КГБ = Клуб на Готините Баби - 188.

  • 66 593
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 106
Янче, заведи я на специалист. Има и детски. Не отлагай. Ако не знаеш къде - ще питам за специалист в София.

# 661
  • София
  • Мнения: 16 220
Янке, аз също съм да я види д-р.
Може да е настинала, възпаление някакво.

# 662
  • София
  • Мнения: 2 675

Яне, на мнението на Пипилота съм. Не знам какво е - може да е настинала, може да има бактерии, всичко може  Сега навлиза в пубертет и според мен трябва да я консултираш с детски гинеколог. Не знам дали има в Кубрат и околности, в София добър е д-р Сираков, който работи в Майчин дом.

# 663
  • Мнения: 7 480
                               Привет,момичета!
                               След една ужасна седмица се появи слънце и на нашата улица!И аз бързам при вас.Четох,четох и ..... си говорих с всички,а сега като тръгнах да пиша и.....австриеца се намеси. Imp
                               Кари,бързо възстановяване и дано повече да няма такива приключения.
                               На другите болнички пожелавам бързо възстановяване и повече болестите са забранени.
                               Борянчице,все такива радостни моменти от тук нататък и малките палавници по-честичко да ти разбъркват къщата и градината.
                               Пипилота,малката е прекрасница.Да е жива и здрава.
                               Маринка,ти си добре приключи с учебната година,ама ние завършваме поетапно. Yum
                               Янче , и аз подкрепям препоръките за доктор.Може да е нищо,ама поне да не се притесняваш.
                               Фло,за десерт си ми ти! Ей,как не се спираш и все на някъде и с нещо - все така да си дейна и усмихната.И нека братчето ти почива в мир.За жалост животът ни разделя с обични и скъпи хора.
                               Роска,твоят красавец израстна неусетно и е един прекрасен младеж.Чакаме репортаж от бала.Ей,го 24-ти  и му пожелавам успех и много обич.
                               При нас седмицата започна със смяна на гипса с олекотен.Благодарение на него Неда подскачаше по сцената и всички питаха защо е с едно чорапче,а то.......син гипс.Двамата с Ран се представиха повече от добре въпреки лошата акустика в залата.Ран отново ни изненада с нестандартна и оригинална игра.
                               Лошото /мотоциклетист ни уби Бери - бултериерката/ и Мими беше в шок,че тя я беше извела на разходка.Два дена не можем да я успокоим,а и всички реват та се късат.На края се скарах на родителите поне те да не плачат пред децата.Докато тичаме и се разправяме с този проблем се прибра малката щерка и ..... таксито ,с което се прибирала катастрофирало.За щастие леко - само се оплака от болки във врата и за сега няма нищо.
                               Вчера ми изчезна от лаптопа и звук и картина.Нито може да се изключи,нито дава някакъв сигнал.Доброто е,че сега пиша от новичък.Малкият зет питал какъв лаптоп съм си взела и като чул казал на щерката - тя,майка ти,много бързо се учи. Yum Ами как да не се науча около мен все специалисти. Smirk
                              Та така - пооплаках се.Все още не съм съвсем в час,ама шЪ сА ОпраЙм.
                              Пожелавам ви лека нощ и отивам да гледам Индиана Джонс.Стар и любим филм.

 

# 664
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328
 Благодаря за препоръките - и аз мислех в понеделник да я заведа.Тъкмо няма да са на у-ще. То малко туткава системата: първо на ЛЛ, който да й даде направление за детски лекар, а той да прецени дали да ходи на друг лекар, или не. Имаме си и достатъчно гинеколози, та...
 Дидия и вас не са ви разминали бедите! Отваряй вратата широко! Къде дават Индияна Джоунс, че и на мен ми е любим? Гледах уж в програмата, ама не видях. Пак ще погледна.

 ППНамерих го - на БТВ синема.

# 665
  • Мнения: 1 082

Добро утро! Хайде на кафенцето и да се подсладим, че аз нали съм мераклия свекърва-забравих да Ви почерпя.
Вчера младоженците качиха една снимка от сватбата-малко са дискретни.Явно да правят конкуренция на кралската двойка.Някои от вас може и да си ги видели-нашите гарджета са си най ама най хубави.
Приятен и усмихнат ден Ви желая!

# 666
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328

 Добро утро и от мен.
Имаме си кафенце и бонбони, Дидимити, благодаря за отмяната Heart Eyes
От мен нещо друго:

   

# 667
  • Мнения: 7 480
Дидимити,да са ти живи и здрави младоженците!Желая им много щастие и любовта винаги да ги води по прекрасни пътища!На теб да си добра свекърва и скоро да те зарадват с добра вест!

                                Добро утро и прекрасно настроение в почивния ден!

# 668
  • Мнения: 2 028
Добро утро!
Пия кафето на Дидимити🌸
Задачки-закачки за цял ден съм си предвидила😊

Приятен и спокоен ден за всички ни!

Малко красота след вчерашния дъжд.

# 669
  • Мнения: 1 563
Здравейте момичета !
Набързо да ви погледна и да подхващам , че днес доста се
успах. Преди малко си изпих кафето ,но снощи стояхме до малките часове с децата.
Янче, аз същият съвет ще ти дам като другите жени да отидете на лекар и стриктна хигиена трябва ,само
тя да си ползува сапунчета,кърпи и т.н.. Да не се мие с разни душ гелове  ,да не употребява разни мокри кърпички.
Да се мие със сапун и то бебешки  ,който е намазан на ръчичката.Лекаря ще ви каже най-точно.

Фло , светла му памет на твоето братче! Да почива в мир ! Ти как си с твоят крак?Гледай да си почиваш повече. Simple Smile
Гъбче,големи красоти из твоят двор!Много ми харесват тези  цветни арки!
Маринка, ти вече във ваканция.  Сега в пети клас вече ще ви е много по трудно,но като му дойде времето тогава ще го мислите   ...  Simple Smile
Дидиа ,браво на децата ,възхищавам им се на таланта !
Благодаря за пожеланията към внука! Като мине бала ще ви го покажа,та нали е на баба гордостта   Simple SmileSmiley
Дидимити ,благодаря за почерпката и сега ще влезна във ФБ да видя младоженците!
Пипи, много сладка внучка , а пък каква косичка има.......    Simple Smile

Сега ще ви оставям ,че имам доста неща да правя днес.

Хубав ден на всички ви !     :*   :*   :*

# 670
  • Мнения: 5 378
Янче,  при много от моите ученички   първата менстр. се  появи на 10 -11 г.

Това прочетох в Интернет.

Първата менструация – как да се подготвим

Нормално е преди появата на менструацията при всяко момиче от 6 до 12 месеца преди това да се появи бледожълто течение. То е знак за хормоналната пренастройка на тялото и е нормално да го има няколко дни в месеца. Понякога, ако е по-слабо, продължава и през целия месец. Самата менструация е със средна продължителност 4 – 5 дни, като през тях жената губи 50 – 100 мл кръв, но количеството варира в зависимост от продължителността и силата на течението.

Първата менструация, както и няколко течения след нея, са със значително по-слабо кръвотечение. Очаква се, че след нейната поява тя ще протича правилно, всеки месец, но е нормално в първите месеци да бъде нередовна. Нормализирането ще се случи в последствие. Възможни са оплаквания като главоболие, болки в корема, гадене.

Това не изключва консултация със специалист.

# 671
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет, Банда.
Тъжна съм, защото почивниците свършиха, а все не ми стига времето да свърша всичко и да метна после " крак въз крак".
Днес, необичайно за мен се представих като телефонистка и се чух с цели три другарчета- Иха, Дидимити и Мая. Надушила съм и мини среща на КГБ - случайно и без да искам .
Пипилота, страхотна е малката Пипилотка- направо да я схрускаш.
Дидиа, браво на Неда и Ран. Нищо не може да ги спре.
Жабче, много натоварена програма при теб.
Маринка, разпускай  ЯКО през ваканцията.
Янче,  проблема при Анджи ще е от наместването на хормоните./ както казва една позната: ХАРМОНИЯТА МИ НЕ СА ДОБРЕ. За твое успокоение, най- добре е посещението на специалист.
Кари, надявам се да си по- добре. Болките и неприятностите идват мигновено, а си ходят бавно и с болка.
Фло, светла памет на братчето ти!
Гъбке, с такъв кеф гледам снимките от твоя ЗЕМЕН РАЙ, че ми се прииска да живея у вас. Голяма красота е. За труда няма да коментирам- ясно е, че с много труд се постига.Прелест е.
За всички Ви, много прегръдки и  много целувки.

# 672
  • Мнения: 2 028
Привет вечерен!

Вече съм в леглото официално.
Дълъг ден беше.Обаче разнообразен,за да не ми доскучае.

Пипи-имате си истинска пипи сладурка.Да я гушнеш от мен!🌻😘

Фури,тия дни си мислех за тебе.
Във връзка с моите щерки,които решиха да си направят един по-дълъг престой в любимата им Варна.Та от Варна, в Каварна ,Калиакра .
Каварна завинаги съм я свързала с тебе.
И как се върнах в годините назад.
Канех се да идвам на един концерт в града ви.Бяхме почти непознати в КГБ, ти беше от новодошлите и след като те попитах  за евентуални хотели ти просто ми предложи да дойда у вас.
Бях много впечатлена от предложението ти.
Ти си човек с голямо сърце и добро другарче ❤❤🍀

На всички дружки пожелавам спокойна нощ!😽

# 673
  • Мнения: 1 066
Пипилота, малката Пипи е прелестна с тези пипилотини плитчици.
Синът ми беше такъв рошко като малък. На мен ми беше много кеф и му оставих косата дълга, а това, че някои го мислеха за момиченце, въобще не ме дразнеше. Докато един ден не се върна  въшлясал от ясла. Остригахме го нула номер и къдриците бяха до тук - останаха само чупки Simple Smile
Сега внук ми е такъв - риж и къдрав, но майка му не дава да се продума за по-дълга коса. Все го стриже.

Скоро не съм ви пускала майтапчета. Поправям се.







# 674
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 328

           

  Днес си имаме рожденичка на този светъл празник.
ШПУНЦИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! НЕКА ТВОИТЕ ЖЕЛАНИЯ БЪДАТ МОИ ПОЖЕЛАНИЯ!БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

                       

 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕЛИ НА ФУРИЙКА И НА КОЦЕТАТА! ДА СА ГОРДИ С ИМЕНАТА СИ!

                   

Общи условия

Активация на акаунт