Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-72

  • 86 229
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 616
Кате Hug, да за Фенка, обикновенно се хвали и със снимки Wink
пък и на твоя училищен зор му се вижда края Peace

Тамара за превели, инфо за филма Peace

Цитат
ПЕРЕВОД https://vk.com/kivancoyku (Роман Ахмедов)
✍🏻Йылмаз Эрдоган дал точную информацию об актерском составе фильма «Полет на ковре самолете - 2».
По информации, поступившей от самого Йылмаза, в фильме не будет ни Джема Йылмаза, ни Шахана Гекбара. Но в фильме точно сыграют Кыванч Татлытуг, Эзги Мола и Бенсу Сорал. Съемки фильма начнутся после выборов.
✍🏻Эзги Мола сыграет любимую в фильме Эрдогана https://tureckie-seriali.ru/novosti/yezgi-mola-sygrae..
Автор сценария и режиссер, а также исполнитель главной роли Йылмаз Эрдоган после заключения договора с Кыванчем Татлытугом на участие в его новой комедии "Организованные дела 2" развил бешеную активность. Он объехал весь Стамбул, подбирая места для съемок будущей картины. И, казалось, работа начнется завтра, но проходили дни, и пока только нашлась новая героиня, которая сыграет экранную возлюбленную главного героя в исполнении Йылмаза, и ею стала Эзги Мола. Напомню, что первая часть картины вышла в прокат 13 лет назад, и называлась "Полет на ковре-самолете". Теперь ее переименовали в "Организованные дела", в центр сюжета поместили петушиные бои с Татлытугом и Бенсу Сорал, а все остальные составят им веселую компанию. Съемки все-таки начнутся не в мае, а летом. Поэтому время для подготовки еще есть.





# 721
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Айре, разбрах, че сте гледали "Като две капки вода". Аз не съм проследила всички "епизоди", но не пропуснах този, в който Коцето беше Бинка Добрева.

Скрит текст:
Младежът с кларинета ми е съсед. Преди време му бях класен ръководител. Бях и на големия му син, който също е кларнетист, а сега съм и на малкия. Три поколения от едно семейство и аз съм била и съм класна на всеки  един.
https://youtu.be/HrNqjJWrM6E

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 21:59 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 722
  • Мнения: 18 549
Привет, дружки!  Hug Hug Hug
Всичко беше перфектно, децата както винаги бяха невероятни!  Heart Eyes Малко ни беше тясна сцената  Laughing че сме си много, но беше страхотно. За сега само две майки са качили снимки.
Та да се пофаля, както казва Айрето  Heart Eyes  Laughing
Скрит текст:





А какви подаръци получихме ... един голям албум със снимки от всички тържества за тези 4 години, екскурзии, спортни състезания и т.н уникален! Има ги и като мънички  Heart Eyes И най-хубавото - плакет със стихотворение, което са съчинили родителите  Heart Eyes
Цитат
Как бързо времето лети - погледнете ни сега, не сме подсмърчащи мъници, а знаещи и можещи деца.
Скоро с детската градина ще се разделим
и към училището смело ще вървим.
Но, винаги в нашите сърца ще има място съкровено
и с много обич обградено.
За учителките ни любими, за които пишем тези рими,
че с търпение и доброта посрещаха дори всяка беля.
И от родители и от деца, едно голямо, искрено - БЛАГОДАРЯ!
Желаем ви, с усмивка и със сили нови
за следващите Смехоранчета да сте готови
Много ни трогнаха, невероятни родители - прекрасни деца  Heart Eyes
Сега ви пращам един тир с Киво  Heart Eyes че оспамих темата  Laughing

# 723
  • Мнения: 18 616
Фенче  Heart Eyes coolcool newsm24
и стихчето много хубаво!!

Кате и на теб браво! Simple Smile

в профила на Къванч в imdb е добавено името на Organize Isler 2 Peace
https://www.imdb.com/name/nm1833525/

хахах Joy Joy



тотално сменяме темата
ама това е Киво все пак Wink

лекинка Hug

# 724
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes love001
Скрит текст:
На едно от моите деца сестричката на есен ще е в нашата група и като я пита майка и днес в коя група ще бъде, Калина гордо извика : В глупа Сополани / Смехорани / hahaha смяхме се със сълзи , а тя се кефи и повтаря  Joy Joy Joy
Музея на киното в Адана



Лекинка и от мен!  Hug




Добро утро!  Hug Hug Hug




Хубав ден!  Hug

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 06:22 от queen_fenka

# 725
  • Мнения: 4 642


              Добро утро!


              И нека напълним очите си поне!



             



 
               



             



               



               Фенче, имала си много приятен ден с хубави емоции. Е, във всяка раздяла има малко тъга, но и това преминава. Остава хубавото. Голямата ми внучка като беше в първи клас за рождения си ден занесе торта и в детската градина за госпожите! Тогава не бяха забранени, май!?



               

# 726
  • Мнения: 18 616
хелоууу wavey



Орси Hug
Фенче Heart Eyes /за спойлера снощи Joy Joy/

това е публикация в мексиканско списание Peace


Мелиса


хубава сряда Hug



.....

и някакво благодарствено обръщение на Джансу Дере към Башак
май свързано с последния й сериал Peace







Последна редакция: ср, 30 май 2018, 15:59 от Airra

# 727
  • Мнения: 18 549
Привет!  Hug Hug Hug
Орси  Hug много хубаво!  Peace
Скрит текст:
Ооо, поплакахме си всички - и ние и родители  Cry Винаги съм знаела, че ни уважават и са ни благодарни, за това, че обичахме децата им, но снощи получихме прегръдки и целувки не само от децата  Laughing Взеха си специално отпуска, някои изобщо не идваха на градина, а малкото, които бяха , си ги взеха на обяд, за да успеем да си починем и приготвим преди тържеството, бяха ни записали час за фризьор, предварително платен от тях, а бе определено ни поглезиха ... Много сладки, разбрани хора,  наистина ще ми липсват и те, не само децата им  Heart Eyes 
Айре  Heart Eyes благодаря за споделеното bouquet Май е време вече за нова темичка  Laughing


# 728
  • Мнения: 18 616
Фенче Heart Eyes, хубаво е това което споделяш в спойлера Peace
темата е готова, ама не сме изписали тая Peace
и Киво много се покри.... ама нали е Рамазан Wink
Башак е постнала в ИГ стори-кадри от опера, предполагам са били на това културно мероприятие Wink




лека вечер Hug

пускам си Черноморците, стана ми навик онлайна Sunglasses

# 729
  • Мнения: 8 418
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Благодаря ви за всичко споделено, момичета!  bouquet



Хубав ден! bouquet

# 730
  • Мнения: 4 642

          Добро утро, слънчица!

          Кафето го "сервирам" на слънце и море, тематично! Нека в погледа  красотата,  да ни донесе наслада и на душата! 

       

              



          Снеже, добро утро! Красива, лятна снимка. А от ДК ли е?
         
 
 
 



           



           



           



         

# 731
  • Мнения: 18 549
Добро утро!  Hug Hug Hug
Снеже, Орси  Hug благодаря за кафенцата!  bouquet


Kivanc Tatlitug - The nice boy of Turkey


Хубав ден!  Hug


# 732
  • Мнения: 18 616
Привеет Hug
Снеже Hug радвам се да те видя!!
Орси, снимката е от края на ДК Peace
Фенче Heart Eyes

това го поствам пак, не видях някой да го отрази, извинете за повторението....
на мен ми беше интересно Peace
Цитат
ПЕРЕВОД https://vk.com/kivancoyku (Роман Ахмедов)
-Хотелось бы узнать, есть ли у вас схожие черты характера с Кузеем?
+Невозможно, чтобы персонажи были полностью на меня похожи или наоборот. Конечно же, играя, я добавляю определенные вещи от себя. Но ни Кузей, ни какой-либо другие персонажи, которых я играл, не являются целиком и полностью мной. Поэтому я и актёр.
-Поговаривают, что пародии и шутки Реджеба Иведика в "Кузее Гюнее" были придуманы Вами. Это правда?
+Нет, конечно, это всё было в сценарии.
-Ваши коллеги говорят, что вы самый веселый в команде.
+Я люблю разговоры и диалоги. Я перехожу на связь с людьми подобным образом. Да, люди вокруг меня говорят, что я хорошо шучу. Но будет неправильно, если это скажу я.
-В сериале вы спели песню и превзошли тех, кто выпускает музыкальные альбомы. Вы знали, что у вас хороший голос или вы это узнали во время съёмок?
+Я же актёр. А эта сцена была задумана в сюжете. А я попытался по максимуму выполнить свою работу.

Тархана Кыванча!

Сафие Ханым, которая является владелицей заведения, где часто бывали актёры сериала, говорит, что они настолько часто приходили к ним в ресторан, что уже заходили, как к себе домой. "В этом сезоне они часто заказывали блюда с артишоком испанским. Господин Кыванч в этом сезоне сел на диету. Он попробовал тархану (суп) в одном заведении. Она ему совсем не понравилось на вкус. Потом он попробовал ту, что готовлю я. Даже если он был в Ускюдаре, он посылал водителя, которому я передавала любимое блюдо Кыванча




".

снимка от 2013


това не го рабрах точно какво е....някакво онлайн списание Wink


за деня на ДК

# 733
  • Мнения: 18 549
Айре  Heart Eyes wavey
Това, което си постнала не го отразих, тъй като за мен поне не е нещо ново, чела съм го някога, още по времето на КГ , сорри Laughing
А списанието е  само в интернет, да  Peace Трябва да го потърсим  Laughing
Много ми хареса този колаж

# 734
  • Мнения: 18 616
Айре  Heart Eyes wavey
Това, което си постнала не го отразих, тъй като за мен поне не е нещо ново, чела съм го някога, още по времето на КГ , сорри Laughing


ааа  сакънта йок Laughing Mr. Green
понеже пишеше , че сега са го превели/имаше и снимки на оригинала/.....хареса ми частта с чувството за хумор, както и за супата Wink
сигурно е много готино да си в една компания в реала с Киво Crazy Crazy
колажа е хубав Peace
аз нещо съм зациклила в тая област  Tired
имам идеи...ама Confused Confused

списанието...трябва да го отразят ВК

американките са постнали в профила си в Ютуб това видео, в което разказва как майка му го е карала да става модел



на англ. говори!-2011 Peace

Общи условия

Активация на акаунт