На пазар във Варна - 49 тема

  • 65 829
  • 775
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Цитат на: julisa link=topic=1029018.msg36872732#msg36872732
[/quote
Много благодаря, точно нещо такова търсех!
За нищо Simple Smile Ще ми е интересно да видя какво ще сътвори.

# 571
  • Варна
  • Мнения: 384
Здравейте 🙂 от къде мога да купя бял бархет и тензух за пелени?
Из бебе магазините има. Поразпитайте по бебе борсите. Може и от нета да си поръчате.

# 572
  • Варна
  • Мнения: 384
Трябва ми готварска престилка, черна изчистена, по-възможност тъничка. Къде да търся?
https://m.ikea.bg/cooking/Kitchen-textiles/Aprons/vardagen-59678/50292628/
Изненадващо по домашните потреби на пазара на Чаталджа бях търсила и не намерих хубави неща. Вижте и в айко какво има.

# 573
  • Мнения: 1 882
С тия бански костюми голям проблем, в New Yorker нищо хубаво, в Decathlon също нищо не си харесах. Други идеи?

# 574
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За бански-  различни и хубави в Бул Бел (онлайн) или в магазина им в Гранд мол. В За За, Триумф също имат. Онлайн в Бра студио сега има намаления дори на някои модели.

# 575
  • Мнения: 13 959
В немските магазини имат триумфи с намаление - бански, бяха огромни колички в началото на месеца, сега не знам. Вчера минавахме покрай кметство одесос, и в същата сграда по улицата между него и дг пушкин в магазин на витрината имаше много идейни бански, бутик се води нещо.

# 576
  • Мнения: 391
Здравейте, търся сребърна лъжичка за захранване. Идеи?

# 577
  • Мнения: 135
Предлагат ли хапване в лятната пунта кана? Има ли разнообразие някакво?

# 578
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Здравейте, търся сребърна лъжичка за захранване. Идеи?
До подлеза на Образцов дом има магазин за сребро, там съм виждала лъжички на витрината. Предполагам и в други магазини за сребро ще има.

# 579
  • Мнения: 13 959
Къде мога да купя от т. Н. Гръцки сладки на килограм. Червените кутии в Кауфланд не са точно онова което търся, различни са, не са толкова хубави като онези.

# 580
  • Мнения: 10 849
Сребърни лъжички има и на магазина за сребърна бижуерия с/у църквата Св. Николай Чудотворец на центъра. Също така в магазина на Хугасиан и в магазина за сребро на улица "Сава Доброплодни" №1.

# 581
  • Мнения: 391
Много ви благодаря!

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 10:40 от DAMA-BG

# 582
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Къде мога да купя от т. Н. Гръцки сладки на килограм. Червените кутии в Кауфланд не са точно онова което търся, различни са, не са толкова хубави като онези.
В магазин Обнова имаше разнообразие, но от миналото лято не съм ходила.

# 583
  • Мнения: 13 959
Къде е?

# 584
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 803
Срещу бившето Пикадили център. Страхотно заредено магазинче за ядки, сладолед и сладки.

Общи условия

Активация на акаунт