Правили ли са ви хороскоп - 2?

  • 107 737
  • 764
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 8
Да побутна малко темата и да попитам дали има някой, който си е прослушвал консултацията с Адриана Вотей и да има познаваемост?
Аз си направих хороскоп при нея преди 8г и днес, след като преслушах разговорът не засичам познаваемост в прогнозите. Наистина много точно беше хванала минали събития, но за бъдещето нищо.
Виждам, че е един от астролозите, от които сте останали доволни. Какво ви допадна в нея и позна ли нещо при вас?

Аз и мои приятелки си правихме хороскопи при Адиана преди години. Те (двете ми приятелки) останаха много разочаровани, тъй като познаваемостта беше почти нулева. Факт е, че астрологията дава насоки и не е ясновидство, но предпоставки за събитията, които тя им беше прочела, така и не се появиха с години (около 5).
При мен имаше познаваемост, но отново частична. За някои неща, като например призвание и подходяща сфера на дейност, беше напълно изчерпателна и ме насочи към нещо, с което не бях мислела да се занимавам, а реално наистина ми е било пред очите и ми доставя страхотно удоволствие. Мисля, че и без астролог, човек ако има нещо в картата, то ще му се появи. Идеята на астрологията е да ни помага да осъзнаваме такива детайли и знаци.
Относно личен план - при мен поне не видя правилно нещата.
Иначе и аз споделям мнението, че за минали събития успя да прочете нещата с особена точност. При едната ми приятелка дори видя, че е имала брат/сестра, който е починал много рано. Интересното е че до този момент дори приятелката ми не знаеше за това, в последствие майка и потвърди.

И като уточнение - правила съм си ректификация при Адриана отново и часът ми е точен до минутата. За щастие майка ми добре помни часа, Адриана също го потвърди.

# 616
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте, някой правил ли си е хороскоп при Ивайло Добрев или Кирил Горанов, бях на една лекция на ИВайло и ми хареса? Мнения

# 617
  • Мнения: 301
Здравейте!
Някои правил ли е хороскоп при Титания?
Днес й зададох един въпрос (безплатен) и ми отговори бързо и коректно. Никога не са ми изготвяли и затова си мислех да ми изготвят нещо по пълно и точно, та отзиви за нея. Благодаря

# 618
  • Мнения: 8
Здравейте!
Някои правил ли е хороскоп при Титания?
Днес й зададох един въпрос (безплатен) и ми отговори бързо и коректно. Никога не са ми изготвяли и затова си мислех да ми изготвят нещо по пълно и точно, та отзиви за нея. Благодаря

Здравей,

След като имах подготвен хороскоп при Адриана Вотей преди 5 години, миналата година също като теб попитах Титания по 1 въпрос. Отговори ми много точно и коректно и в последствие си направих годишен хороскоп при нея. Мога да кажа, че не само прочете доста от тенденциите точно, но при мен специално дори на места беше точна в конкретните дати! Което е направо феноменално. Тази година, тъй като ми наближава рождения ден, искам пак да ми подготви хороскопа. Много ми е полезна така предварително показана информацията, защото ми помага да забелязвам събития. Като цяло доста добри са ми отзивите за Титания и не случайно тук съм гласувала за нея. Отделно и не на последно място - има страхотно отношение и на мен лично ми е супер приятна! Simple Smile

# 619
  • Мнения: 8 768
Само лично ли се срещате или може и писмено изготвянето от нейна страна  ?
Не ме устройва скайп ....

# 620
  • Мнения: 301
Здравейте!
Някои правил ли е хороскоп при Титания?
Днес й зададох един въпрос (безплатен) и ми отговори бързо и коректно. Никога не са ми изготвяли и затова си мислех да ми изготвят нещо по пълно и точно, та отзиви за нея. Благодаря

Здравей,

След като имах подготвен хороскоп при Адриана Вотей преди 5 години, миналата година също като теб попитах Титания по 1 въпрос. Отговори ми много точно и коректно и в последствие си направих годишен хороскоп при нея. Мога да кажа, че не само прочете доста от тенденциите точно, но при мен специално дори на места беше точна в конкретните дати! Което е направо феноменално. Тази година, тъй като ми наближава рождения ден, искам пак да ми подготви хороскопа. Много ми е полезна така предварително показана информацията, защото ми помага да забелязвам събития. Като цяло доста добри са ми отзивите за Титания и не случайно тук съм гласувала за нея. Отделно и не на последно място - има страхотно отношение и на мен лично ми е супер приятна! Simple Smile
Аз й писах за изготвяне на прогноза, но тя не отговори. Само на един въпрос ми отговори бързо, след това вече цял ден не пише. Да не би да е видяла нещо и сега да не казва и да не иска да се занимава с мен? След колко време трябва да ми отговори приблизително, на Вас кога отговори ?

# 621
  • Мнения: 2 122
Ще ти отговори, когато има време, спокойно. Все пак сигурно е заета и с други неща Simple Smile

# 622
  • Мнения: 3 269
Астролозите също са хора, случва се да имат ангажименти и да не са постоянно на линия. Wink

# 623
  • Мнения: 8
След няколко дни, но ще отговори със сигурност, просто вероятно е заета с много други неща Simple Smile Всички астролози виждат неща, които не споделят, понеже си имат "кодекс" и има неща, които просто не се казват. Ще отговори и ще ви разкаже нещата, които биха могли да се споделят.

# 624
  • Мнения: 8
Само лично ли се срещате или може и писмено изготвянето от нейна страна  ?
Не ме устройва скайп ....

Ние говорихме по скайп, предполагам трябва да питате нея дали би изготвила писмено хороскоп.

# 625
  • Мнения: 1 750
Здравейте!
Някои правил ли е хороскоп при Титания?
Днес й зададох един въпрос (безплатен) и ми отговори бързо и коректно. Никога не са ми изготвяли и затова си мислех да ми изготвят нещо по пълно и точно, та отзиви за нея. Благодаря

Здравей,

След като имах подготвен хороскоп при Адриана Вотей преди 5 години, миналата година също като теб попитах Титания по 1 въпрос. Отговори ми много точно и коректно и в последствие си направих годишен хороскоп при нея. Мога да кажа, че не само прочете доста от тенденциите точно, но при мен специално дори на места беше точна в конкретните дати! Което е направо феноменално. Тази година, тъй като ми наближава рождения ден, искам пак да ми подготви хороскопа. Много ми е полезна така предварително показана информацията, защото ми помага да забелязвам събития. Като цяло доста добри са ми отзивите за Титания и не случайно тук съм гласувала за нея. Отделно и не на последно място - има страхотно отношение и на мен лично ми е супер приятна! Simple Smile
Здравей Лаура 86,
Пак има проблем с отговор на твоите лични - вчера ми даде съобщение,че не се си разрешила достъп до пощата ,затова не мога да ти отговоря Simple Smile.

# 626
  • Мнения: 3 269
Това е често срещан проблем тук – пишат ти на лични, а са си забранили получаването на съобщения.

# 627
  • Мнения: 9 152
Понеже не е пряко по темата,
Скрит текст:
Това е често срещан проблем тук – пишат ти на лични, а са си забранили получаването на съобщения.
това не винаги е по желание на потребителя. Имах случай, в който съфорумка ми писа, че е искала да ми пише на лични и й е показало "забрана",  но тя въпреки всичко е пратила съобщението си до мен. Аз го получих, без да знам, че имам ' забрана'.....учудих се, но не съм питала администраторите/модераторите да проверят дали нещо не е в ред с профила ми.

# 628
  • Мнения: 266
Да побутна малко темата и да попитам дали има някой, който си е прослушвал консултацията с Адриана Вотей и да има познаваемост?
Аз си направих хороскоп при нея преди 8г и днес, след като преслушах разговорът не засичам познаваемост в прогнозите. Наистина много точно беше хванала минали събития, но за бъдещето нищо.
Виждам, че е един от астролозите, от които сте останали доволни. Какво ви допадна в нея и позна ли нещо при вас?

Аз и мои приятелки си правихме хороскопи при Адиана преди години. Те (двете ми приятелки) останаха много разочаровани, тъй като познаваемостта беше почти нулева. Факт е, че астрологията дава насоки и не е ясновидство, но предпоставки за събитията, които тя им беше прочела, така и не се появиха с години (около 5).
При мен имаше познаваемост, но отново частична. За някои неща, като например призвание и подходяща сфера на дейност, беше напълно изчерпателна и ме насочи към нещо, с което не бях мислела да се занимавам, а реално наистина ми е било пред очите и ми доставя страхотно удоволствие. Мисля, че и без астролог, човек ако има нещо в картата, то ще му се появи. Идеята на астрологията е да ни помага да осъзнаваме такива детайли и знаци.
Относно личен план - при мен поне не видя правилно нещата.
Иначе и аз споделям мнението, че за минали събития успя да прочете нещата с особена точност. При едната ми приятелка дори видя, че е имала брат/сестра, който е починал много рано. Интересното е че до този момент дори приятелката ми не знаеше за това, в последствие майка и потвърди.

И като уточнение - правила съм си ректификация при Адриана отново и часът ми е точен до минутата. За щастие майка ми добре помни часа, Адриана също го потвърди.
Благодаря за отговора, Лаура! Аз си мислех в крайна сметка да не съм взела грешни решения, които тотално да са пренаредили друг път от предвиденото от Адриана. Освен в личен план и в кариерно отношение не успя да прогнозира правилно при мен.
Последно бях на астролог, който каза, че човек може до 30% да повлияе на предначертаното от планетите. Вие мислите ли, че е така и до колко човек има влияние над съдбата си?

# 629
  • Мнения: 1 750
Човек не може да промени,това,което е предвидено в рождената карта ,а само да промени ПЪТЯ до събитията.

Общи условия

Активация на акаунт