цъфнал.

# 350
  • Варна
  • Мнения: 36 619
Аз имам познат майстор. Ако си навита да ремонтираш ще му изровя номера. Малко куку пада, но е много кадърен.

# 351
  • Мнения: 2 516
Дали има вече цъфнал бъз?
Даже вече си направих сока Simple Smile

# 352
  • Варна
  • Мнения: 493
Момичета, търся си майстор за бойлера. Мисля, че нагревателя е за смяна. Да имате координати на такъв техник? Много благодаря!

Ивайло Банов, тел. 087 861 1349. Почисти ми един бойлер, ремонтира друг и закачи един малък под мивка. Ползвам го и за поправка на пералня.

# 353
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Благодаря ви, момичета! Старичък е, десет годишен. Ще видя за ремонта каква цена ще ми кажат и може и нов да купим.

# 354
  • Варна
  • Мнения: 12
Всяка седмица играя футбол, но в момента не мога, по ради впит нокът. Боли ужасно... Във фейса видях реклама за някакъв "център за медицински педикюр planta", някой има ли мнения?

# 355
  • Мнения: 13 815
Всяка седмица играя футбол, но в момента не мога, по ради впит нокът. Боли ужасно... Във фейса видях реклама за някакъв "център за медицински педикюр planta", някой има ли мнения?

Враснал нокът е медицински проблем. Отидете на ортопед. Може да се наложи манипулация в болнична обстановка. За пръв път ли ви е?

# 356
  • Варна
  • Мнения: 10 561
Всяка седмица играя футбол, но в момента не мога, по ради впит нокът. Боли ужасно... Във фейса видях реклама за някакъв "център за медицински педикюр planta", някой има ли мнения?

Враснал нокът е медицински проблем. Отидете на ортопед. Може да се наложи манипулация в болнична обстановка. За пръв път ли ви е?
Имам врастнал нокът и слава Богу до болница не съм стигала.
Всеки месец от няколко години ходя на педикюр и тя ми изважда парчето нокът, което е врастнало.
И с годините това парченце намали обема си.

Преди да отида на педикюр почти се бях разплакала, четейки в нета, как врастналия нокът се вади с операция, че и целия нокът дори махали, колко боляло и после пак излизал и пак врастнал....

# 357
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Всяка седмица играя футбол, но в момента не мога, по ради впит нокът. Боли ужасно... Във фейса видях реклама за някакъв "център за медицински педикюр planta", някой има ли мнения?

Враснал нокът е медицински проблем. Отидете на ортопед. Може да се наложи манипулация в болнична обстановка. За пръв път ли ви е?
Имам врастнал нокът и слава Богу до болница не съм стигала.
Всеки месец от няколко години ходя на педикюр и тя ми изважда парчето нокът, което е врастнало.
И с годините това парченце намали обема си.

Преди да отида на педикюр почти се бях разплакала, четейки в нета, как врастналия нокът се вади с операция, че и целия нокът дори махали, колко боляло и после пак излизал и пак врастнал....
Не е вярно, че пак враства. Аз имам такава операция, която наистина е болезнена, но досега съм нямала повече проблем, а бях ученичка. Може да има и случаи, в които манипулацията не е успешна, но в повечето случаи проблемът се решава трайно.

# 358
  • Варна
  • Мнения: 12
Всяка седмица играя футбол, но в момента не мога, по ради впит нокът. Боли ужасно... Във фейса видях реклама за някакъв "център за медицински педикюр planta", някой има ли мнения?

Враснал нокът е медицински проблем. Отидете на ортопед. Може да се наложи манипулация в болнична обстановка. За пръв път ли ви е?


Да, за пръв път е. Обаче, нещо не ми се ходи на лекар...

# 359
  • Мнения: 87
Здравейтееее! Simple Smile
Някой може ли да ми каже къде са изместили китайския магазин, понеже скоро ходих и какво да видя... ИЗНЕНАДАААААА... няма го. 😄На негово място имаше студио за йога, ако не се лъжа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт