Омръзна ми да съм сама

  • 46 739
  • 540
  •   1
Отговори
# 450
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Бианка,Сирената в друга тема си каза,че няма проблем да й изневеряват,стига парите да вървят основно при нея.Няма как да я разбереш,особено като съм ти чела историята и се вижда колко силна жена си.
Всеки с избора си.Аз също не искам да съм от зависимите,колкото и пари да изкарва мъжът ми.

# 451
  • Мнения: 18 543
Мен не ме интересува особено другите хора как си гледат децата и с какви средства. Никога не бих се оставила на "провайдър" да ме осигурява, защото ако утре му се накриви шапката надругаде, къде оставам аз? Жена без избор, че и безработна - твърдо не. Въобще тая заблуда, че ако мъжът ти има пари, то и ти ги ползваш е само до време - мое мнение Simple Smile Имай си собствени пари и това е. Ама с тоя си акъл едно нормално майчинство не съм изкарала - вярно е Simple Smile

Това ме го обсъждали. Жената се прибира при майка си и продължава да гради планове. Никога не разчита на себе си, винаги е на нечия издръжка - мъж, майка, роднина някой.

# 452
  • Мнения: 18 530
Моята представа е жената да има нормални ежемесечни доходи,  както и собствени имоти, които да са й някакъв гарант за непредвидени ситуации или за даване под наем.

Гледам, че даже Ели Гигова и други богати наследнички работят, защо ли си дават тоя зор Simple Smile

# 453
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Голяма грешка е жената да се остави да е изцяло финансово зависима от мъжа извън периода на майчинството. Има жени на които им отнема доста време докато осъзнаят този факт.

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Зависи от кой мъж ставаш зависима. Аз бях зависима 11 години, никак не ми беше зле.

# 455
  • Мнения: 330
Аз лично се възхищавам на жени, които съумяват да станат незаменими до партньор, който спокойно може да ги колекционира като Бентли-тата и Ролсовете в гаража си. Познавам една единствена, но е достатъчно за "raw model" - красива, интелигентна и същевременно извоювала си незаменимост до такъв мъж. Дотолкова, че да и бъде поверен огромна част от бизнеса, който тя не само безупречно ръководи, но и в нейни ръце просперира. Респект...

# 456
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никоя самоуважаваща се жена не би се оставила да е финансово зависима, без значение какъв богаташ е мъжът до нея. Мъжът също губи уважението си към жена, която няма никакъв интерес да влага своя принос във връзката, макар и минимален да е.

# 457
  • Мнения: 361
Аз обикновено темите ги чета така - първите 2-3 страници, за да вникна в темата и после последните 2-3, за да разбера развитието. Ама тук тотално ми пропадна тактиката - в началото се говори за една дама, коята търси мъж, ама не е ясно мъж или жена иска. А пък в края се обсъждат финансово зависими и независими жени. Нерде Ямбол, нерде Стамбул Simple Smile

# 458
  • Мнения: 266
Аз обикновено темите ги чета така - първите 2-3 страници, за да вникна в темата и после последните 2-3, за да разбера развитието. Ама тук тотално ми пропадна тактиката - в началото се говори за една дама, коята търси мъж, ама не е ясно мъж или жена иска. А пък в края се обсъждат финансово зависими и независими жени. Нерде Ямбол, нерде Стамбул Simple Smile

Женската мисъл...там търси причината. Simple Smile
А иначе...според мен се получава стойностна дискусия за този, който умее да се учи от опита на другите.

# 459
  • Мнения: 3 917
Така от всичко прочетено стигам до извода, че мъжете търсят жени, с не много мозък, но пък да  са красиви, за да могат да   ги  показват като панаирджийска мечка.  Ако пък  имат и афинитет към тройките, ехааа.  

# 460
  • Мнения: X
Е не сме толкова първични. Търсиме чувства на първо място.

# 461
  • Мнения: 3 542
Е не сме толкова първични. Търсиме чувства на първо място.

Какви чувства? Чувство за хумор ли?

# 462
  • Мнения: 3 917
Е не сме толкова първични. Търсиме чувства на първо място.
Не искам да те  разочаровам,но чувства няма да намериш, с  тези  критерии.  Но пък можеш да попаднеш на  някоя Мис Селска Пръчка,  с професия посредствена маникюрстка, която да ти осъществи мечтата за тройка 😂

# 463
  • Мнения: 6 471
Е не сме толкова първични. Търсиме чувства на първо място.
Я. Мъж с женско мислене. Ти да видиш

# 464
  • Мнения: 3 542
Стана ми жал за Отворко, как му разбивате мечтите с всеки следващ пост...

Е не сме толкова първични. Търсиме чувства на първо място.
Я. Мъж с женско мислене. Ти да видиш

Не бе - то зарибявка това само, за шараните,... упс русалките.

Общи условия

Активация на акаунт