На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 829
  • 775
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 36 803
Момичета, някой да е минавал тия дни през Приселци? Интересува ме дали продавачите на череши още продават по пътя. Два пъти купувах череши от магазин, много красиви на външен вид, но без никакъв вкус.

# 556
  • varna
  • Мнения: 467
Момичета, някой да е минавал тия дни през Приселци? Интересува ме дали продавачите на череши още продават по пътя. Два пъти купувах череши от магазин, много красиви на външен вид, но без никакъв вкус.

там са Simple Smile

# 557
  • Варна
  • Мнения: 1 426
Момичета, някой да е минавал тия дни през Приселци? Интересува ме дали продавачите на череши още продават по пътя. Два пъти купувах череши от магазин, много красиви на външен вид, но без никакъв вкус.

там са Simple Smile
По-скъпи от пазара....
От пазар Чаталджа в четвъртък взех по 2.20лв, в Приселци вчера като минавахме с колата, видях цена 3,33лв

# 558
  • Варна
  • Мнения: 855
Момичета, някой да е минавал тия дни през Приселци? Интересува ме дали продавачите на череши още продават по пътя. Два пъти купувах череши от магазин, много красиви на външен вид, но без никакъв вкус.

там са Simple Smile
По-скъпи от пазара....
От пазар Чаталджа в четвъртък взех по 2.20лв, в Приселци вчера като минавахме с колата, видях цена 3,33лв
Миналата седмица МП купи от Приселци ......в почти всяка череша имаше мезе/ по едно бяло червейче Flushed

# 559
  • Мнения: 11 747
За евтиния дамски костюм - по- скъп е, ще излезе 100лв, при това трябва да се поръча онлайн, но виж все пак, ако те устройва.
Панталона
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB% … 642&v2=815545
сакото
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B7%D1%8A% … 555&v2=815545

# 560
  • Мнения: 13 959
Здравейте, търся шивачка да коригира един бански костюм, благодаря!
Само да Ви кажа,че за корекция на бански ,трябва специална шевна машина.Аз обиколих няколко шивачки и не можах да намеря.Накрая една позната ,която се занимава с производство на бански и бельо ми свърши работата. Peace

На червения площад при генералите , има ателие където оправят и шият бански и сценични костюми.

# 561
  • Мнения: 1 656
Здравейте, търся шивачка да коригира един бански костюм, благодаря!
Само да Ви кажа,че за корекция на бански ,трябва специална шевна машина.Аз обиколих няколко шивачки и не можах да намеря.Накрая една позната ,която се занимава с производство на бански и бельо ми свърши работата. Peace

На червения площад при генералите , има ателие където оправят и шият бански и сценични костюми.

Да да и аз знам че е различна машината и затова питам тук. Много дечица са гимнастички , триката са същата материя .
Къде на генералите долу-горе?

# 562
  • Мнения: 13 959
Здравейте, търся шивачка да коригира един бански костюм, благодаря!
Само да Ви кажа,че за корекция на бански ,трябва специална шевна машина.Аз обиколих няколко шивачки и не можах да намеря.Накрая една позната ,която се занимава с производство на бански и бельо ми свърши работата. Peace

На червения площад при генералите , има ателие където оправят и шият бански и сценични костюми.

Да да и аз знам че е различна машината и затова питам тук. Много дечица са гимнастички , триката са същата материя .
Къде на генералите долу-горе?

От цар Освободител по марин Дринов пада ви се на десния тротоар. Там има едно шивашко ателие с бански шити от тях на самата витрина. Там сме шили долница на спортен бански от ликра тип шортички.Още едно ателие имаше на първата пресечка вдясно по генерал столипин към осми Приморски . Там сме шили долница на сценичен костюм. По самия марин Дринов пак на десния тротоар малко по-нагоре има пак едно голямо ателие с оверлог за трикотаж.

# 563
  • Мнения: 1 656
Мн благодаря!

# 564
  • Мнения: 6 562
Някой да знае дали има автобус от Варна до Сарафово?

# 565
  • Мнения: 11 747
Освен да питаш Метро дали ще ти спрат да слезеш там, автобуса от Варна до Истанбул. По принцип спират на всевъзможни странни места.

# 566
# 567
  • Мнения: 135
Трябва ми готварска престилка, черна изчистена, по-възможност тъничка. Къде да търся?

# 568
  • Мнения: 363
Здравейте 🙂 от къде мога да купя бял бархет и тензух за пелени?

# 569
  • Варна
  • Мнения: 36 803
Тензух съм купувала от магазина в подлеза на жп гара. Че и цената му беше смешна. Много са заредени, сигурно и бархет ще има.

Общи условия

Активация на акаунт